Ben çıkamadım siz çıkabilirsiniz belki işin içinden

ince bilek

ankaram❤️
Pro Üye
16 Temmuz 2010
21.465
46.316
, yolda bir anda birbirimize hayatimizda istedigimiz kisilerin ozelliklerinden bahsetmeye basladik. Ben dedim işte çocuk ruhlu olsun falan vb... Ve bu cümlem arkadaşımın bana olan bakışını değiştirdi. Eve geldiğimizde arkadaşım dedi ki: "Ya biz ruh ikiziyiz Hollanda ya gidip evlensek mi?"
Çok etkili konuştuysanız demekki🤔🤔🤔
Kız aydınlanma yaşamış sayenizde

toscanatoscana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2015
2.285
6.133
Öncelikle konuda tutarsızlıklar var, bazı noktaları atlayarak yazmışsın gibi geldi. O ana kadar sana normal davranan kız, bir anda eğlence mekanında çocuktan yüz bulamayınca ani bir aydınlanma yaşayıp sana mı yöneldi? Hayırdır diye sormak alına gelmedi mi?
Sana söylediği bazı şeyler açıkça seksüel davet, o kadar yoğunsan nasıl hiçbir karşılık vermeden durabildin ki?...
Konu gerçekse diye yorumumu da iliştireyim; Kız yalnız kalmaktan korkan hoşlanmayan bir attention whore bence..
senin ilginin de farkında.. anlık tatmin için seni yemlemiş gibi geldi.. biseksüel olup son anda yüzleşmeye maçası da yememiş olabilir.. bunlar tahmin sonuçta, sonuçta engeli yemişsin. .yoluna bakmalısın

Muhtelif Evhamli Hatun

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
5.262
15.648
Çok şaşkınım
Hala linç edilmemişsin
Hayretler içerisindeyim
Kk adına sevindirici gelişme

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
1.099
1.570
bence o da sizin gibi düşünüyormuş ama buna cesaret edememiş gibi geldi.
ama benim de anlamlandıramadığım bir kaç nokta var burada. o kadar üstünüze atlayacak gibi davranmış ve açayım beni izle demiş, duş teklifinde bulunmuş siz bunların hepsine de gülerek mi cevap verdiniz :-) yani ne kadar yakın kız arkadaşım olursa olsun ben ona böyle bir cümle kurmam çünkü. ya da acaba ben kızlara mı ilgi duyuyorum diye size yaklaşmaya çalışarak kendini tartmışta olabilir. bilemiyorum.