Ben birine gerçekten kötülük yaptım

Yani en başından hem sana zarar verene taviz vermişsin hem de üstüne kendin kavga etmişsin diyorsunuz.
Haklısınız ne diyim.Ama şu konuda bir yanlışlık var,ben arkadaş kalamayacaksak tamamen iletişimi keselim kavga da etmeyelim istiyordum benden uzaklaşmamayı o istedi engelleyince küstü bir şekilde geri açtırttı vs.
Normalde ben kimseyi engellemem ama daha yazmasın bana kapılmasın istedim.Yani bana dönsün gibi derdim yoktu.Dönmek istesem kendim dönerdim zaten.

Neden öyle söylediniz ki ?
onu bilmiyorum ama benim ilk ilişkim yani pek tecrübem yok bu konularda.

Yani evet haklısınız burada pek anlaşılmadı olayların çoğu da anlatılmadığı için eksik kaldı ama evet öyle hiç kararlı duramadım engelleyince üzüldüğü için dayanamadım ama gerçekten şundan eminim ki ona karşı hiçbir hissim ya da ondan bir beklentim yoktu.Sadece kavga ettiğimizde (o zamanlar kavgaları hep o çıkarırdı arkadaş ortamındayken) ben adım atıyordum çünkü amacım iyi olalım aynı okulda yüz yüze bakacağız hayatımıza normal devam edelimdi.Birbirimize bilenmeyelim istedim.Başka bir niyetim yoktu gerçekten.Olsa iletişimi koparalım demezdim.Sevgilisi olduğunda mutlu olmuştum zaten.
Ama şunu anladım ki eski sevgiliyle,flörtle arkadaş kalınmıyormuş.Ortak yakın arkadaş da edinilmiyormuş,görünce yol değiştiriliyormuş.

Yahu nasıl geri actirtti zorla ellerinizi tutup kendi engelini mi kaldırttı bu çocuk? Siz de istemişsiniz işte. Arkadaş kalıp kalmayacaginiza niye o karar veriyo, ya da siz arkadaş kalmak istemediktwn sonra onun size küsüp kusmemesinin ne anlamı var? Siz hayatınızla ilgili kararlarda inisiyatifi hep böyle karşı tarafa mi bırakırsınız? Saçma sapan davranmaya başlayınca "ben sana tolerans gösterdim ama belli ki sen arkadaş kalmakla haddini aşmayı birbirine karistirmissin, ben seni hayatımda istemiyorum" demek çok mu zordu? Besbelli hoşunuza gitmiş işte aynı grup içerisinde resmi bı baginizin olmadığı ama sizinle ilgilendiğini, kıskandığını toksik bi şekilde olsa da belli eden biriyle flört etmek.

Bir konuda bir yalan uydurdu,bir olay anlattı benimle ilgili.Sonra akşam ses kaydı atarım aç engeli önemli vs diyince ben de inandım
Ama şu doğru evet ben küsmesin diye hep ne olacaksa olsun modunda takıldım.Mantıklı düşünüp davranamadım.
Ama şu flört olayı doğru değil hiç flört etmedik zaten ben sevgilisi var sanıyordum şu son olaylara kadar.Kıskanma olayı da son anda patlak verdi.Öncesinde yoktu,ya da ben anlamadım.

Bomboş şeyler yaşanmış yaptığın kötü evet ama daha yapılacak ne kötülükler var hayatta vicdan azabı çekeceğin çok şey olacak bunlara kafanı takma çocukla da hiç görüşme

Bomboş şeyler yaşanmış yaptığın kötü evet ama daha yapılacak ne kötülükler var hayatta vicdan azabı çekeceğin çok şey olacak bunlara kafanı takma çocukla da hiç görüşme
Umarım yapmayız o kalan hiçbir kötülüğü.Görüşmüyoruz zaten artık arkadaşlarımıza da tepkimizi belli ettik çünkü normalde onlar bizi bir araya getiriyordu.

Kusura bakmayın anlattiklariniz ergen dizisi tadında :)) size göre derttir elbette ama takmayın, bir iki yıl sonra güleceksiniz bunlara.
Hadi umarım öyle olur.Gerçekten tek derdim sadece aramız bozuk olmasındı o yüzden hep özür diliyordum ama sonra kendim gittim her şeyi mahvettim şimdi suçlu hissediyorum aslında olay bu.
Flört ettiğimizi vs ya da benim hiç iletişimi kesmediğimi düşünenler olmuş da o tarz bir şey yoktu.
Ama keşke hiç en baştan haklı olduğum halde özür dilemeseydim.Çünkü ben de vicdan azabı hissediyordum ondan ayrıldığım için.Ona karşı kendimi bir nevi borçlu hissediyordum.

Sizin iradeniz yok mu?..karşı tarafın istediği herşey kabul edilmeli mi yani? Defalarca söyledim diyorsunuz Illaha onaylaması mi gerekiyor? Seninle görüşmek istemiyorum demek yeterli değil mi? Ailenizi de bu kadar dinler mısınız?
Fazla muhabbet tez ayrılık getirir Demisler.
Sevgili ilişkisinin de arkadaşlık ilişkisinin de cılkı çıkmış.
Ananiz mi, baciniz mi, kardaşınız mi bu kadar vazgecemiyorsunuz anlasilmaz birşey.

+1

Üniversite öğrencisisiniz sanırım. Yaşınıza göre ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız daha olgun olmalı. 13-14 yaşında yeni ergenliğe girmiş birini dinliyor gibi hissettim.
Tam okumadım ama ortada bir dert, bir sorun yok. Sadece boş beleş vakit öldürme var. Zamanınızı iyi değerlendirin derim. Size birşeyler katacak faaliyetlerde bulunun. Zaman çabuk geçiyor.

Benim biraz fazla bağlanma sorunum var kimseyle kötü olmaya,birini benim yüzümden mutsuz bırakmaya ve birini hayatımdan çıkarmaya dayanamıyorum.O çıkarırsa çıkarsın ama ben kendim çıkaramıyorum.
Genelde evet ailemi de dinlerim karşı çıkabilen bi tip değilim çünkü sonradan pişman olurum bana yapılan iyilikler aklıma gelir.

Ne okudum ben böyle birde ısrarla sonuna kadar okudum kendinizi öldürmek isteyecek kadar kendi icinizde dramatiklesmenize deginmiyim hiç
14 yaşındaki bir çocuk neler saçmalamış hissiyatiyla okudum üzgünüm.
Bunlar hep cehaletten ve çocukluktan eğer kendinizi öldürmezseniz büyüyünce geçer merak etmeyin.
Kendimi tebrik etmeden gecemiycem sonuna kadar okuduğum için

En büyük kötülüğü kendinize yapmışsınız. Rezil etmişsiniz kendinizi. Her ikinizinde İnsanların gözünde zerre itibarı kalmamış. Allah kimseyi kendini böyle küçük düşürecek kadar ergen yapmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…