Ben destek arıyorum nerdesınız??

delikleri biri diğerinde farklı olan birkaç arkadaş vardı. onlarınki geçti.şişilikten öle farklılıklar da oluyormuş. moralini bozma. ben de çok canımı sıktım. hala alışabilmiş değilim ama olsun değmio. zamanla düzelio...

canım biras daha şişlikler insin öle fotograf koymayı düşünüyorum.hala taş gibi burnum.yorumlarınızı alırım tatlım o zaman..

Canım benim nler hissettiğini çok iyi anlıyorum keşke yurtdışında ameliyat olmasaydın ilkini oldun ikincisini olmasaydın birçok arkadaşımız oyüzden buraya geliyor neyse olan olmuş. Açıkça söyleyeyim,
1. Senin estetiksiz burnun zaten güzelmiş özelliklede yandan bir allahın kulu çevrende demedi i ihtiyacın yok senin diye...

2. Bu ameliyatının çok yeni olmasına rağmen 1.den başarılı ve zaten kötüde durmuyor neden kafana takıyosun ki gayet hoş olmuş hemede daha çok şiş olmasına rağmen
3. burun deliklerin için bişey diyemeiycem önden görmediğim için ama bende aynı sorunu yaşamaıştım ve ameliyat oldum hatta alçılıyım ve burdan görebildiğim kadar gayet düzgün olmuş( sadece deliklerini görebiliyorum alçıdan) yani canım eğer dert ediyorsan düzeltirebilirsin sadece ucunu tabiki çünkü diğer yerler gayet hoşşş.

Ama bunun için bile erken böyle bir karar için yani demek istiyorum ki deliklerini görmediğim halde yorum yapıyorum kendi üstümden, yanlış anlama öyledir demiyorum. Kısacası bence gayet iyi yandan sorun yok eğer dediğin gibi ise delikler ve zamanlada düzelmezse bi küçük burun ucu operasyonu ile ama tabiki bu kez doktorunu çok iyi araştır derim, sorunu çözersin. Ama gerçekten kötü değilse boşuna ne kendini ne çevrendekileri üz canım inşallah düzelicek dahada güzelleşicek

tamam canim insallah, ya bu halinden daha iyi olacagini biliyorum, ilk deneyimimde de gordum, ama sorun istedigim hayalimdeki burun omamasi, kirk defa da gosterdim soyle olsun diye dr a , ama benimki hayalimdeki burnumun yanindan bile gecmiyor:eek:klava: , ama kim hayaalindeki herseyi gerceklistirebildiki??? : , o yuzden su burun bi inse de kurtulsam, evlatlik almisim gibi burnumu :sm_confused: , neyse yorum yapanlara tsk ederim, yorumlari olan varsa memnuniyetleyerimseniben

Son düzenleme:
cnmmmmm sabır lasım biraz hemde öyle dedigin gibi kötü falan deil..zamanla iincelecek burnun...2 ay sonra böyle begenmiyorum demiyceksin eminim:)üzülme bence boşşu boşune:)

NEM hihoyyyt NERELERDEYDIN CANIM, INSALLAH CANIM YA, INECEKTIR INSALLAH , UFFF YA BURDA BANDAJLARI ALINDIKTAN SONRA RESIM KOYAN ARKADASLARIN BURUNLARI BU KADARDA SIS DEGIL KI benneyaptımki , INS SOYLE GUZEL INMIS BURNUMUN RESIMLERINI KOYARIM.bayanssulusmile

carnacim canim kirilmadim, dedigin gibi durustce yorumlarinizi bekliyorum, dedigin gibi estetigi guzel ve kusursuz olmasi icin yaptirdik, ama demekki estetik demek herzzaman kusursuz ve guzel demek degilmis ccanim, neden kircanki dogruyu soyledin tebrik ederim, senin sorunlarin ne merak ettim, insallah duzelir demekten baska bisey diyemiycem.:teselli:

Benim önden yamuk duruyor fakat sağ sol profillerim düzgün.Kokrumdan 2. ameliyat olamadım.Çünkü benim burnum zaten ince bir burundu 2. ameliyatta daha beter olabilir düşüncesi ile böyle dolaşıyorum.Yakında koyucam resimleri görürsünüz : )

X