Beğenmediğiniz Parfümler hangileri ?

dupont var ya işte ona aslaaa tahammülüm yok aman allahmm dünyanın en ağır kokusuu

sert kokan tüm parfümleri sevmem çiçeksi parfümleri severim avon secret fantasty çok şeker ir parfümdü mesela

Ralph Lauren 1- 2 - 3 - 4 .. hiç birini beğenmedim yine de içlerinde en sıkılabilir olan Ralph Lauren 1'di.. diğerleri at çöpe ,dedim içimden.. biiiyyygg

Bir de Caroline Herrera CH.. Allahım bir gucci rush esintisi gibiydi burnumun direği kırıldı..

Hypnotic Poison - cok agir bir koku
Chanel in su en ünlü kokusu no 5 galiba ama emin degilim - hic hos degil, bu kadar insan ne bulur bu parfümde hic anlamadim
Prada Candy - bildigin tütün kolonyasi

Şu sıralar D&P çılgınığı var.

D&P'yi sevmiyorum.

Her türlü merdiven altı, sahte ve açık parfüm... sevmiyorum.

kenzo flower çok bayıyo
davidoff cool water belli belirsiz ama benim midemi bulandırıyo
gucci rush çook kötü diyebilirim
ve euphoria yı hiç sevemedim

bir de burberry weekend i beğenmiyorum yazmayı unutmuşum

Son düzenleme:
Rexonanın küçük deodorantları parfüm demişsiniz ama olsun.

miracle ,
issake miyake igrenç
angel igrenç
chanel chance igrenc
candy şekerli midemi bulandırıyor
,lolita lempicka igrenç , kenzonun bütün parfümleri cok berbat

ben DKNY ve paris hilton kullanıyorum , bir de David Beckham Woman :)

lolitaların hepsinden efret ediyorum valla, bir de burberry weekend ve acı ama chanel no 5 tütün kolonyası resmen yaaa

içinde baharat.tarçın,vanilya notaları olan ağır parfümleri kullanamam genelde.
ama inadına o kokular da çok kalıcı oluyor

bu sayfalarda beğenilmeyen parfümler belirtiliyor ama bence iğrençççç vss. yazılasını pek ddoğru bulmuyorum
mesela sen iğrenç dersin ama ben hayatımın parfümü derim

hpynose beğenilmiyor ama ben bayılıyorum eşimin bende en beğendiği parfümlerden biridir

benim iğrenç bulduğum parfüm yok ama beğenmediğim dkny be delicious green bana hitap etmiyor

BRİTNEY SPEARS FANTASY başta severek kullandığım parfüm o kadar çok şekerli kokuyorki midem bulanmaya başladı o derece kaçmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…