BEN HAMİLEYKEN SEVGİLİM TATİLE GİTTİ

tugce94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
47
-17
Sevgilim ben hamileyken tatile gitti iki kız iki erkek olarak hamile olduğumu söyleyemedim barışmaya gittiğim gün gelmedi bende söyleyemedim. Sonra ondan yardım isteyemezdim başka kadınla motor tepesinde videolarını gördüm fotoğraflarını görünce bir şey demek aptallık gibi geldi beni aldattığı çok açıktı bende (sağlığınız için ne kullandığımı bilmeseniz daha iyi) çocuğu düşürdüm çok kötü bir süreçten geçtim ama herkes hamile olduğunu söyle dedi sizce bilmek hakkı mı yoksa bunu kendime mi saklamalıyım ( asla söylememeye karar verdim)

Son düzenleme:
kesinlike katılıyorum kendi başınıza düşürmeye çalışıp bunu da başarmışsınız. O bebeğin günahına nasıl girdiniz? Kolay mı oluyor sanıyorsunuz? Ayrıca sevgiliniz olacak adam nasıl sizle birlikteyken başkasıyla tatile gidebildi ve siz buna nasıl tepkisiz kaldınız? Hikayenizde anlatmadığınız birşeyler var gibi geliyor.

En çok üzüldüğüm nokta, hamile kalmak isteyip, anne olmak için yanıp tutuşan insanların, bu kadar kolay yoldan yapan ve keyfi düşüren birini okuyup üzülecek olması..
Hikayem eksik evet biz ayrıldık benim suçumdu özür dilemeye gittim gelmedi bir kaç saat sonra hemen tatile gitti ben tepkisiz kalmadım ama o cevap bile vermedi ben beni hiç sevmediğini gözümle görünce yardım istiyemiceğimi anladım o an yanlız hissettim ve ben hamile halde burda durmıcam ondan yardım istemicem diyerek bedenimi parçaladım sonra bu konuyu çok fazla konusmak istedim arkadaslarımla buluştum konustum hepsi çok üzüldü bunu görünce keşke onlardan yardım isteseydim dedim ama söyle diyenler de vardı bende hala söylemedim bilmeye hakkı var mı yok mu diye çok düşündüm ama sanırım söylemeye de korkuyorum o yüzden yapamam söyleyemem ve kendi bedenime zarar verdiğim için kendimden ayrıca nefret ediyorum

Allah korusun böyle bir şey yaşasam, tek düşüneceğim giden bebeğim olurdu. Bedenim olurdu. Oturup beni aldatan pislik insana bunu söylesem mı diye düşünmezdim. Yani arkadaşlarıniza oturup bu konu hakkında fikir almanız falan. Belki size inanmaz bile daha da bozulursunuz.

Bebegi düşürmüşsün zaten. Söyleyeceksen önceden soylemeliydin. Bana üzülüp geri döner diyorsan sen bilirsin bir dene bakalım :işsiz:
Ben onu geri kazanmak için bir hamle yapmadım aslında düşündüm o tatildeyken pat diye hamileyim demek istedim ama yapamadım çünkü başka kadın bana ait olana dokunuyordu şimdi en doğru kararın asla söylememek olduğunu düşünüyorum benim canımı çok yaktı söylersem eğer ve bana inanmassa daha çok canım yanar...

Allah korusun böyle bir şey yaşasam, tek düşüneceğim giden bebeğim olurdu. Bedenim olurdu. Oturup beni aldatan pislik insana bunu söylesem mı diye düşünmezdim. Yani arkadaşlarıniza oturup bu konu hakkında fikir almanız falan. Belki size inanmaz bile daha da bozulursunuz.
Bende onu düşünüyorum da parçaların resmini çekmiştim gebelik testim falan duruyor ben kazayla söylesem ve inanmasa ağzına sokardım onları Vala... Ama söylemicem daha çok acı çekmeyi göze alamıyorum ve oraya gittiğimde bir an o bebeği çok istemiştim

Hikayem eksik evet biz ayrıldık benim suçumdu özür dilemeye gittim gelmedi bir kaç saat sonra hemen tatile gitti ben tepkisiz kalmadım ama o cevap bile vermedi ben beni hiç sevmediğini gözümle görünce yardım istiyemiceğimi anladım o an yanlız hissettim ve ben hamile halde burda durmıcam ondan yardım istemicem diyerek bedenimi parçaladım sonra bu konuyu çok fazla konusmak istedim arkadaslarımla buluştum konustum hepsi çok üzüldü bunu görünce keşke onlardan yardım isteseydim dedim ama söyle diyenler de vardı bende hala söylemedim bilmeye hakkı var mı yok mu diye çok düşündüm ama sanırım söylemeye de korkuyorum o yüzden yapamam söyleyemem ve kendi bedenime zarar verdiğim için kendimden ayrıca nefret ediyorum
En büyük hatanız ciddi olmadığınız bir ilişki de (hele ki karsi tarafi ciddi olmadığı) korunmamak onlem almamak. En başta önlemini alsaydınız bunları yaşamazdınız. Simdi soyleseniz ne söylemeseniz ne. Aciyip donmesini mi istiyorsun? Özür dilemeye randevu almaya değil telefonu açıp hamileyim demeniz gerekirdi

