Ben abartıyormuşum eşim öyle diyor

Bana göre şaka, size göre değil. Şimdi bunun kavgasını mı yapalım burda?

Sizin çalışmakla ilgili bir yaranız mı var? Niye bu kadar içselleştirdiniz konuyu?
Ben zaten calısan bir kadınım neden yaram olsun?
Erkeklerin üç kuruş eve para getirdiği zaman kadınlara hiçbir şeye yaramıyor muamelesi yapması çok çirkin.

Merhabalar direk konuya giriş yapıyorum.
Sabah kızımın telefonuna mesaj geldi.
Kütüphane harcını yatirmasi gerek diye hatırlatma mesajı o sırada telefonu elimdeydi bende .
Kızım ödemeni yapalım dedim sonra da şakasına sana iş bulalım calisip faturani sen öde olur mu dedim.sakasina

Eşim de ordan sen ince calis ihtiyaç larini karşıla da sonra çocuğa söyle dedi.gulerek

Daha öncede boyle şeyler söyleyip şaka yaptım demişti.Ve sonu baya kötü bitmişti.

Ben hiç tepki vermedim
O yüzüm düşünce bağırdı çağırdı sana şaka da yapamıyorum falan filan diye

Son 2 yıldır çalışmıyorum.
Öncesinde hep özelde çalıştım ama artık özelde şartlar çok ağırlaştı kpss ye çalışıyorum benmi abartıyorum ya bu nasıl bı saka

Allah senin kocana sabır versin. Eski konularına bakınca kim olduğunu hatırladım. Gerçekten bir gün bu adamın sabrı taşacak, o xaman napacaksın merak ediyorum.

Yıllardır şu adamı burada gömmeye çalışıp duruyorsun. Ek olarak işte beğenmiyordun ben hatırlıyorum.

Sende şaka yapmışsın eşinde yapmış sen böyle alındıysan kızının daha çok alınması lazım annem kendisi çalışmıyorda beni çalıştırmaya çalışıyor diye 🤷🏼‍♀️

Allah senin kocana sabır versin. Eski konularına bakınca kim olduğunu hatırladım. Gerçekten bir gün bu adamın sabrı taşacak, o xaman napacaksın merak ediyorum.

Yıllardır şu adamı burada gömmeye çalışıp duruyorsun. Ek olarak işte beğenmiyordun ben hatırlıyorum.
Neden mesela neden Sabri tasicakmis ne yapmışım hemcinsim olarak yaşadıklarımı yasamadan bunu nasıl söylüyor sunuz

Bence gerçekten şakasına söylemiştir. Erkekler bizim kadar katmanlı düşünmüyor. Dur şuna bir laf sokayım diye düşünmemiştir. Bu devirde şartlar zor bence siz de çalışın basit de olsa bir işte

Gereksiz bir diyalog olmuş.
Ama bence de devir evde oturulacak devir değil. Çoğu kadının bir şeylerin arkasina sığınarak calismamasini anlayamiyorum.
Her şeyden once iste boyle birine muhtac olmamak laf yememek için, sonra da en azindan daha konforlu bir hayat için.

Gereksiz bir diyalog olmuş.
Ama bence de devir evde oturulacak devir değil. Çoğu kadının bir şeylerin arkasina sığınarak calismamasini anlayamiyorum.
Her şeyden once iste boyle birine muhtac olmamak laf yememek için, sonra da en azindan daha konforlu bir hayat için.
Özel sektör de çalıştım
Ama şartlar kötü ve çalışma saatleri çok uzun artık.
Kpss çalışıyorum

Adamin da agzindaymis zaten laf gelse de soylesem diye bekliyormuş, kadinlar disarida calismayinca bazilarina calismiyormus gibi geliyor çünkü, halbuki en zor işi yapiyorlar, çoğu da calisma bahanesinin arkasina siginip eslerine yardim etmeyen erkekler yüzünden cok fazla yükün altinda kaliyor.
Nerden baksan üzücü.

Adamin da agzindaymis zaten laf gelse de soylesem diye bekliyormuş, kadinlar disarida calismayinca bazilarina calismiyormus gibi geliyor çünkü, halbuki en zor işi yapiyorlar, çoğu da calisma bahanesinin arkasina siginip eslerine yardim etmeyen erkekler yüzünden cok fazla yükün altinda kaliyor.
Nerden baksan üzücü.
Ki çalışmayı çok seven biriyim sadece iş bulamadım bulduklarım şartlar çok kötü

Merhabalar direk konuya giriş yapıyorum.
Sabah kızımın telefonuna mesaj geldi.
Kütüphane harcını yatirmasi gerek diye hatırlatma mesajı o sırada telefonu elimdeydi bende .
Kızım ödemeni yapalım dedim sonra da şakasına sana iş bulalım calisip faturani sen öde olur mu dedim.sakasina

Eşim de ordan sen ince calis ihtiyaç larini karşıla da sonra çocuğa söyle dedi.gulerek

Daha öncede boyle şeyler söyleyip şaka yaptım demişti.Ve sonu baya kötü bitmişti.

Ben hiç tepki vermedim
O yüzüm düşünce bağırdı çağırdı sana şaka da yapamıyorum falan filan diye

Son 2 yıldır çalışmıyorum.
Öncesinde hep özelde çalıştım ama artık özelde şartlar çok ağırlaştı kpss ye çalışıyorum benmi abartıyorum ya bu nasıl bı saka
Sizin bukadar alındıyınız bir ‘şakayı’ siz de kızınıza yapmayın?

Nerden baksan üzücü.
Ki çalışmayı çok seven biriyim sadece iş bulamadım bulduklarım şartlar çok kot
Sizin bukadar alındıyınız bir ‘şakayı’ siz de kızınıza yapmayın?
Haklısınız

X