Belki de kaderimsin, belki de deil.hikayemin sizce sonu ne olur?

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
merhaba arkadaslar...... bi diger arkadas daha yeni konu acmis, ilk askinizi görseniz napardiniz diye sanirim... buna benzer birsey yazicam, ama hikayemle, ve sonu ne olur diye sormak istedim ALLAH NEYI HAYIR GÖRDÜYSE TABI....

ARALIK 2006 idi... biz akrabaglara yatiliya gitmistik, orda bizim akrabaglarimizin akrabagsinin kizi vardi, onunla cok iyi arkadastim. bizi görmeye geldi.... ( biz cocukken onun abisiylede ip atlardik, yillar önce) ona sarildimm kapida, sarilirken uzun boylu yakisikli biri girdi. abisi.... (abi dedigimde 13 ay büyük ondan). bana o an birsey oldu... bi elektirik aldim... onunda $irin bi gülü$ü, hosgeldiniz dedi, ve bizim kuzenlerin yanina indi bodrum katindaydi odalari... neyse. babamda asagdaydi. ben asaga indim cay doldurmaya, kapiyi actigimda o nargile iciyordu, beni gördü, agzinda nargile, o saskin bakiyo ben saskin bakiyorum, nebilim sasirdim nargile iciyor diye, (_bilmiyorum neden :) )
güldü, bende güldüm, cayi koydum ciktim. (hic bir beklenti icinde degildim, aklimdada birsey yoktu, sadece bi elektiriklenme) neyse ben yukari ciktim, biyere gidecektik ayakkaplarimizi giyiyorduk, kardesime dedim, nargile iciyorduuuu :)) ay o da merdivenlerde degilmis miii anaciiim rezil olduum, duydu tabiii, gülerek yanimdan gecti wc ye, geri ciktiginda tabi ben saklandim ama fgülerek asaga indi yine, ne rezillik, kardesim dedi aptall napiyon :))) neysee dönme vakti gelmisti 3 gün ardindan sonra..
evdeyiz kendi evimizde.. ben netdeyim. bi radyom vardi, kizlarla chat yapiyorduk müzikle beraber dinleye dinleye. o kiz, arkadasim geldi. sohbet ediyoz felan, az wc gidiom bekle dedi. ok. sonra onun rumuzu ile biri yazdi, selaaam ben abisi, nasilsin.. (sasirdim tabi sevindim o yaziyor diyee) tanistik ettik felan filan derken msn verildiii... ocak da dogum günüm vardii baya bi iyi anlasiyordukk, ben gittikce hoslanmaya basladimmm. 31 ocak gece yazisiyorduk, ben onu webkamerada gördükce icim gidiyordu... en sonunda iletime SEN KARSINDAKINI GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN ODA SANA SEVGISINI SÖYLEMICEK KADAR GURURLUDUR yazdim. rumuzuma bakk, ben cikiyorum yaticam dedim ciktim.. :)) sms geldi... :)) bende seni s................ diye :) birazda saflik vardi tabi, ikimizinde ILK di, ilk askimdi... neyse öle öle derken biz beraber olduk 31 ocak...
tabi o 450 km uzaktaydi :KK43:((( netden iliskimizi sürdürdük... (kendisi bizimde coooooooook uzaktan akrabagamiz olur, anne baba tanisiyor, ama senede bir grsrz)
haziranda beni görmeye geldi o oncam km yolu. 6 saat kalabildi, ilk el tutusma, ilk duygular, ilk el terlemesi, kalp atisi, bas dönmesi hepsiiiiiii cok güzeldiiiiiii........ (anladimki ilk askin gibi olmuyor baskasinda o duygular)
cok mutluydumm okadar iyi anlasiyordukki, hic kavga etmezdikk. büyük bi hasretle kavusmustukk, annemde biliyordu onunla olan iliskimi, cok iyi biri kendisi, o yüzden kizmadi, ve uzakta diye, adim cikmaz diye, dikkatliyimdirde annemi üzmemeye calistim, neyse...

