ben bir hata mı yaptım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

likeaflower11

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2023
116
-8
Merhaba öncelikle yazacağım şey çok uzun olacak şimdiden teşekkürler vakit ayırıp okuyanlara, benim 3 yıllık bi ilişkim vardı çok toksikti sevgilim ağzıma ediyodu bildiğiniz ama onu seviyodum çok, o da beni seviyodu sadece yapısı sinirli ve kabaydı, her anlamda birbirimzin ilkiydik. ilişkinin son zamanları gözü dışarı kaymıştı sırf başkalarıyla konuşmak için benden ayrıldığını düşünüyorum çünkü ayrılmamız için bir sebep yoktu bariz. zatn ilişki içinde bazen başkalarıyla konuşmalarını yakalmıştım affetmiştim. beni hiçbir zaman cinsel ve duygusal olarak aldatmadı sadece 1-2 kzla konuşmasını yakalmıştım yürüme gibi bişeydi işte o kadar. çok sevdiğim için affetmiştim. onunda tüm ailesi beni tanıyor biz baya ciddi düşünüyoduj kendisiyle. ilişkinin son zamanları bana hiç yere kaba davrandı ve hiç yere ayrıldk. 1 sene ayrı kaldık. ayrıldıktan 7-8 ay sonra falan karşıma biri çıktı benle konusmak istedi depresyondaydım antidepresan kullanıyodum cok zayıflmıstım degersiz hissediyodum ve ilgiye açtım bu yüzden o çocukla konuştum ve iliskiye grdik. ama çok kötüydü. o çocukla 2-3 ay sevgili kaldık hoslanıyodum kendisinden ama sadece hoslantıydı. bu cocukla iliskimiz bitti. birkaç ay sonrasında uzun iliski yasadıgım eski sevgilim bana geri döndü. zaten 1 sene içinde ara ara bana siyal çakıyodu onu farketmemi sağlayacak seyler yapıyodu ama gururumdan dönüş yapmıyodum. bu sefer mesajına cevap verdim. tekrr konusmaya basladık onu çok özlemişim sanki hiç ayrılamamısız gibi konustuk ayrıyken bana naptığımı sordu biri oldu mu falan bende her şeyi oldugu gibi anlattım bunu neden yaptım cidden bilmiyorum çok pişmanım inanın neden söyledim bilmiyorum. biz ayrıyken o kimseyle cinsel bisey yasamamıs onun ilk cnsel birlikteliği hala benim, ama benim hem o hem de diğer çocuk yani araya birini soktum gibi oldu. çok pişmanım bunu söylediğime. kendis çok muhafazakar biri zaten kıskanç biri yürek yemişim ben. 3-4 aydır beraberiz ama burnumdan getirdi sürekli başıma kaktı , öylesine bişeydi diyorum inanmıyor anlamıyor yinede iliskiye deam edebldik buluştuk ettik güzel vakit geçirdik beni yeni arkadaşlarıyla falan tanıştırdı hatt. sorun şu; son birkaç haftadır sebepsizce bana uzk davranıyo bende neyin var diyorum bişeyim yok diyo kendi içimde bu olaya bağlıyorum kesin yine kafasına taktı benim yaptığım şeyi o yüzden bana uzak davranıyo falan diye düsünüyorum. bana geri döndüğü zaman çok pişmandı düzgün bi insan olarak dönmüstü ama ben yedigim haltı söyleyince her seyi bozdum ciddenç. napıcam bilmiyorum onu çok seviyorum günlrdir çok mutsuzum niye söyledim diye kendime çok kzkııyorum zaren arkadaşlarım da söylememe baya kızdı. sçylemesem daha mutlu olurduk. şu sıralar bana soğuk davranmasının sebebi o malum olay olmayabilir, bu sıralar modu yok gibi genel. ama o bana ne zaman soğuk dvaransa aklıma o olay geliyor ve ezilip büzülüyorum resmen. napıcam yardım edin onu çok seviyorum sizce bu olay ilerde sorun olur mu? şuan kabullendiğini sanmasından ve ilerde kabullenememesinden ve bunu farkedip benden ayrılmasından korkuyorum , olayı ilk duyduğunda şok olmuştu senden asla beklemezdim sözde beni çok seviyodun ne çabuk unutmussun erkeklik gururum incindi sen artık benim değilsin ki flan demisti sürekli bu dedigi seyler aklıma geliyor ağlıyorum ben iliskimizin masumluğuna kıymışım bi kadın olarak hem de. çok kötüyüm

Cok uzun.
Okuyamadim.

Sanirim ilk iliskini baskasiyla yasadin sen bunu baska sevgili bulup onla paylastin, o da sana sen benim helalimdin, mahvettin ayaklari cekti.

Ama sevisiyorsunuz?

Erkek arkadaşınız muhafazakar değil bu birincisi, ikincisi ayrıyken yaşadığınız şeyler onu ilgilendirmez üçüncüsü de "erkeklik grururum incindi, sen artık benim değilsin" cümleleri çok komik yeşilçam filmlerinde sanıyor kendini galiba.
neden muhafazakar olmadığını düşündüğünüzü merak ettim açıklar mısınız. bu arada ayrıyken yaşadıklarımız birbirimizi ilgilendirmez haklısınız zaten ben de neden söylediğimi bilmiyorum şimdi düşününce neden söyledim diye düşünüyorum sanırım kıskandırmak istemişim içimdeki özgüvensiz değersiz kişiliğimden dolayı. başka bir neden bulamıyorum bu mantıksız hareketime, sürekli neden söyledim diyip kendimi üzüyorum neredeyse her gün bu moddayım.

neden muhafazakar olmadığını düşündüğünüzü merak ettim açıklar mısınız. bu arada ayrıyken yaşadıklarımız birbirimizi ilgilendirmez haklısınız zaten ben de neden söylediğimi bilmiyorum şimdi düşününce neden söyledim diye düşünüyorum sanırım kıskandırmak istemişim içimdeki özgüvensiz değersiz kişiliğimden dolayı. başka bir neden bulamıyorum bu mantıksız hareketime, sürekli neden söyledim diyip kendimi üzüyorum neredeyse her gün bu moddayım.
Muhafazakar bir insan nikahsız birliktelikler yaşamaz çünkü.

