Bekaretimi kaybettim çok kötü hissediyorum.

Intihar kendine zarar verme gibi şeyleri sakın düşünme adam karaktersiz iste kimseye guvenmemen gerektigini gördün ve öğrendin acı da olsa.
Çok karaktersiz ve bunu da biliyordum kendimi yaktım bilerek. Güvenemiyorum ki biriyle gündelik bir muhabbet bile geçse bana bir şey yapacak gibi uzaklaşmak istiyorum sanki bundan sonra herkes beni kullanacak.

Evet biliyordum da evli olduğunu, nasıl bu hatayı yapabildim ? Ben demek ki aşağılık bir insanmışım ama bunu fark edememişim bu olaya kadar. Tekrar kendimi toparlayabileceğimden bir umudum yok. Dediğim gibi herkes bu ayıbımı biliyor da beni ayıplıyor gibi. Insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyorum. Bu hatam aklıma geliyor direkt. Odamdan çıkmak konuşmak istemiyorum.
Kalben yakinlasirken hic iradeniz yok muydu? Hadi bize rol yapmayin. Sorun yalnızca arkada bir "iz" kalmis olmasi. Yalnizca opusseydiniz boyle bir travma olmayacakti sizin icin.

Odaklanamıyorum ki hiç bir şeye yemek icmek bile bana layık değil gibi. Cevreme bakıyorum kimsenin boyle bir yanlışı yok. Ya benim ? Yakıştıramıyorum.
nerden biliyosun kimsenin olmadığını ? herkes üzerini çok güzel kapatıyor aksine. böyle düşünme.bekaretin şurda dursun evli bi adam büyük sorun.bunun için dövünmelisin evet .

Evli adamla beraber olmuşsun, sorun kızlık zarı mı?

Kalben yakinlasirken hic iradeniz yok muydu? Hadi bize rol yapmayin. Sorun yalnızca arkada bir "iz" kalmis olmasi. Yalnizca opusseydiniz boyle bir travma olmayacakti sizin icin.
Kalben yakınlaşırken düşünemedim zaten dogruyu yanlışı diyorum ya konduramıyorum kendime bu kadar zayıf bir insan olduğumu bilmiyordum. Hanımefendi o anlarımın hepsi bana bir travma gözümü kapattığımda ses tonu bile beni üzüyor

nerden biliyosun kimsenin olmadığını ? herkes üzerini çok güzel kapatıyor aksine. böyle düşünme.bekaretin şurda dursun evli bi adam büyük sorun.bunun için dövünmelisin evet .
Buna dövünüyorum zaten. Ne kadar büyük bir ahlaksızlık olduğu nasıl bunu o günler unutupta bu hataya düştüm ? Nasıl o kadınla empati yapamayıp bu yanlışa devam ettim beni bunlar öldürüyor

Adamla tanışıp hoppp ilişkiye girmedin dimi

Bi süreç geçti ve ilişkiye kadar geldi dimi

Bu süreçte bu adamın evli oldugunu bile bile ilişkiye girdin bunu bilerek yaptın

Neden bu adamla flört yaparken evli olduğu aklına gelmedi de kızlık gidince mi aklına geldi

Ne yaptı bu adam seni bıraktı mi da boyle pisman oldun

Eminim adamla iliskin devam etseydi onun evli olması bu kadar sorun olmayacaktı

Sen bile bile bir şey yaşamışin

Sonra pismanim diyorsun

Bana da inandırıcı gelmiyor

Evli adamlardan uzak durun ya

Hiçbir şey kaybetmediniz. Kan geldi diye bekaret kaybolmaz. Hala daha bakiresiniz haberiniz yok. Bekaret tanımınızı gözden geçirin.

İlk ilişki de kan gelen var gelmeyen var. Bekaretin kanla hiçbir alakası yok. Vücudunuzdan bir şey eksilmedi.

Evli adam konusunda kötü hissedebilirsiniz tabii ama yapacak bir şey yok artık. Bir daha evli adamlara gitmeyin. Kendinizi de saçma sapan zardır kandır şeyleriyle bağdaştırmayın.

Kalben yakınlaşırken düşünemedim zaten dogruyu yanlışı diyorum ya konduramıyorum kendime bu kadar zayıf bir insan olduğumu bilmiyordum. Hanımefendi o anlarımın hepsi bana bir travma gözümü kapattığımda ses tonu bile beni üzüyor
Kendine göre düzgün bir adamla yaşasaydın bunu, inan bana bir zarı dert etmezdin. Yaşanması gerekiyordu, güzeldi, kendi seçimimdi derdin. Seni bunun için yargılayacak değildik. Ki şahsi olarak ben de evlenmeden önce yaşadım cinsellik. Asla pişman olmadım. Gülümsediğim anılara dönüştü o günler.

