benden ayrıldı çok kötüyüm akıl ve destek verin

her insanın yaşanmışlıkları vardır bu kimseyi ilgilendirmez erkek içinde aynı kadın içinde önemli olan gelecekse oraya odaklanmak geçmişi irdelemenin kimseye fayda saglamaz boş ver bak kendi de geçmişte kaldı 😀 kendini ezdirme üzme hayatına bak gözünde çok büyütme erkekleri
tabiki kimseyi ilgilendirmez. maalesef kendisi geçmişi uzatarak geçmişte kalmayı kendisine layık gördü. bu saatten sonra asla kendimi kimseye ezdirmem.

Acaba ne yalanı diye merak etmiştim. Eski sevgilinin adını doğru söylememekmiş.
Eski sevgilinin adından sevgiline ne oluyor ki?
Evli olduğum halde eşim ne sevgiliylen ne evliyken geçmişimi sorgulamadı. 2 günlük sevgiliye ne oluyor da hem sorguluyor hem basit bu yalanda ayrılma triplerine giriyor.
Hadi o girdi, konu sahibi insan bunun itirafını niye yapar? hadi yaptı ne diye ayrılınca kendinde suç arar?
Hayret valla.

Acaba ne yalanı diye merak etmiştim. Eski sevgilinin adını doğru söylememekmiş.
Eski sevgilinin adından sevgiline ne oluyor ki?
Evli olduğum halde eşim ne sevgiliylen ne evliyken geçmişimi sorgulamadı. 2 günlük sevgiliye ne oluyor da hem sorguluyor hem basit bu yalanda ayrılma triplerine giriyor.
Hadi o girdi, konu sahibi insan bunun itirafını niye yapar? hadi yaptı ne diye ayrılınca kendinde suç arar?
Hayret valla.
evet kimsenin gecmisi kimseyi ilgilendirmez. esiniz en dogru olanı yapmis. eger bir baskasindan ogrenirse benden ogrenmesi daha iyi olur diye dusundum ve aramzda yalan olmasini istemedim yalan söylediğime pisman oldum o yuzden itiraf ettim.

Ne kadar süredir birliktesiniz ?
Erkek arkadaşınızın yaşı kaç ?

Bir ilişkide kadin alttan aliosa o ilişki yürümez. Erkegin kovaladigi ilişkiler yürür tabi b.konu cikarmadan kaçacaksın fazla naz da aşık usandırır.
haklısınız. eger ileri zamanda bir iliskim olursa asla alttan alan taraf olmicam. erkekler onlara köpek gibi davranan kisileri el üstünde tutuyor.

haklısınız. eger ileri zamanda bir iliskim olursa asla alttan alan taraf olmicam. erkekler onlara köpek gibi davranan kisileri el üstünde tutuyor.
Maalesef. Triple kendilerine gelirler. Bi de şu var biri beni alttan aliosa sadist duygularim kamcilanio daha cok eziyet edesim gelio. Bir kere dik dur gardini indirir o. Ne yapmam lazım diye sormussun ya asla arama sosyal medyadan da toz ol goremesin hicbi sekilde merak etmeye baslar. Dönerse geri çevir ertesi gün kapinda belirir bu. Istersen alirsin iceri ipleri eline almadan devam etse bile biseye benzemicek zaten su an icin kaybettigin bisey yok o acidan üzülme. Bu kadar rahatca terk edebildigine göre 1) senin başkaları tarafından kapilmandan korkmuodur ki bu zaten başlı başına cok acı bisey 2) kendi aklinda yedeği vardir bunun ya da baskasini bulmustur.

Maalesef. Triple kendilerine gelirler. Bi de şu var biri beni alttan aliosa sadist duygularim kamcilanio daha cok eziyet edesim gelio. Bir kere dik dur gardini indirir o. Ne yapmam lazım diye sormussun ya asla arama sosyal medyadan da toz ol goremesin hicbi sekilde merak etmeye baslar. Dönerse geri çevir ertesi gün kapinda belirir bu. Istersen alirsin iceri ipleri eline almadan devam etse bile biseye benzemicek zaten su an icin kaybettigin bisey yok o acidan üzülme. Bu kadar rahatca terk edebildigine göre 1) senin başkaları tarafından kapilmandan korkmuodur ki bu zaten başlı başına cok acı bisey 2) kendi aklinda yedeği vardir bunun ya da baskasini bulmustur.
dik duracagim uzuldugumu asla gostermicem sosyal medyayi zaten kapattim merak etsin dursun bakalim noluyor

8 aydir birlikteyiz ama ondan once bi 3 yil da arkadaşlığımız oldu. 19 yaşında
Aynı yaştasınız anladığım. Daha çok gençsiniz olur böyle şeyler bu kadar yıpratmayın kendinizi.

