Belki eşiyle problem olanlara bir yardımım olur lütfen okuyun

Aranızın düzelmesine sevindim yalnız sanki tüm topu kadına atmış gibisiniz.

yanlış mı algılıyorum ?

çeko aynen katılıyorum herşey dozunda güzel...
kontescim doğru anlamışsın canım..:)
gerçek hayat bu değil,böyle değil...bu geçici bir düzelme bana göre..eğer gerçek anlamda sorunlarını çözebildilerse,yazmışlar anlatmışlar faan ya o şekidle,ne ala...
ancak sırf bu gönlü hoş tuttrak yapılan bir düzelme ise,gerçek hayat dönüldüğünde adam aynı adam kalacak,kadın da yorgun savaşçı oalcaktır.

Bunun yorgunluğu var
Hastalığı var
Hamileliği lohusalığı var
Sürekli saten gecelik sonrası tasla düzelecekse bilemiyorum yani

banyoda değil de gelir gelmez kapıda bursam da aynı etki olur mu acaba çeko,denesem mi:26:

Konu sahibi olsa yanıtlardı aslında ama ben bilmesem de riski göze alıyosan dene diyorum

Bilmiyorum biri benim kafama tas vursa, bende ona vururum mesela

,
bu yaptıklarınızın on katını yapıp dır dır etmeyen ,evi her daim temiz, çocuklar her daim bakımlı , spor yapan saçları evin içinde fönlü gezen milletin manken sanıp dönüp baktığı bildiğiniz nasıl anlatayım kadını emine ünün gençlik hali bir kadının aldatıldığını, aldatıldığı kadın yüzünden şiddet gördüğünü gördü bu gözler yani be tavsiyeler size yaramış olabilir ama o iş kişinin evliliğinde ve karşısında ki kişiye göre değişir

Bunun yorgunluğu var
Hastalığı var
Hamileliği lohusalığı var
Sürekli saten gecelik sonrası tasla düzelecekse bilemiyorum yani

işte onlar yok çeko,çünkü mükemmel kadın var ..:)
yorgun kaıdn yoktur,loğusa kadın yoktur,pijamalı kadın yoktur,"tembel" kadın vardır

araları düzelmiş arkadaşta burada sorunlu evlilikleri olanlara yardım etmek istemiş hoş bir davranış ama gerçekten işin tamamiyle kadında bittiğine öyle inandırmış ki kendini kocasını kundaklara sarıp gezdirme sendromuna yakalanması an meselesi..

Her evlilik keşke bu tip icraatlerden sonra düzelebilse..

Ama öyle durumlar var ki ne yaparsanız yapın telafisi olmuyor..

Az önce arkadasında dedigi gibi

-çok konuşmaz

-ailesiyle iyi anlaşır

-her dedigine salla baş yapar

-çalışıyorsanız hele birde maaşı eline sayıyorsanız

-çocuklara iyi bir anneyseniz

-kendi akrabalarınızın önceliklerini onun ailesinden geri tutuyorsanız

-izin almadan gık diyemiyorsanız

-yemegini önüne koyup ütüsünü yapıyorsanız

-evi temizleyip, kafasına hamam tasıyla vurup,köpüklü banyo fantazileri yaşıyorsanız

İŞTE O HERİF KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN gibidir...

Aslında düzelen o değil sizsiniz :)) Yani adam aslında aynı adam sadece eşini böyle görünce beyin MINCIKLAMASI (!) geçirmiş

Son düzenleme:
işte onlar yok çeko,çünkü mükemmel kadın var ..:)
yorgun kaıdn yoktur,loğusa kadın yoktur,pijamalı kadın yoktur,"tembel" kadın vardır

Bilmiyorum ev işinde bile yardım etmeli Ouslar
O evi tek dişi kuşlar mı kullanıyo
Hayat madem müşterek, biz erkek gibi çalışıyosak onlarda ev işine el atmalı
Hatta madem daha güçlüler ağır işleri onlar yapsın