sonraaaaaaaaa............:KK43:( kendisi birden degisti, bunalima girdi depresyon gecirmisti, sivilce problemleri vardi saglik sorunu felan, birden degistiginde benden sogudu, ben aptallll üzerine gittim, motive vermedim, cahillik iste,.TR ye gitti temmuzda. orda babannesini kaybetti... büsbütün mahfolduu...... bana okadar soguktu ki.... 01.09.07 telefon geldi kendisi tr deydi o an... BEN ARTIK BIRSEY HISSETMIYORUM SANA KARSI dedi. beynimden vurulmusa döndüm........ beni yüregimden bicakladin diyerek kapattim teli.... yikilmistimmmm.......... 3 ayyy kendime gelemedim. ama kendisi o bosluga saplanip 1 hafta icinde biriyle cikmis, benim haberim yoktu ve ben halen onu geri kazanicam diye ugrasiodum, ama onun umurunda degildi........

o büyxük ask bir anda bozulduuu, (üzerine cok gittim elimden kacirdim belkide o beni kaybetti bilemiyorum siz söyleyin)

neyse ben ümidimi yitirdim ve gönlümü baskasina actim zar zooor.........
o da o kizla beraberdi ben de baskasiyla, alakamizi kesmistik... benim iliskim iyi yürümemisti 1 ay icinde bitmisti.... sonra yine o aklima gelirdi yine unuturdumm felan filan... unutmaya calisirdim yani...

subat 2009 da ayrilmis o kizdan, sohbet de ederdik arkadasca devam ederdik.
ben sorardim noldu o kizla diye oda sorardi...
sorardimm öpebildinmi o kiziii söyleeee diye....... onu yerden yere vurdummm, o depresyon yüzündennn hemen birine gönlünü actinn beni biraktinnn diye...... agzima geleni demistimmm........

o farkindaydiii hatasinin....... o kizz onun degerini bilmedi, yerden yere vurmus, halen meslegin yokkk diye. (meslek bulamadi halen) kizdan ayrilmis

onunla hic mutlu olmadimki ben dedi. 31 ocak 2008 de ben o gezdigimiz yere gittim, oturdugumuz yere gittim, ve oraya agliyarak bi gül biraktimmm haberin varmi senin dedi........ ben seni cok özlüyordum, yaptigim hatamin farkina varmak istiodum kendime gelemiyordum seni nasil biraktim diye..... orda oturdum kendime sordum naptin sen diye felan.... cok pisman, senin kiymetini bilemedim, seninle cokkkkkkkkk mutluydum sen harika bir kizsin felan,....... ben o kizi 1 sene dudagindan öpmedim dedi bana, inanamadim tabi, ama o cok dürüst biri güveniyorum ona, tabi beni ilgilendirmek, ama icinden geldiki dedi,,neyse bu önemli degil zaten dee........

pismanligini herdefasinda derdii... eski anilar konular acildiginda hep derdii.......

ekim ortasinda ORAYA GIDIYORUZZZ 2 senenin ardindannnn, yani onuuuu görücemmmm, 2 sene canli görmedimmm.........

3 gün önce konustukkk.... arkadasca gibiii hemde biraz aciliyo bana gibiii.... birseyler yapariz hep beraber felan....
ben ona beraber oldugumuzda bi gümüs bileklik hediye etmistim, ben bütün herseyi attigima ragmin o hicbirseyimi atmamis........ bilekligi halen takiyor :1shok:
bunu hic cikarmadimki ben dedi....... kendimi kötü hissettigimde bununla konusurum hep diyo......

istersen karsina cikmam eger istemiyorsan der hep....... annemen cok cekiniyo, utaniyo yaptigi hatadan...... yüzü yok yani... beni cok üzdü biliyo bunu,

(eger meslek bulmus olsa hemen gelirdi teklifini ederdi ama cesareti yok böle bilemiyorum)

1 ay sonra ordayimmm, cok heycanliyim........ ESKI DUYGULAR TEKRAR ALEVLENECEKMI........... korkuyorum da bilmiyorum.......
meslegi yok diye BASLAMAM demem, hersey para degil elbet bulur. ama onun gibi iyi insan bulurmuyum bilmiyorum......... simdi bana deseniz, evlenirmiydin onunla diye, hic düsünmeden evet derdim, cünkü cok düsünceli cok yardimsever merhametli briidir.
iste cahillik depresyon derken birakti beni. sonra baskasina ümit verdim derken hic birlesemedik.......