Yaşınız daha çok genç,üzülmeniz acı çekmeniz çok normal, şu an belki bu söylediğime çok kızacaksınız biliyorum ama gerçekler bu daha karşınıza kimler kimler çıkacak,iyi ki onunla bitmiş diyeceksiniz..19 yaş bence ciddi ilişkiler için çok erken,bundan belki bi 4 sene sonra bi ilişkiden beklentileriniz değişmiş olacak,istekleriniz farklılaşacak…Ayrılık acısı çok fena çok üzücü bir şey ama geçecek.Her şey şu an çok yeni acınız daha çok taze..Bu ilişkiden bir ders çıkarsaydınız bu ne olurdu?Sanırım ilişkide olunan kişiye yalan söylememek vs. Bunlar sizi hayata hazırlayıp olgunlaştıran şeyler..Keşke 19’uma geri dönebilsem,iş bulma eş bulma telaşının olmadığı tek sorumluluğumun ders çalışıp sınava hazırlanmak olduğu o gamsız sayılabilecek zamanlarımı geri verseler… ☺️ Gezin tozun kendinizi geliştirin bu yaşların tadını çıkarın.

tam ergenlik hareketler:) kusura bakmada canım cocuk senden ayrılmak için bahane yapmış bu yaşta neden bir erkeğe katlanma çabasındasın daha ne tecrübeler edinecek hele dur yolun başındasın bir erkek için bu kadar yıprtama kendini hele bi dur ya:)

sadece eski sevgilimin adını farklı söylediğim için oldu ve ben yalan söylediğimi pişman olduğumu gerçek adını soyadını itiraf ettim
Adam behane aramiş resmen ayrilmak için. Seviyorsunhz ve aci çekiyorsunjz. Sevse o da ayni acilari çekerdi bence zor olsa da unutun.

bugün hatta daha az önce benden ayrıldı. ne kadar üzgün olduğumu tarif dahi edemem. boğazım düğümleniyor. sadece bir kere yalan söylememin cezasını çekiyorum. Allah benim belamı vermesin. keşke söylemeseydim. bir şeyden korktuğum da yok niye gizliyorsun ki aptal kafam. o kadar yıl kimseye güvenme bir ilişkiden uzak dur. yeni biri çıksın karşına kimseye güvenmediğin kadar sebepsiz güven sev ama sonu böyle olsun. yine kırıldı güvenim,hayallerim, kalbim. daha geçen hafta barışmıştık. elinde gül ile pişman olduğunu söyleyerek gelmişti. söylediğim yalanı itiraf etmiş rahatlamıştım. korkacak bir şeyim olsa ben bunu itiraf eder miydim? daha da zaten aynı hataya düşecek bir insan değilim. konuştuk ve devam etmeye karar verdik bana güvenmek istediğini ve benim çabalamam gerektiğini söyledi. nasıl çabalayacağımı bilmiyordum ama elimden geldikçe bir şeyler yapmaya çalışıyordum. onu gerçekten çok seviyorum. hiçbir şeyini ne üzüntüsünü ne sevincini ne derdini ne de herhangi bir şeyini paylaşmayan ben anneme anlattım onu böyle böyle diye. ilk defa anlattım böyle bir şeyi. annem de kabul etti sevdi. her şeyden sonra olacak şey miydi bu ayrılık. benim çabalamadığımı, onu sevmediğimi fakat sevmeye çabaladığımı, bana güvenmediğini, nankör olduğumu söyledi. mesajlarımızı fotoğraflarımızı sil dedi. elim gitmiyor silmeye. beni hayatından çıkart dedi. ilk önce hayatımın ta kendisi olan insan şimdi hayatından çıkart diyor. hayatımı nasıl çıkartırım. ağlamamamı üzülmememi istiyor. bu nasıl mümkün olacak. nasıl yeni bir yol çizeceğim kendime? önce hayaller kurdurup neden bunu yapar bir insan. tamam onun da dört dörtlük hayatı yok. zaten kimin var ki? benim de çok mükemmel bir hayatım yok. ama ben hiçbir şeyi ona yansıtmamaya çalıştım. kendi gözümden bile sakınıp onu kaybetmek istemedim. yine kaybettim. daha ben insanlara nasıl güveneceğim? kendisi de biliyor ona benim kadar kimse katlanmaz. bunu annesi babası daa yüzüne karşı söylediler. kimse onun sözlerine benim kadar susmaz. ister haklı olsun ister haksız kimse o sözleri yutmaz. aramiz bozulmasın diye hep sustum. sizce pişman olur mu ? nasıl bir yol izlemeliyim? kendimi nasıl avutmalıyım? insanlara bir daha nasıl güveneceğim? ne yapmalıyım? ne yaparsam pişman olur? bir de en son olarak şey dedim belki şimdi değişmedim ama bir gün gerçekten dört dörtlük bir insan olurum belki Allah bizim yollarımızı tekrar birleştirir hayırlısı olsun bizim için dedim. o da bana istersen kusursuz ol ama benim gözümde herkes gibisin dedi. bu lafını yer mı bir gün ne dersiniz?
Canım bu kadar yazavağına olayın ne olduğunu tam olarak anlatırsan yardımcı olur herkes

eski sevgilimin adını farklı söyledim
çünkü sorun çıksın aramız bozulsun istemedim
kendimi nasıl eziklemem?
insanlar kurdurdukları hayalleri suya düşürüyorlar niye inanıp güveneyim ki?
Eski sevgılınden sevgılıne nekı ?Soylemesende olur .Sen adını yanlış vermek ıstemıssın her seyı sorun eden bırıyle ne ısın var ?

X