Bekaretimi kaybettim çok kötü hissediyorum.

Melek56Melek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2021
37
-5
Yargılamadan yardımcı olun lütfen. Aklım almıyor nasıl kandım çok pişmanım. Aklıma geldikçe boğuluyorum. Cok gec kafam tak etti. Nefret ediyorum kendimden. Ben nasıl boyle bir sey yaptım aklım almıyor. Intihar tek cozum gibi geliyor ama aileme kıyamıyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Cok pismanım cıkamıyorum gecmisten. Hic kimsenin yuzune bakamıyorum kimse beni istemeyecek gibi hissediyorum. Ne kadar aşağılık bir insan olduğum yüzume vuruyor surekli. Toplum icine karısamıyorum.

Son düzenleme:
Bekareti bu kadar kafanıza takmanızdan ziyade keşke adamın evli olmasını taksanız. Neyse olan olmuş artık siz de pişman olmuşsunuz önünüze bakacaksınız. Kimse beni istemez diye birşey yok bu konuyu bu kadar tabu haline getiren kimseleri siz istemeyin zaten. Ayrıca evet çok yanlış ve saçma bir durum yaşamışsınız da her zorlukta da intihar demek bana çok ergence geliyor. Sonuçta hayatta hatalar ve acılar insanlar için.

Aynı yerde çalısıyorduk. Günün 12 saati aynı ortamda ilk baslarda o kadar rahatsız oluyordum ki keske diyorum cıkıp gitseymisim oradan. Anlayamıyorum işte nasıl normalleştirebildim ve nasıl kandım o yalanlara kendime yediremiyorum. Tiksindim kendimden. Televizyonda falan görsem korkardım ben Allah'ım düsürme şu durumlara diye ama bile bile dustum.

İntihar çözüm değil, mantıklı düşünün. Kızlık zarını bu kadar önemsemeyin velev ki önemsrdiniz bir sürü kolaylık var. Evli batılı adamla milletin uyarmasina rağmen çok hatalisiniz.
Evet çok hatalıyım. O insan bunu yaşam tarzı etmiş biliyorumda ve benim de bile bile ona kanmam beni mahfediyor. Öyle bir salaklaşmışım ki tövbe tapar derecesine gelmişim.

Aynı yerde çalısıyorduk. Günün 12 saati aynı ortamda ilk baslarda o kadar rahatsız oluyordum ki keske diyorum cıkıp gitseymisim oradan. Anlayamıyorum işte nasıl normalleştirebildim ve nasıl kandım o yalanlara kendime yediremiyorum. Tiksindim kendimden. Televizyonda falan görsem korkardım ben Allah'ım düsürme şu durumlara diye ama bile bile dustum.
Tamam olan oldu bitti artık sakin ol birdaha da evli adamlardan uzak dur kendini kimseye kullandirtma.
Sen kendine değerlisin intihar filan yanlış bir düşünce muslümansan af dile tövbe et ve unut.

Tamam olan oldu bitti artık sakin ol birdaha da evli adamlardan uzak dur kendini kimseye kullandirtma.
Sen kendine değerlisin intihar filan yanlış bir düşünce muslümansan af dile tövbe et ve unut.
Ne tövbeler ettim. Aileme açıkladım ve özür diledim onlardan da. Psikolojik tedaviye başlayacağım. Affedemiyorum kendimi en aşşağılık insan benim gibi hissediyorum. Kullandırmısım kendimi resmen. Kimsenin basına gelsin istemem cok kotuymus

Bekaretinizden önce kendinize saygınızı yitirmişsiniz. Evli bir adamla birlikte olmanız daha vahim. Umarım gercekten yaptığınız hatadan pişman olmuşsunuzdur. Bana daha çok bekaretinizi düşünerek gelecek kaygısı çekiyorsunuz gibi geldi. Düşündüğünüz buysa o kadar da önemli bir konu değil

Bundan sonra yapacağın tek şey bi daha o adamla aynı ortamda bile bulunmaman .

Ayrıca evleneceğin kişiye bakire olmadığını söyleme bu yaşadığın olaydan bahsetme.

Bekaretinizden önce kendinize saygınızı yitirmişsiniz. Evli bir adamla birlikte olmanız daha vahim. Umarım gercekten yaptığınız hatadan pişman olmuşsunuzdur. Bana daha çok bekaretinizi düşünerek gelecek kaygısı çekiyorsunuz gibi geldi. Düşündüğünüz buysa o kadar da önemli bir konu değ

Bekaretinizden önce kendinize saygınızı yitirmişsiniz. Evli bir adamla birlikte olmanız daha vahim. Umarım gercekten yaptığınız hatadan pişman olmuşsunuzdur. Bana daha çok bekaretinizi düşünerek gelecek kaygısı çekiyorsunuz gibi geldi. Düşündüğünüz buysa o kadar da önemli bir konu değil
Evet kendime saygınlığım gitti aslında kendimi yerlere düşürdüm. Basit bir insanım sadece. Bunu yediremiyorum. Alçalttım kendimi

Bundan sonra yapacağın tek şey bi daha o adamla aynı ortamda bile bulunmaman .

Ayrıca evleneceğin kişiye bakire olmadığını söyleme bu yaşadığın olaydan bahsetme.
Farklı şehirlerdeyiz. Her şekilde iletimimi kestim. Nasıl bahsetmeyeceğim, artık yalana dolana bulaşmak istemiyorum ama biliyorum ki buda yenilir yutulur bir sey degil

Ne tövbeler ettim. Aileme açıkladım ve özür diledim onlardan da. Psikolojik tedaviye başlayacağım. Affedemiyorum kendimi en aşşağılık insan benim gibi hissediyorum. Kullandırmısım kendimi resmen. Kimsenin basına gelsin istemem cok kotuymus
Güzel tedavini ol ve unut gitsin.
Unutmazsan kendine zarar verirsin duygusal boşluğuna gelmiş işte birdaha dikkat edersin olur biter canim.

X