Bu tembel kadınlıksa ben tembel kategorisine giriyorum
Mikemmel kadın olacam diye kendimi paralayamam, sonuçta herkes 9 aylık

zaten paralarsan bi süre sonra hastalanıyosun çekocum:)süper kadın hastalığı diye bi hastalık var.fibromiyalji,her işe yetişmeye ve mükemmele olmaya çalışan kadınalr da görülen kas ağrılı bir hastalık...
ama heriflerde yok böyle bişey,çünkü onlar ancak bi taraflarını yaymayı bilriler,nasılsa her iş kadının görevi,toplumsal ve doğuştan gelen bir şekilde..):

Bende evliyim ama tam tersi bende.eşim beni yola getrmeye çalışıyor.uyanık kadını ahaha:)

problem iki kişi arasında olursa çözmek kolay dedikleriniz uygulanır peki sorunun sebebi kaynana ise o zaman bu dedikleriniz sadece ânı kurtarmak oluyo...

Hayat erkeklere güzel zaten
Bizde bu kafa oldukça da onlara güzel olmaya devam edecek
Sanırsın eş değil köleyiz, hayret bişey
Oldu olacak leğende ayaklarını da yıkayalım, pes

Erkeklerin ne üstünlüğü var ki? Nedir bu memnun etme çabası anlamıyorum
Herkes 9 aylık? Herkes etten kemikten değil mi?

Birgün ben yemek kuruyosam ikinci gün o kursun, eline mi yapışır egosuna zeval mi gelir
Mikemmel kadın mı olamam eşimden yemek beklersem
Aman hiç bi zaman anlayamayacam ben bunları

Hani bi laf var ben çok severim 'eşeğe fazla değer verirsen kendini yarış atı zanneder'
Bu kadar pofpoflamanın sonu da hayra alamet değil gibi

Bence de mesele karşımızdaki insandan mükemmel olmasını beklemek değil,karşımızdakini kusurlarıyla sevebilmek.Birçok sorunun temel nedeni erkeklerin mükemmel olmadan mükemmeli hak ettiklerine inanmalarından geçiyor.Eğer karın seni göbeğinle seviyorsa,sen de onu selülitleriyle sevebilmelisin.

Son düzenleme:

ya bu mükemmel kadın olucam hem çalışıcam hem evip derli toplu tertemiz olucak, hem bakımlı süslü gezicem, hem çocukları iyi yetiştiricem, hem spor yapıcam ,hem en kral yemeği yapıcam hem kaynanayı idare ederim bunların hepsininden evvelallah altından kalkarım diyen kadın tipini anlatıyor gibi alt mesajda anlatılmış süper kadın hastalığı aynen öyle
benim çoğu arkadaşımda böyleydi üniden mezun olduktan sonra şimdi bakıyorum çocuk olmaya başladıktan sonra biz yetişemiyoruz biraz da onlar yardım etsin demeye başladı hele bir de her şeyleri dört dörtlük yapmaya çalışan kadın birde bununda beğenilmediği oluyor kaynanamla kahve keyfi paylaşımı yapanlar kaynana kazanın kaynaya diye dert anlatmaya çalışıyor herkesin dokuz aylık olmasını geçtim günde yirmidört saat bir kadının çok bakımlıyım demesi için o holywood yıldızları tarzı bir bakımdan bahsediyorum kadının günün üç buçuk saatini sırf bu iş için harcaması gerekiyormuş spor cilt bakımı özel bakım kürleri saç bakımı vs. eee işten beşte döndüğünü düşün adam akşama biz bakımlı olana kadar aç kalır
ha uyumam ama bakımlı olurum gerekirse üç saat uyurum derse orası ayrı

ya arkadaşı suçlu gördüğümden falan değil belki kendi evliliğinde işe yaramıştır yardımcı olmak istemiştir ama dediğim gibi her evlilikte işe yaramaz o verdiğim örnekteki gibi yada sırf her şeyi kadına yüklemek evliliği iki kişilik gibi değil sadece ödün vermek alttan almak şeklinde görülürse belli bir süre sonra her şeyin birikimi büyük patlamalar halinde çıkabilir paylaşmak istedim

Ben kaçtım
Önce trafikle boğuşup sonra eve geçecem
Sonra da tembel kadın klasiği olan pijamalarımı çekip bişeyler hazırlayacam
Ha 4 çeşit yemek yapamam 1,5 saat trafikten sonra, bulduğuna şükretsin Ous paşa

İyi akşamlar mikemmel ve tembel kadınlar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…