Tamam okudum cok farkli degilmis, birinciye donmussun, ikinci oldu demissin. O da sana tavir almis.

Ayrilmalisin. Bi omur kafana kakacak.
sizce tavır almakta haklı mı? yani ben ondan ayrılmak istemiyorum şuan bir mucize olsun ve bu yaşanılanlar unutulsun istiyorum hiç mi mümkün değil, sürekli benden temiz kız bulursa beni bırakır bu diyip duruyorum içimden

Muhafazakar bir insan nikahsız birliktelikler yaşamaz çünkü.
evet doğru söylüyosusunuz biz ayrıyken kimseye dokunmamış zaten bende kimseye dokunmam sanmış. tekrar baruşırız diye düsünüyomus hep, yıkıldı yani söylediklerimi duyunca hatta biz evlenince sen benim karım olucaksın ama ben senin kocan olamıcam gibi bisey demisti iste ben onun helali olmuyorum suan o açıdan bişey demişti..

evet doğru söylüyosusunuz biz ayrıyken kimseye dokunmamış zaten bende kimseye dokunmam sanmış. tekrar baruşırız diye düsünüyomus hep, yıkıldı yani söylediklerimi duyunca hatta biz evlenince sen benim karım olucaksın ama ben senin kocan olamıcam gibi bisey demisti iste ben onun helali olmuyorum suan o açıdan bişey demişti..
Gerçekten çekilmez biri ya kabullenemiyorsa ayrılsın evlenseniz bile söylenip durur mutlu olamazsınız.

Sormuş, söylemişsin. Onu ilgilendirmeyen şeylere burnunu sokarsa sonucuna katlanır. Senlik bir durum yok.
çevremdeki herkes keşke söylemeseydin gibi bir tavır takındığı için kendimi kötü hissediyorum ama evet söylemem için kapana kıstırdı resmen o an bide söylemesem vicdanım rhat etmezdi öyle bi yapım var maalesef

sizce tavır almakta haklı mı? yani ben ondan ayrılmak istemiyorum şuan bir mucize olsun ve bu yaşanılanlar unutulsun istiyorum hiç mi mümkün değil, sürekli benden temiz kız bulursa beni bırakır bu diyip duruyorum içimden

Tavir almakta hakli veya degil.

Bakire olmamani onemsemeyecek, sana prensesler gibi davranacak, bunu kafana kakma adiligini asla gostermeyecek erkekler var iken, neden kendini bu okuze ezdireceksin?

Senden temiz kiz vs su sozleri kendine nasil yakistiriyosun yahu? Yil 2023!!!

Ay cildiricam.

haklısınız ama ayrılmasını hiç istemiyorum her şeye rağmen sorun bende mi
Kalbinizde biri varken başkasıyla görüşmeniz bana göre doğru değil ama böyle bir insandan ayrılmayarak da hata ediyorsunuz sürekli bu lafları işiterek ömür geçmez, devamlı süt dökmüş kedi gibi suçlu suçlu mu gezeceksiniz? Herkes herkesi unutur önünüze bakın bence.

Tavir almakta hakli veya degil.

Bakire olmamani onemsemeyecek, sana prensesler gibi davranacak, bunu kafana kakma adiligini asla gostermeyecek erkekler var iken, neden kendini bu okuze ezdireceksin?

Senden temiz kiz vs su sozleri kendine nasil yakistiriyosun yahu? Yil 2023!!!

Ay cildiricam.
en modern görünen erkekler bile bakireliği sorun ediyomus gibi hissediyorum çevremde de örnekleri var bilmiyorum kendime çok kızdığım bir dönemdeyim cinsel hayatım yüzünden, ben normalde böyle eski kafalı bi insan değildim ama aşırı yargılandığım için onun tarafından, resmen kafa yapım değişti

çevremdeki herkes keşke söylemeseydin gibi bir tavır takındığı için kendimi kötü hissediyorum ama evet söylemem için kapana kıstırdı resmen o an bide söylemesem vicdanım rhat etmezdi öyle bi yapım var maalesef
Hayatında olmadığı aylarda ne yaptığın onu ilgilendirmez. Onun ne yaptığı da seni ilgilendirmez ama sorduğunda doğru söylemesi önemli. Sadakat birlikteyken gerekli ama dürüstlük genel bir özelliktir. Ayrıyken sana sadık olması gerekmez, sana karşı dürüst mü ona bak.

Ayrı kaldığınız süreçte kiminle ne yaptığınız onu ilgilendirmez. Ayrıca nerden biliyorsunuz sizden ayrı geçirdi zamanlarda başkalarıyla bir şeyler yaşamadığını adama GPS mi taktınız. Üstelik toksik bir ilişkiyi sürdürmek için neden bu kadar uğraşıyorsunuz

en modern görünen erkekler bile bakireliği sorun ediyomus gibi hissediyorum çevremde de örnekleri var bilmiyorum kendime çok kızdığım bir dönemdeyim cinsel hayatım yüzünden, ben normalde böyle eski kafalı bi insan değildim ama aşırı yargılandığım için onun tarafından, resmen kafa yapım değişti

Bu arada korun. Kafa olarak rahat hissetmiyorsan da birliktelik yasamayi birak. Belliki bu durumlar sana agir geliyor.

Uzulme, arkani don git.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X