o da cok heycanli beni görecegine.....
bana dediki, eger istanbulda is bulsam sende gelirmiydin dedi, bunu sorduguna göreee bu nedemek? yani meslegi olsa bana teklif eder gibime geldi... (biz almanyadayiz)
tr de is bulucam diye tutturdu, burda ümidi kalmamis, bilmiyorum,

iste böyle......... kamera aciyoruz. eski konulari konustugumuzda bakislarina dikkat ediyorum, icten icten bakiyo......... pismanlik görüyorum........ ama teklif etmeye yüzü yok iste meslegi yok diye cok takiyo kafasina......

daha genciz zaten o 21 ben 19...
ama ortada ilk ask var iste.. ve mükemmel biri karekter olarak.....

kafama takmiyim diyorumm, allah neyi uygun gördüyse o olsun diyorum,

KADERIM MISIN...................?

okuyanlara cok tsk ediyorum, ve hissettiklerinizi paylasirsaniz sevinirim.......

baştan sona okudum. kendin de demişsin daha çok gençsiniz.. belliki sen çok hislisin ona karşı.. ama o da sana karşı büyük bir eşşeklik etmiş..
madem bu kadar çok istiyorsun tekrar görüşmeni tavsiye ederim ben.. ama adımlarını çok dikkatli at. evlilik için erken,daha düşünme bu mevzuyu.öncelikle kaybettirdiği güveni tekrar kazanmalı,bunun tamamen bir toyluk hatası olduğu konusunda seni ikna etmesini iste ondan,fazla da kaptırma kendını ama hakettiğini düşünüyorsun madem.. bir şans daha ver.
ama şunu da anlamaya çalışki sana kürkçü dükkanı muamelesi mi yapıyor? başka kızlarda ne oldugunu görmesi mi gerekiyormuş senin değerini anlaması için? bu soruların cevabını mutlka öğren derim ben

baştan sona okudum. kendin de demişsin daha çok gençsiniz.. belliki sen çok hislisin ona karşı.. ama o da sana karşı büyük bir eşşeklik etmiş..
madem bu kadar çok istiyorsun tekrar görüşmeni tavsiye ederim ben.. ama adımlarını çok dikkatli at. evlilik için erken,daha düşünme bu mevzuyu.öncelikle kaybettirdiği güveni tekrar kazanmalı,bunun tamamen bir toyluk hatası olduğu konusunda seni ikna etmesini iste ondan,fazla da kaptırma kendını ama hakettiğini düşünüyorsun madem.. bir şans daha ver.
ama şunu da anlamaya çalışki sana kürkçü dükkanı muamelesi mi yapıyor? başka kızlarda ne oldugunu görmesi mi gerekiyormuş senin değerini anlaması için? bu soruların cevabını mutlka öğren derim ben

ya ona suc vermiyorum ben...... o an cok zor bir dönemdi onun icin,. ben de kötü davrandim ve elimden kacirdim, onun hatasi baska bi kiza gitmesi HEMEN.
buna kirginim sadece
bilmiyorum bakicaz,
yok kendimi kaptirmiyorum
ben hayirlisi diyorum

ya buraya cok kisi ugramiyor diye..........

yok o kızı 1 sene içerisinde hiç dudagından öpmedim demiş:roflol:KK43:benim için hiçç önemli birşey değil bu, yaptığı bi fedakarlık veya sevgi gösterisi hiç değil kötükedihüsosadece öyle göstermye çalışmış:jeyyar:
cesaret edememiştir,cesaret ettiğinde kızdan tokat yemiştir... herşey olabilir güven olmaz erkeklere:nazar:)

Türkiyeye geldiğinde sana karşı bişeyler hissetmiyorum demiş
bana kalırsa bu kişi Türkiye de başka birini bulmuş seni sepetlemiş...:1ninca: bakmış ondan buna hayır yok... e sende bunu seviyordun hemen sana tekrar yakınlaşıyo, sen zaten dünden razı...sengözlerimebaksanabekimde tekrar başlarsınız:hulya:

daha 19 yaşındasın ne derdin var kendnle güzelimCADIARZU

okul falan yok mu şakkıdı

daha yası küçük dur bakalım ...acele kararlar alma zamana bırak anca bir araya gelirseniz herşey belli olur..

tekrar başlarsınız gibi, ama nedense sonunda yine aynı şeyler olacak diye düşündüm umarım olmaz ve siz çok mutlu olursunuz.
bu arada türkiyede hiç iş yok :KK43:

X