Beklemek ne demek bilir misiniz?(okumadan geçmeyin çoook güzell)

çok güzel yazmışsın canım allah herkese nasip etsin bu duyguyu

Çok güzel.. Çok etkili.. Çok hüzünlü.. Çok umutlu..
Allah uzun ömürler versin, Çok sevindim sizin adınıza.
Allah ım isteyen herkeze nasip etsin, isteyene versin inşallah. Ben de 1 Temmuz da yapıcam testimi. Ama hiç cesaretim yok. Hiç test yaptırmadan beklemek, kendini hep hamile hissetmek daha cazip geliyor..

ne güzel anlatılmış ortak duygularımız rabbim hayırlısıyla hepimşze o çiift çizgiyi görmeyi nasip etsin yazıdaki gibi olmadık zamanda beklenmedik zamanda gelsinler inşallah artık olmuyoooo olmuyoooo birileri bana annemmmm desin :KK43::KK43:((((

çok ama çoook güzel olmuş allah kimseyi mahrum etmesin rabbim hiçbirşeye muhtaç etmeden versin bende 5 yıldır hep bu ümütlerle bekliyorum işallah benimkide olur:Saruboceq: umadıgım biranda:ecrin_bebek:

Yeni ikiz bebeklerini kaybeden ben, ve eşimin yanında ağlamamak icin kendimi sonuna kadar sıkıyorum. Boğazım düğüm düğüm, Allah'ım sen büyüksün, bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et 🤲😔

Ahh nasıl içten bir kaleminiz varmış yüreğinize sabrınıza azminize sağlık ağlattınız..Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin nasip ettiklerine de yüzlerini göstersin inşallah pes etmeyeceğiz kızlar bu yolda..

X