Bekaret...

Niye miden bulandı hayırdır erkekmisin gayet normal bi konu sormuş. Cevap vermeyeceksen böyle itici yorum da yapma

Sen de bana yorum yapma diyene kadar konuya yorum yapsana bana yazmak için yazıyosun

Bence normal degil, iğrenç mide bulandırıcı bir soru.

Sana göre gaaaayet normal olduğu için mide bulandırıcı değil. Bu kadar basit erkek olmakla ne alakası var.

Ben bambaşka birşey merak ettim de sormayayım ayıp:KK48: Dıştan birşey gözükmez herhalde kaporta değil ya bu.Ancak doktor anlar muayenede.

Gerçekçi değil, eğlenmeye açmış konuyu. Verilecek tüm cevapları biliyorsun, doktora git eğer gerçekten dert ediyorsan.

penis tam girmediği sürece bekaretiniz bozulmaz.ilişki snasında vajende ki kaslar genişler bekaretin bozulması sadece kanama ile belli olur.

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu konuda yargılayacak arkadaşlar varsa onların yazmasına gerek yok.Çünlü benim için önemli bir konu bu.Erkek arkadaşımla bir yıldır birlikteyiz.Ve sürtünme yolu ile birlikte oluyoruz.Ben evli olan yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.Sürtünme yolu ile zarın bozulma ihtimali var mıdır?Bir de bozulma esnasında nasıl bir değişim meydana gelmektedir fizyolojik olarak bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

bak canım ben evlilik öncesi birlikteliğe karşı değilim hatta uzun süreli güvenli bir birliktelik ise desteklerim bile ama bu bir çocuk oyuncağı değil sürtün sürtün kızlığım bozulmuş mudur diye dertlen olmaz bu ikiyüzlülüğe girer. ne kadar sürtündünüz ne kadar girdi belirsiz. bir işe kalkıştı isen utanma sıkılma yapmadan doktora gidip öğrenmen gerekli burdan veya internetten sağlıklı bilgi edinemezsin.

Sen de bana yorum yapma diyene kadar konuya yorum yapsana bana yazmak için yazıyosun

Bence normal degil, iğrenç mide bulandırıcı bir soru.

Sana göre gaaaayet normal olduğu için mide bulandırıcı değil. Bu kadar basit erkek olmakla ne alakası var.
Absürt bişeyi sormamış onu diyorum.!!
Yeri burası veya değil nesi mide bulandırıcı sürtünerek cinsel ilişki yaşamasımı, yoksa bekaret bozulunca nasıl fizyolojik belirti olur demesimi ?
Bunu neresi mide bulandırıcı Allah aşkına ha dersen ki açtığı konu saçma, o zaman tamam derim.
Konuyla alakalı yorum yapmadım çünkü gereksiz buldum ama sizin yorumunuz daha bi gereksiz buldum.
Kimsenin cinsel hayatı kimseyi ilgilendirmez kırıcı yorum yapmazsak daha seviyeli bir muhabbet ortamı olur diye düşünüyorum..!

Aaa ne diyosun hamile bile kalırsın
Konu dışı olacak ama,
Sizin bi aşk hikayeniz vardı, yanlış hatırlamıyorsam adı emre'ydi çok keyifle takip ediyordum.
Sanırım şuan eski sevgilinize geri döndünüz onunla evlendiniz mi acaba?

sürtünme ile kızlık zarı bozulmaz, illa bunu bilmek istiyosanız. ama açın okuyun öğrenin. elinizin altında imternet var. insan kendi vcuduna bu kadar yabancı olur mu?

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu konuda yargılayacak arkadaşlar varsa onların yazmasına gerek yok.Çünlü benim için önemli bir konu bu.Erkek arkadaşımla bir yıldır birlikteyiz.Ve sürtünme yolu ile birlikte oluyoruz.Ben evli olan yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.Sürtünme yolu ile zarın bozulma ihtimali var mıdır?Bir de bozulma esnasında nasıl bir değişim meydana gelmektedir fizyolojik olarak bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Evliler surtunmedikleri icin bilemezler :duduk:

Ortam kaygan. Aynı zamanda ateşli. Adamın pipisi eli parmağı kayıverir vajinanın içine o zaman zar hasar görebilir. Sadece sürtünme ile zara bir şey olmayacağı kanaatindeyim.
Sürtünerek de hamile kalmak çok ütopik geliyor bana. Hiç duymadım belki de vardır.
İç çamaşırlarınız var mı?

Konu dışı olacak ama,
Sizin bi aşk hikayeniz vardı, yanlış hatırlamıyorsam adı emre'ydi çok keyifle takip ediyordum.
Sanırım şuan eski sevgilinize geri döndünüz onunla evlendiniz mi acaba?

Teşekkür ederim canım.hayır, ikisine de yol verdim.
Adam değillermiş çünkü.

Ben bu konuda o kadar araştırıp resimlere baktım ki, kendimde kesin farkı anlarım dedim.

Hep derler, doktorun görmesi lazım o anlar diye. Gerçekten fizyolojik olarak bir farkı sizin anlamanız mümkün değil.

Doktora görünün bence. İçiniz rahat eder.

Bu kadar bilgiye sahip değilseniz mümkünse bilgi sahibi olmadığınız ve korktuğunuz şeyleri yaşamayın. Biz ne bilelim nasıl düzeyde bir ilişki yaşıyorsunuz ? dert edeceksiniz yapmayın yani sonra da böyle konular açmak zorunda kalmayın sanki gözümüzle görüyoruz da diyelim bozulur bozulmaz diye normal şartlarda bir şey olmaz. Bunları da burada sormayın artık yani.

X