Beklemek ne demek bilir misiniz?(okumadan geçmeyin çoook güzell)

ay ben mahvoldum şu anda sanki kendimi okudum geçtiğim aşamaları ve ilaçları tek bir şey dışında ben henüz bir hamilelik yaşamadım ama tüp bebek yolunda ilerliyorum inşallah olumlu bir sonuç alacağım çok umutluyum allah kimsenin umutlarını boşa çıkarmasın hepimize sabır versin............

Amin cnm inş.Allah çabalarınızın olumlu sonucunu verir.Umudunu yitirme oldu mu?a.s.

hamilelikten ötürü zaten dokunsalar ağlıyorum harika bir yazıydı ellerimi karnımın üzerine koyup ağlaya ağlaya okudum benimde kayıplarım oldu dilerim Yüce Rabbim bana onu bağışlar...

hamilelikten ötürü zaten dokunsalar ağlıyorum harika bir yazıydı ellerimi karnımın üzerine koyup ağlaya ağlaya okudum benimde kayıplarım oldu dilerim Yüce Rabbim bana onu bağışlar...

İnşallah cnm.Rabbim dualarımızı kabul tsin.Sen de yavrunu sağlıcakla kucağına al inş.a.s.

Allahım tüm isteyen herkese evlat versin.bende 6yıldan sonra tüp bebekle kızıma kavuştum.yazıyı hem okudum hem ağladım.Allahıma şükürler olsun ben kavuştum,9 ay boyunca dr.a düşecekmi diye sordum,kucağıma alıncaya kadar inanamadım.şimdi kızım bir gülüyor ben binnnn....dualarımıda unutmuyorum tüm isteyenlerea.s

Bu yazıyı daha öncede okumuştum o zamanda gözlerim dolmuştu şimdide doldu ağlamamak için zor tuttum kendimi, tamamıyla bizlerin yaşadıklarını anlatıyor
Rabbim tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ben 10 senelik evliyim ilk tüp bebek denememle hamile kaldım çok şükür bide kucağıma aldığım günü görebilsem dünyalar benim olacak
Allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın kızlar, bunun zorluğunu yaşayan bilir
umudumuzu yitirmeyelim herşeyin bir zamanı var zamanı gelince hepimiz meleklerimize kavuşacağız:)

bende hamile kalırsam herkese müjdeliycem burda o günü sabırsızlıkla nbekliyorumhep hayal ediyorum

Ahhh ahhh.. Ben kaç kere yaptım o evde gebelik testini o çift çizgiyi görmeye okadar meraklıyım ki her zaman o hayal kırıklıgı ne demek onu ben çok ii bilirim negatif sonuç almayı ben çok ii bilirim..:çok üzgünüm:

emegıne saglık canım harikaydı......aynı yollardan geçmekte olan bırı olarak tarifi imkansız hıslerle okudum...rabbım ısteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsallah...........

ay müthişsin ya allah isteyen herkeze nasip etsin...........................

Allah'ım böyle hikayeleri okuyunca çok ama çok etkileniyorum mafoldumben
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah:Saruboceq:

çok ama çokk güzel anlatmışsınız.bir anda ağlama başladım.insan sevgisi anneli duygusu ne kadar yüce kutsal.benimde oğlum 7 nisanda doğdu.ne büyük bir mutluluktu.rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın tattırsın kollarını boş bırakmasın inşallah.sağlıkla analı babalı büyüsün oğlunuz inşallah.

seyma88 sen naptın kardeşim bu yazı ne ya. Ağlayarak okudum yazını, mücadeleni. Herkes yaşıyo bişeyler ama böyle yazıya dökemiyo. Allah size ve yavruna uzun ömürler versin.

ben de çok etkilendim bu yazıdan. mübarek Regaib kandilinin yüzü suyu hürmetine Rabbim inşallah bana ve isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder.

X