Ben bu işten bişey anlamadım? :(

nazarla akne mi olur yillarca ? Tiroitiniz saglam mi mesela ? Gaidanizda mantar olabilir mi ? Saglikli kiloda misiniz ? Cilt sadece karacigerden bozulmaz...diger tetkikler yapilmali ? Iyi bir cildiye dr una gidin.olmadi dahiliyeye de...
Dahiliyeye gittim bugün kan verdim işte 2 tahlil çıkardı baktı değerlerime dedi herşeyin normal.Nerdeyse üzülecektim değerlerimin iyi olmasına çıldırıcam nerdn oluşuyo bu sivilceler

Anksiyete hashimoto denilen bir tiroit hastsligindan ileri gelebilir ve ilacla gecmez...özunde seratonin ve endorfin eksikligi yatar...tiroite cidden baktirin...tsh/serbest t3 /anti tg/ anti tpo
Serbest T4 13,86 olması gereken (12-22 arası zaten)
TSH 2,33 (0,27-4,2) Gayet normal yani ondanda değil.Zaten doktor hormon testi karaciğer hepsne baktı çok iyi dedi tiroid olsaydı söylerdi

Makyaj yapmayin yastik kilifini hergun degistirin ve utulu olsun paketli hicbir urun tuketmeyin nilera okyanus gliserinli sabun kullanin sadece sabahlari.

Makyaj yapmayin yastik kilifini hergun degistirin ve utulu olsun paketli hicbir urun tuketmeyin nilera okyanus gliserinli sabun kullanin sadece sabahlari.
Bunlar çok hafif şeyler Bnmki tüm yüzüme yayılmış derimin altı leke ve minik sivilce dolu bu yazdıklarınız bunun için çok basit

oyy oyyy
Hepsini yaptım hepsini

oyy oyy aynen benim derdim.hersey yaptim gecmiyorlar.benimde yirmi yasindan once hic yoktu nerdeyse.sonra siyah nokta icin avon maskesini yaptim 20 yasimda.ondan beridir kurtulamiyorum bunlardan.hep o avon yuzunden.sakin kullanmayin oyle kozmetikleri benden tavsiye.bide nazar diye dusunuyorum bende.cunku bebek gibiydim.her goren ne kadar guzelsin diye hayran hayran bakardi.simdi o guzelligimden eser yok.insallah nazar icin sahih dualari okuyacam onun faydasi olur insallah.yoksa hicbiseyin faydasi yok :KK43:

X