Senin endişelenmen gereken evli bir adamla nasıl başladığın, nasıl bu raddeye gelebildiğin. Bunu gerçekten yargılar insanlar, bence asıl dert etmen gereken, pişman olman gereken konu bu. Cinsellik yaşamanda problem yok, evli bir herifle bunu yaşaman olmamış.

Ama görüyor ve hissediyorum ki senin derdin zar. Korkma tam anlamıyla bir birliktelik olmadıysa sadece zedelenmiştir. Muhtemelen bir dahaki cinsel beraberliğinde yine kanaman olur.

Bekaretten önce evli adamla birlikte olmanızı kafanıza takmaniz gerekir. Adam zaten serefsizmis de en azından siz karısını düşünseydiniz.
Kadına cok üzüldüm umarım kurtulur o koca musveddesinden.

Adamla tanışıp hoppp ilişkiye girmedin dimi
Bi süreç geçti ve ilişkiye kadar geldi dimi
Bu süreçte bu adamın evli oldugunu bile bile ilişkiye girdin bunu bilerek yaptın
Neden bu adamla flört yaparken evli olduğu aklına gelmedi de kızlık gidince mi aklına geldi
Ne yaptı bu adam seni bıraktı mi da boyle pisman oldun
Eminim adamla iliskin devam etseydi önün evli olması bu kadar sorun olmayacaktı
Sen bile bile bir şey yaşamışin
Sonra pismanim diyorsun
Bana da inandırıcı gelmiyor
Evli adamlardan uzak durun ya
Aynı yerde çalışıyorduk idrak edemedim normalleştirdim ister istemez, klasik yalanlara inandım çok güzel bir sekilde hemde. Ben devam etmek istemedim. Hatamı cok geç anladım ve şimdi baş edemiyorum yanlıslarımla boğuluyorum

Hata demeye gerek var mi? Onun bedeni sonuçta.

Kadinlari tanımlara ve kalıplara sokmamaliyiz. Toplumun istediği sekilde yasamak zorunda degiliz ki.

Aktif cinsel hayat evlenmeden de tercih edilebilir.

Diktirme konusu beni cok üzülüyor, çünkü yine yalnizca kadin bedel ödüyor.

Bence de saklamaya gerek yok. Yani saygili adamlar yok değil.

Kimseye ondan onceki hayatimiz konusunda hesap vermek zorunda degiliz.

Bizim hayatımızdı ve o yoktu.
Hata diye adlandırmalarıni kabullenip konuyu öyle devam ettim. Evli adamlı mevzu diye. Bekaret savunduğumu gören olmamıştır daha.

Aynı yerde çalışıyorduk idrak edemedim normalleştirdim ister istemez, klasik yalanlara inandım çok güzel bir sekilde hemde. Ben devam etmek istemedim. Hatamı cok geç anladım ve şimdi baş edemiyorum yanlıslarımla boğuluyorum
Bende bunu diyorum o adama inandın
Birlikte oldun
Adam senden uzaklaştı ve adamın evli oluşu aklına geldi
Eğer adam senle devam etseydi onun evli olması sorun olmayacaktı

O adam pisliğin teki zaten

Bende bunu diyorum o adama inandın
Birlikte oldun
Adam senden uzaklaştı ve adamın evli oluşu aklına geldi
Eğer adam senle devam etseydi onun evli olması sorun olmayacaktı

O adam pisliğin teki zaten
Sürekli sorun oluyordu her gün sorun oluyordu ama dediklerine inanıyordum.

Evli adamla beraber olanlara merhametim sıfır. Hak etmiyorlar çünkü. İnşallah dediğiniz gibi gerçekten pişmansınızdır. Hayatta her şey bizim için. Geçmişi değiştiremezsiniz ama geleceğinizi planlayabilirsiniz. İnsanlar ne çukurlara düşüp yine kalkıyorlar. Sil baştan başlayın sizde.
Teselli veremem vermeyeceğim de

Sana ve ya o adama hiçbirşey olmaz
Olan adamın karısına olur...
Gerçekten evli adamlarla göz göze bile gelmeyin uzak durun onlardan onların da evde bekleyen eşleri çocukları var
Kadın adam işte diye akşam onun gelmesini bekliyor ama adam işyerinde her naneyi yiyor
Dünyanın çivisi çıktı gerçekten...

Farklı şehirlerdeyiz. Her şekilde iletimimi kestim. Nasıl bahsetmeyeceğim, artık yalana dolana bulaşmak istemiyorum ama biliyorum ki buda yenilir yutulur bir sey degil
Yalan değil bu hayatından bu kısmi unutarak çıkarmak zorundasın bu şekilde türk erkeği kabullenmez çok zor kabulleneni bulman ileriki hayatın için bundan ders çıkar ve bidaha aynı hataya düşme

X