Ben bir hata yaptım, bana yol gösterin..

Hayır kesinlikle. Ona karşı hiçbir tavrımda değişiklik yok ve sözleri beni etkilemedi. Yastığa başıma koyduğumda bunları düşündüm uzun uzun.. ve fikrinizi almak istedim.
Intihar mi edecekmiş? Aldığım şeyleri karıma aldım geri ver nedir ya? Mesele parasi degilse anısıdır içinden gelerek aldığı seyi nasıl ister bir insan canım sen kargola gonder ev adresine muhattap bile olma son kez gorup fikrini değiştirmek için yapıyor

Intihar mi edecekmiş? Aldığım şeyleri karıma aldım geri ver nedir ya? Mesele parasi degilse anısıdır içinden gelerek aldığı seyi nasıl ister bir insan canım sen kargola gonder ev adresine muhattap bile olma son kez gorup fikrini değiştirmek için yapıyor
Hanımlar hepiniz çok güzel yorumlar yaptınız yön gösterdiniz hepsini uyguladım.
Hala benimle konuşmaya çalışıyor rica ediyor resim istiyor beni görmek istiyor bende ters ve kısa cevaplar veriyorum.
Yarın gidip yeni bir numara almak en mantıklısı. Ama bir yanım onu seviyor bazen özlüyor, bu yaptıkları aklıma gelince de buz gibi soğuyorum nasıl yüzyüze bakarız ki, o herşeyi unutmuş gibi davranabilir ama ben yapamam işte, söküp atmakta zor..
Adam gibi bekleseydi çalışsaydım okul okusaydım kendi ayaklarımın üzerinde durabileceğimi kanıtlasaydım..bir ihtimal evlenebilirdik seneler sonra. Ama huylu huyundan vazgeçmez ki.. Hem annemlere neler dedi, ona mesajlar attı beni suçlu çıkarmak için eski hatalarımı çıkıp gezmelerimi söylemek için. Benden aldığı şeyleri istedi işte bu en çirkin şeydi..
Ben en kısa zamanda bir işe giricem.. eğer derse ki; tamam bende yanındayım, yaptıklarım için binlerce kez özür dilerim ve bir daha tekrarlanmayacak cahillik ettim derse, onunlar görüşmeye devam etmeli miyim.
Herkes ikinci bir şansı hakeder mi? Lütfen kırıcı olmadan cevap verin biliyorum olumlu şeyler demeyeceksiniz ama aklıma takılıyor uyuyamıyorum.

Değişmeyecek, değişmiş gibi rol yapacak ama bir yerde patlar ger türlü. Kurtulmaya bu kadar yakınken neden geri dönmeyi kuruyorsunuz kafanızda?
Ayrıca kullanılmaktan korkmak, evlenememek nedir? Siz istemedikçe kimse kullanmaz. Bir zarla kendinizi özdeşleştirmeyin. Her görüşten insan var ve düşündüğünüz kadar önemli bir konu değil. Sizi sırf bunun için istemeyen erkek olursa zaten siz istemeyin. Aile çevresinden de birini seçmeyi verin.

Son düzenleme:
Değişmeyecek, değişmiş gibi rol yapacak ama bir yerde patlar ger türlü. Kurtulmaya bu kadar yakınken neden geri dönmeyi kuruyorsunuz kafanızda?
Ayrıca kullanılmaktan korkmak, evlenememek nedir? Siz istemedikçe kimse kullanmaz. Bir zarla kendinizi özdeşleştirmeyin. Her görüşten insan var ve düşündüğünüz kadar önemli bir konu değil. Sizi sırf bunun için istemeyen erkek olursa zaten siz istemeyin. Aile çevresinden de birini seçmeyi verin.
Geri dönmek değil de.. tamamen çıkarmadan hayatımdan bir süre gözetlemek test etmek gibi.

