Ben abartıyormuşum eşim öyle diyor

Kirpapatyam46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2015
999
391
Merhabalar direk konuya giriş yapıyorum.
Sabah kızımın telefonuna mesaj geldi.
Kütüphane harcını yatirmasi gerek diye hatırlatma mesajı o sırada telefonu elimdeydi bende .
Kızım ödemeni yapalım dedim sonra da şakasına sana iş bulalım calisip faturani sen öde olur mu dedim.sakasina

Eşim de ordan sen ince calis ihtiyaç larini karşıla da sonra çocuğa söyle dedi.gulerek

Daha öncede boyle şeyler söyleyip şaka yaptım demişti.Ve sonu baya kötü bitmişti.

Ben hiç tepki vermedim
O yüzüm düşünce bağırdı çağırdı sana şaka da yapamıyorum falan filan diye

Son 2 yıldır çalışmıyorum.
Öncesinde hep özelde çalıştım ama artık özelde şartlar çok ağırlaştı kpss ye çalışıyorum benmi abartıyorum ya bu nasıl bı saka

Merhabalar direk konuya giriş yapıyorum.
Sabah kızımın telefonuna mesaj geldi.
Kütüphane harcını yatirmasi gerek diye hatırlatma mesajı o sırada telefonu elimdeydi bende .
Kızım ödemeni yapalım dedim sonra da şakasına sana iş bulalım calisip faturani sen öde olur mu dedim.sakasina

Eşim de ordan sen ince calis ihtiyaç larini karşıla da sonra çocuğa söyle dedi.gulerek

Daha öncede boyle şeyler söyleyip şaka yaptım demişti.Ve sonu baya kötü bitmişti.

Ben hiç tepki vermedim
O yüzüm düşünce bağırdı çağırdı sana şaka da yapamıyorum falan filan diye

Son 2 yıldır çalışmıyorum.
Öncesinde hep özelde çalıştım ama artık özelde şartlar çok ağırlaştı kpss ye çalışıyorum benmi abartıyorum ya bu nasıl bı saka
bence krıcı abartmamışsınız bende kırılıdm okurken

üzülme erkekler öküz bizim gibi ince düsünmüyorlar sende ona de ki bidaahakine iyi evi bundan sonra sen temizle sen yemek yap cocugada sen bak ya da bunların hepsini karsılayacak bi yardımcı bul ben calısırım o zaman. yada bunları bir süre yapmayayım gör bakalım senden cok mu calısıyorum az mı öküz herif seni
Ve kabul etmiyor şka yaptım diyor ve bu daha üzücü

bu şaka gibi gelmedi bana resmen anı kolllamış laf sokmus kadınlar calısmıyor diye evde bos bosta yatmıyor ki sacmalamıs
Bana göre şaka, size göre değil. Şimdi bunun kavgasını mı yapalım burda?

Sizin çalışmakla ilgili bir yaranız mı var? Niye bu kadar içselleştirdiniz konuyu?

X