Piercing, Hızma Bel gamzesine piercing yaptıran var mı ???

Hemen araştırdım dermal piercing diye bir şey varmış kalıcıymış diğer ucu deri altındaymış

Ama o zaman deriye zararı olmaz mı kii? :-/ gümüş altın vs küpeyi bile günlerce takınca zarar verebiliyoken bi metal parcasinin yıllarca derimize yapışık kalması ne derece doğru olabilir ? Ama çok hoş görünüyo o ayrı mevzu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ama o zaman deriye zararı olmaz mı kii? :-/ gümüş altın vs küpeyi bile günlerce takınca zarar verebiliyoken bi metal parcasinin yıllarca derimize yapışık kalması ne derece doğru olabilir ? Ama çok hoş görünüyo o ayrı mevzu :)

evet ya mikrop falan kapsa ne bileyim ürktüm biraz :18:
ama çokta hoşşş :KK23:

Bende dövme yaptırmak istiurm bayiliyrm ya bel gamzesinde piercing de güzel fikir ama ben asla bi yerimi deldiremiycem alerjim var kulaklarımda delik var ama küpe takamiyrm umaekm dövme hayalimi gerçekleştiririm. Ayrıca beline o piercingo mutlaka yaptiiiiir :KK66:

Bende dövme yaptırmak istiurm bayiliyrm ya bel gamzesinde piercing de güzel fikir ama ben asla bi yerimi deldiremiycem alerjim var kulaklarımda delik var ama küpe takamiyrm umaekm dövme hayalimi gerçekleştiririm. Ayrıca beline o piercingo mutlaka yaptiiiiir :KK66:

:KK1::KK1:

begenenler çoğunlukta hadi bakalım bi gazla yaptırcam heralde sağlık konusunu iyice araştırıp :KK31:

:KK1::KK1:

begenenler çoğunlukta hadi bakalım bi gazla yaptırcam heralde sağlık konusunu iyice araştırıp :KK31:

Bence de cok tehlikeli ya. Allah korusun tetenoz tehlikesi bile olur. Ömür boyu kalacak sonucta bunun hamileligi var kilo alip vermesi var bi de sirt ustu uyumasi var :-) nasil uyuyacaksiniz ki yani benim alerjim var belki ondan tuhaf geliyor ama ben yüzükle bile uyuyamam kaldi ki omur boyu belimde 2 tane metal şey. !
Ya bence bu cok tehlikeli ve korkunc. Acitir ya cok acitir...

Tuylerim diken diken oldu. Hic hos durmuyor bence

Koprucuk kemigimi deniyodu hani boynumuzun altinda varya orda begeniyorum bende :KK70:

Bence de cok tehlikeli ya. Allah korusun tetenoz tehlikesi bile olur. Ömür boyu kalacak sonucta bunun hamileligi var kilo alip vermesi var bi de sirt ustu uyumasi var :-) nasil uyuyacaksiniz ki yani benim alerjim var belki ondan tuhaf geliyor ama ben yüzükle bile uyuyamam kaldi ki omur boyu belimde 2 tane metal şey. !
Ya bence bu cok tehlikeli ve korkunc. Acitir ya cok acitir...

ayy sizde haklısınız ya ama iyice karıştı kafam şimdi :KK1:

Tuylerim diken diken oldu. Hic hos durmuyor bence

hadi yaaa :18:

Koprucuk kemigimi deniyodu hani boynumuzun altinda varya orda begeniyorum bende :KK70:

sanırım böyle bişi diyosunuz ?

$tumblr_n3tozwGMNu1t0hoy1o1_500.jpg

ben böyle bişi daha yeni gördüm ve bayıldım buna yaaa bel gamzesinden daha güzel duruyor :KK23:

Evet bunu dedim :) bende buna hastayim yeaaaa :)

Samsung s3

Merhabalarr :KK3:

Piercinge merakım mı desem hevesim mi bi türlü geçmedi..
Özellikle dudak kenarıma yaptırmayı çok istiyodum ama izin çıkmıyor bi türlü :KK1: cesarette edemiyorum açıkçası çok şey okudum malum :KK50:
Nereye yaptırsam diye düşünürken bel gamzeleri geldi aklıma, nerden geldiyse bi yerde gördüm demekki zihnimde kalmıştır muhakkak
Açtım baktım biraz ve mesela şöyle bi foto buldum çok da hoşuma gitti

Eki Görüntüle 1199800

Ne dersiniz hanımlar aranızda hiç yaptıran varmı bu bölgeye ??
Yaptırmadıysanız bile sizce bu bölge uygunmudur hoş olur mu pişman olurmuyum ilerde ??

Bunu yapan yerler biliyor musun peki :) ?

X