Hala benimle konuşmaya çalışıyor rica ediyor resim istiyor beni görmek istiyor bende ters ve kısa cevaplar veriyorum.
Yarın gidip yeni bir numara almak en mantıklısı. Ama bir yanım onu seviyor bazen özlüyor, bu yaptıkları aklıma gelince de buz gibi soğuyorum nasıl yüzyüze bakarız ki, o herşeyi unutmuş gibi davranabilir ama ben yapamam işte, söküp atmakta zor..
Adam gibi bekleseydi çalışsaydım okul okusaydım kendi ayaklarımın üzerinde durabileceğimi kanıtlasaydım..bir ihtimal evlenebilirdik seneler sonra. Ama huylu huyundan vazgeçmez ki.. Hem annemlere neler dedi, ona mesajlar attı beni suçlu çıkarmak için eski hatalarımı çıkıp gezmelerimi söylemek için. Benden aldığı şeyleri istedi işte bu en çirkin şeydi..
Ben en kısa zamanda bir işe giricem.. eğer derse ki; tamam bende yanındayım, yaptıklarım için binlerce kez özür dilerim ve bir daha tekrarlanmayacak cahillik ettim derse, onunlar görüşmeye devam etmeli miyim.
Herkes ikinci bir şansı hakeder mi? Lütfen kırıcı olmadan cevap verin biliyorum olumlu şeyler demeyeceksiniz ama aklıma takılıyor uyuyamıyorum.

Ne ikinci şansı ne diyorsun? Sakın. Aman ha:sopa:
Bu bir hataydı de yoluna bak kararlı ol. Belki seni 1 sene sonra bile rahatsız eder normal değil kafası çünkü.
Aha da ölüyorum yetişin komşular diyip diyip şansını zorluyor. Sen 2 lt alkol alsan mesaj atabilir misin acaba Allahın manyağı?:KK67:

obsesif birkez daha anladım ki deveye diken ,insana .......... yaranirmis.

Ne aşklar yaşanır ne aşklar biter bazısı kalbinde kalır obsesifmadam. Sen bayansın. Yarın ne olacağı belli olmaz. Sen okulunu oku. Mesleğini edin. İlişki dediğin şey tek taraflı fedakarlık değildir. Madem seviyor beklesin okulunun bitmesini. Böyle ispat etsin sevdiğini. Bazen yaşarken anlayamıyoruz içinde olduğumuz durumları. Seni rahatsız eden hareketleri varsa büyüklerinden yardım al. Kendi başına halletmeye çalışma asla. Çok daha fazla üzülürsün. Şimdi böyle başlar. İlerde daha fazla karışır sana. Aynı evde birtek ikiniz. O zaman ne yapacaksın? Kim bilir daha ne baskılar yapacak sana. Olaki evlendiniz asla ona bağlı bir hayat yaşamak zorunda olduğunu hissettirme ki sana saygısı olsun. Kendi ayakların üstünde durabil. Bunun için de ne olursa olsun oku lütfen.

Ne aşklar yaşanır ne aşklar biter bazısı kalbinde kalır obsesifmadam. Sen bayansın. Yarın ne olacağı belli olmaz. Sen okulunu oku. Mesleğini edin. İlişki dediğin şey tek taraflı fedakarlık değildir. Madem seviyor beklesin okulunun bitmesini. Böyle ispat etsin sevdiğini. Bazen yaşarken anlayamıyoruz içinde olduğumuz durumları. Seni rahatsız eden hareketleri varsa büyüklerinden yardım al. Kendi başına halletmeye çalışma asla. Çok daha fazla üzülürsün. Şimdi böyle başlar. İlerde daha fazla karışır sana. Aynı evde birtek ikiniz. O zaman ne yapacaksın? Kim bilir daha ne baskılar yapacak sana. Olaki evlendiniz asla ona bağlı bir hayat yaşamak zorunda olduğunu hissettirme ki sana saygısı olsun. Kendi ayakların üstünde durabil. Bunun için de ne olursa olsun oku lütfen.
Tesekkür ederim..

