Bellona Zen koltuk takımı hakkında fikir almak istiyorum.

diantus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
571
4
Arkadaşlar Bellonadan Zen koltuk takımı almak istiyorum. bu takımı kullananlar var ise fikir almak istiyorum. ayrıca sadece internetten gördüm büyük bir takımmı salonum çok büyük değil acaba uygun olurmu?
aşağıda resmi var.

Son düzenleyen: Moderatör:

diantus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
571
4
kolçaklar deri olduğu için temizliği kolay olur diye düşündüm. teşekkür ederim yorumuna

m.joYy

мαSαL тαdıηdα
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
4.695
3
bnde cok begenıomm ve merak edıom ya..fiyatını bılıomusun canımmakannehir

deryadenizz

NUMUNE ÜRÜNLERDN İSTİYORM
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
125
0
canım bellona nın sitesinde bu koltuk takımı dahil butun ürünlerin fiyat ve ölçüleri var oradan öğrene bilirsin...

m.joYy

мαSαL тαdıηdα
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
4.695
3
baktım bulamadımmm n koltugu ne fıyatınıııı:bbo:

COTURNIX

İnci Meleğim
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
4.113
23
36
ben bizzat gördüm , şık spor bi takım bende düşünüyorum ama beyazı çok beyaz siyahı çok kara :)
beyazın temizliği problem olabilir diye ikileme düştüm yoksa güzel bi takım

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
10.698
875
39
canım geçen hafta yeni evlenecek kuzenime eşya bakmaya gittiğimizde bellonaya gittik ve bu modele baktık ..çok büyük olduğundan tercih etmedi .salonu küçük çünkü ..özellikle teklileri çok büyük ,kol kısımları geniş olduğu için olduğundan daha büyük duruyor ..ama sende bizzat git ve gör belki beğenirsin..

diantus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
571
4
canım geçen hafta yeni evlenecek kuzenime eşya bakmaya gittiğimizde bellonaya gittik ve bu modele baktık ..çok büyük olduğundan tercih etmedi .salonu küçük çünkü ..özellikle teklileri çok büyük ,kol kısımları geniş olduğu için olduğundan daha büyük duruyor ..ama sende bizzat git ve gör belki beğenirsin..

benimde salonum çok büyük değil şimdi yine bellonanın ilyada takımı var salonumda. birde yemek odam çok büyük olduğu için iyice ufak oluyor salon. yemek odasınıda değiştireceğim bir masa ve bir büfelik bişi alacağım. belki o zaman odaya iyi gelebilir takım. teşekküler yorumuna.. opuyorumnanaktan

diantus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
571
4
takımı gördüm fotograftaki gibi değil çok beyaz ve biçimsiz geldi bana beğenmedim açıkcası oysa tam takım alacaktım. :KK43:(

MutlulukRecetem

EvlendmEkonomiyeCanVerdim
Pro Üye
25 Haziran 2008
4.446
3
33
Kizlar bu takimi bende gördüm..
Acikcasi resimden cok cok daha farkli,resimdeki isik,ortam bizi cok etkiliyor.
Bellona'ya gidiyorsun,resimdeki gördügüm o güzel koltuk takimi bu mu diyorsun.

Bu sadece bellona icin gecerli degil,bütün mobilya icin gecerli.

ve benim cevremdekiler söyle bir sey dedi bana "bellona'nin kumasi iyi degil,bellona alma"

Sizce dogruluk payi varmidir???

diantus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
571
4
Kizlar bu takimi bende gördüm..
Acikcasi resimden cok cok daha farkli,resimdeki isik,ortam bizi cok etkiliyor.
Bellona'ya gidiyorsun,resimdeki gördügüm o güzel koltuk takimi bu mu diyorsun.

Bu sadece bellona icin gecerli degil,bütün mobilya icin gecerli.

ve benim cevremdekiler söyle bir sey dedi bana "bellona'nin kumasi iyi degil,bellona alma"

Sizce dogruluk payi varmidir???

benim evdeki salon takımın bellona ilyada çok memnumum kumaşı ve mekanizmasına yıırdır bişi olmadı. salonda oturuyoruz. değiştirmek istememin nedeni salonuma büyük geliyor.