Bekaretimi kaybettim çok kötü hissediyorum.

Güzel tedavini ol ve unut gitsin.
Unutmazsan kendine zarar verirsin duygusal boşluğuna gelmiş işte birdaha dikkat edersin olur biter canim.
Ruhsal olarak çok zarar verdim galiba kesinlikle kalabalık arasına karışamıyorum. Surekli birisi dokunuyor gibi geliyor. Bir tek ben yapmışım herkes normalmis gibi geldiginden kendimi aşağılık hissediyorum.

Ruhsal olarak çok zarar verdim galiba kesinlikle kalabalık arasına karışamıyorum. Surekli birisi dokunuyor gibi geliyor. Bir tek ben yapmışım herkes normalmis gibi geldiginden kendimi aşağılık hissediyorum.
Aşağılık hissetme olan oldu bitti tövbe ettin birdaha tekrari da olmayacak neden kendine eziyet ediyorsun.
Acilen tedaviye başla canım zamanla herşey düzelecek.

arkadaşlar evet hepimiz yargılıyoruz ve yanlış olduğunu söylüyoruz ama hiç birimiz onun yerinde değiliz, nasıl bir psikoloji nasıl bir durumda oldugunu bilmiyoruz, Rabbim hiç birimize göstermesin bu tarz durumlar , yanlış mı evet yanlış ama hayatımızın her anında oluyor. çıkmaz sokak gibi düşünüp buraya sığınmış ona doğru yolu göstermemiz lazım. bu şekilde iterek değil

Aşağılık hissetme olan oldu bitti tövbe ettin birdaha tekrari da olmayacak neden kendine eziyet ediyorsun.
Acilen tedaviye başla canım zamanla herşey düzelecek.
Keşke hiç yapmasaydım o kadar güzel bir hayatım vardı ki, mahfettim bile bile eziyet etmemin sebebi vicdanım pismanlıgım, yarın başlıyorum insallah

Yargılamadan yardımcı olun lütfen. Cevremin ve ailemin uyarmasına rağmen evli bir adamla 2 ay gibi bir süre görüştüm ve pişman olup iletisimi kestim engelledim. Aklım almıyor nasıl kandım çok pişmanım. Aklıma geldikçe boğuluyorum. Bir kaç kere dısarıda görüstük. Yakınlaştık bir kere, ve zorlamadan galiba kanamam oldu korkup kalktım cinsel iliski olmadı. Ama kızlığım yırtılmıs. O an o kadar korktum ki o gunden sonra gorusmedim. Cok gec kafam tak etti. Nefret ediyorum kendimden. Ben nasıl boyle bir sey yaptım aklım almıyor. Intihar tek cozum gibi geliyor ama aileme kıyamıyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Cok pismanım cıkamıyorum gecmisten. Hic kimsenin yuzune bakamıyorum kimse beni istemeyecek gibi hissediyorum. Ne kadar aşağılık bir insan olduğum yüzume vuruyor surekli. Toplum icine karısamıyorum.
Bekaret değil de,evli bir insanla bile bile gönül ilişkisine girmenizi yadırgıyorum ve kabul edemiyorum sadece.Buraya da bu konuyu açmış sınız,çok ta fazla tepki alacağınızı düşünüyorum.Allah akıl fikir versin.

Bekaret, kaybetmek, kızlık, yırtılmak... bu kelimelerden kurtulduğunuz anda iyi hissedeceksiniz..

Bir zorlama olmasaydi, yalnızca öpüşseydiniz, evli bir adam oldugu icin yine aşağılık hissedecek miydiniz?
Bu hatamın her saniyesinden dolayı aşağılık hissediyorum, pismanım ama faydası yok unutamıyorum rezilliğimi

Evli adamla beraber olanlara merhametim sıfır. Hak etmiyorlar çünkü. İnşallah dediğiniz gibi gerçekten pişmansınızdır. Hayatta her şey bizim için. Geçmişi değiştiremezsiniz ama geleceğinizi planlayabilirsiniz. İnsanlar ne çukurlara düşüp yine kalkıyorlar. Sil baştan başlayın sizde.
Benimde öyleydi akılları yok mu nasıl elin adamlarına gidiyorlar diyordum. Buna rağmen bu haltı ettim. Pişmanlık beni mahfediyor zaten o kadar pişmanım ki o kadar utanıyorum ki toparlayamayacağımı hissediyorum gecmiş hep sırtımda kalacak

Keşke hiç yapmasaydım o kadar güzel bir hayatım vardı ki, mahfettim bile bile eziyet etmemin sebebi vicdanım pismanlıgım, yarın başlıyorum insallah
Vicdanin ve pişman olman birdaha ayni hatayı yapmayacağın anlamina geliyor.
Hepimiz insaniz hatalarımız var önemli olan farkına varabilmek sende vardin simdi ruhunu bedenini iyileştirme unutma zamanı.

Vicdanin ve pişman olman birdaha ayni hatayı yapmayacağın anlamina geliyor.
Hepimiz insaniz hatalarımız var önemli olan farkına varabilmek sende vardin simdi ruhunu bedenini iyileştirme unutma zamanı.
Denedim her gün deniyorum ama başaramıyorum. Kendimi ailemin, o ailenin yerine koyuyorum sürekli yaşamaya pekte hakkım yok gibi geliyor. Bu ayıp ile

Denedim her gün deniyorum ama başaramıyorum. Kendimi ailemin, o ailenin yerine koyuyorum sürekli yaşamaya pekte hakkım yok gibi geliyor. Bu ayıp ile
Intihar kendine zarar verme gibi şeyleri sakın düşünme adam karaktersiz iste kimseye guvenmemen gerektigini gördün ve öğrendin acı da olsa.

Sorununuz yalnizca evli olmasi. Bedeninizde yasanan bir değişiklik yalnizca sizi ilgilendirir.
Evet biliyordum da evli olduğunu, nasıl bu hatayı yapabildim ? Ben demek ki aşağılık bir insanmışım ama bunu fark edememişim bu olaya kadar. Tekrar kendimi toparlayabileceğimden bir umudum yok. Dediğim gibi herkes bu ayıbımı biliyor da beni ayıplıyor gibi. Insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyorum. Bu hatam aklıma geliyor direkt. Odamdan çıkmak konuşmak istemiyorum.

Dürüst olmak hatalarına sahip çıkmak yerine dikdirme düzenbazlığı mı çözüm?
Hata demeye gerek var mi? Onun bedeni sonuçta.

Kadinlari tanımlara ve kalıplara sokmamaliyiz. Toplumun istediği sekilde yasamak zorunda degiliz ki.

Aktif cinsel hayat evlenmeden de tercih edilebilir.

Diktirme konusu beni cok üzülüyor, çünkü yine yalnizca kadin bedel ödüyor.

Bence de saklamaya gerek yok. Yani saygili adamlar yok değil.

Kimseye ondan onceki hayatimiz konusunda hesap vermek zorunda degiliz.

Bizim hayatımızdı ve o yoktu.

X