herkes ikinci bir şansı haketmez. hele senin olayda asla. kendine hiç değer vermiyor musun sen

eski eşimin eski sevgilisini biraz olsun tanıyordum
eski eşimle birliktelik yaşadıklarını da bir şekilde öğrendim
eski sevgili olan bu şahıs eşimden sonra çok kişi ile beraber oldu
kendini partilerin çılgın kızı olarak tanıttı vs
sonra bir gün biri ile evlendi
evlenirken yerel basına kırmızı kurdele bağlatmış fotolarını çektirip haber yaptırdı
"kırmızı kurdele ar namus demektir o yüzden bağlattım " diye

neler var nelerrr
hiç evlenme millet gördüğün üzere ahlak bekçisi bile kesiliyor

konunu ara ara okudum tam bu kız akıllandı dedim gelmiş ikinci bir şans diyorsun canım o ikinci şans ilişkilerde birbirini kıran insanların birbirlerine verdiğidir bu adam eş istemiyor köle istiyor seni okulun bitene kadar beklese bile ne olacak sanıyorsun? o okulu sana zehir edecek onla görüşme bununla görüşme diye kaldı ki izin verse bile ileride yüzüne vuracak boş boş okuduğunla kalacaksın çalışmana bile izin vermeyecek ki zaten ikinci bir şans böyle insana verilmez bak günlerdir intihar ettim diye yalanlar söylüyor bu bile iğrenmen için en güzel neden aslında

Tabiki evlenme ! Boşanmak hiç hiç hiç ama hiç kolay değil. Ayrıl gitsin kime ne anlatıyorsa anlatsın! Benle evlenmek istedi reddedince de iftiraya kalktı dersin çok çok:63:

Evlenen bütün kadın ve erkekler bakire değil bu arada, buna da çok takılma. Okulun önceliğin olsun. Kazan git evlilik düşünecek yaşa daha çok var:KK66:

Herkes ikinci şansı haketmez.
Hele bu bencil ve kıro herif hiç haketmez.

Ama şans vericeksin.
Sonunda da çok ağlayacaksın onu uyandırdın herkes boşa laf anlatmış.
Ne boşanmalara tanık oluyorum o kadar basit değil her şey.

Ya ayrıl sil beyninden ağla sızla atlat,ya da her gün ağlarsın artık,evde kaynananla oturur çocuk bakar annene de uzaktan bakarsın.

+1
Bu konu tamda tahmin ettiğim gibi barışmayla sonuçlanıcak.
Diğer konuda da birçok yorum gelmişti ders almak yerine mükemmel giden ilişkiyi kurtarmayı secmiş :bicak:
Ben bir şey seçtiğimi söylemedim fikir sordum. Ayrıca seçsem sizi rahatsız edicek ne var bunda onu anlamadım?

Fikir sorup yapmamak değil mi ?
Biz burda okuyup yorum yapar geçeriz rahatsız olucak kişi sen olucaksın.
Kendine bu kötülüğü yapmana hayret ettim :işsiz:
Bakın ben kendime bir kötülük yapmıyorum şuan. Bir düşüncemi yazdım buraya. Ben barışıyorum her şey eskisi gibi demedim. Fikir sorarım yapıp yapmamak bana kalmış,

Senin tedaviye ihtiyacın var acilen adam ancak belli zaten ama böyle manyak birine ikinci şans vermeyi düşünen biri o manyaktan daha hasta belli ki nasıl saçma bi ilişki bu ortada bişey yokken birbirinizin evinde kalıyorsunuz ses çıkaran yok adamın ailesi melek ama nedense yüzükten sonra adamın annesi şeytan oluyor tam burda oturmayan bişeyler var işte ve senin acilen tedaviye ihtiyacın var bu kafayla sağlıklı kararlar veremezsin çünkü ruhunu iyileştir

X