En büyük hatanız ciddi olmadığınız bir ilişki de (hele ki karsi tarafi ciddi olmadığı) korunmamak onlem almamak. En başta önlemini alsaydınız bunları yaşamazdınız. Simdi soyleseniz ne söylemeseniz ne. Özür dilemeye randevu almaya değil telefonu açıp hamileyim demeniz gerekirdi
Yüzüne karşı söylemek istemiştim ama benim doğum günümü kutlamamıştı hatta aramamıştı arkadaşı için 4 gün tatile gidince çok üzülmüştüm ve yanında bir kız görünce kalbim sıkıştı benimle yapmadığı her şeyi başkasıyla yaptı bende diyemedim evet karşı taraf ciddi değildi en büyük hatalarımdan biri bu oldu

Bende onu düşünüyorum da parçaların resmini çekmiştim gebelik testim falan duruyor ben kazayla söylesem ve inanmasa ağzına sokardım onları Vala... Ama söylemicem daha çok acı çekmeyi göze alamıyorum ve oraya gittiğimde bir an o bebeği çok istemiştim
Gebelik testini anlıyorum da parçaların fotoğrafını çekmek mı?Meraktan soruyorum o an aklınıza ne geldi de çektiniz?

Yüzüne karşı söylemek istemiştim ama benim doğum günümü kutlamamıştı hatta aramamıştı arkadaşı için 4 gün tatile gidince çok üzülmüştüm ve yanında bir kız görünce kalbim sıkıştı benimle yapmadığı her şeyi başkasıyla yaptı bende diyemedim evet karşı taraf ciddi değildi en büyük hatalarımdan biri bu oldu
Yasin küçük belli ki. Yaptığın şeyin tehlikesinin farkında misin? Ya bundan 5 10 yıl sonra gercekten sevdiğin bir adamla evlendiğinde, çocuğun olamayacak olursa ne olacak? Içeriye verdigin zararın boyutunu biliyor musun? Doktara gorundun mu yapmadıysan hemen yap. Senin şuan o adam için değil kendin için üzülmen gerekir. Onceliklerini bil. Giden gitti çocukça intikam yada acı vermeye çalışma düşüncelerini bir kenara birak. Bir daha da tedbirsiz davranma.

Düşük yaptığını nasıl anladın
İçimden parçalar çıktı büyük parçalar bir anda bir bardak su kadar kan geldi 2 saat geçmeden acı kesildi birine sorduğumda yürümen gerek yatma dediler akşama kadar parçalar çıktı ertesi gün devam etti sonra kanama devam etti dün hepsi durdu

Sevgilim ben hamileyken tatile gitti iki kız iki erkek olarak hamile olduğumu söyleyemedim barışmaya gittiğim gün gelmedi bende söyleyemedim. Sonra ondan yardım isteyemezdim başka kadınla motor tepesinde videolarını gördüm fotoğraflarını görünce bir şey demek aptallık gibi geldi beni aldattığı çok açıktı bende (sağlığınız için ne kullandığımı bilmeseniz daha iyi) çocuğu düşürdüm çok kötü bir süreçten geçtim ama herkes hamile olduğunu söyle dedi sizce bilmek hakkı mı yoksa bunu kendime mi saklamalıyım
Kendine saklaman tavsiye ederim öyle bir adamı hayatına birkez daha muhalefet etmeye değmez bile herşeyin üstesinden tek başına gelmişsin. O öğrense nolur öğrenmese nolur ki kendine temiz bir sayfa aç ve mutlu ol.

Yasin küçük belli ki. Yaptığın şeyin tehlikesinin farkında misin? Ya bundan 5 10 yıl sonra gercekten sevdiğin bir adamla evlendiğinde, çocuğun olamayacak olursa ne olacak? Içeriye verdigin zararın boyutunu biliyor musun? Doktara gorundun mu yapmadıysan hemen yap. Senin şuan o adam için değil kendin için üzülmen gerekir. Onceliklerini bil. Giden gitti çocukça intikam yada acı vermeye çalışma düşüncelerini bir kenara birak. Bir daha da tedbirsiz davranma.
İntikam ya da başka bir şey düşünmüyordum sadece hakkı var mı yok mu diye düşünüyordum söylemicem asla

Söyleme sebebiniz bilmeye hakkı olduğunu düşündüğünüzden falan değil, bilsin vicdan yapsin pisman olsun istiyorsunuz belli ki.
Isterseniz söyleyin tabi.
Ama beklediğiniz tepkiyi alamayacağinızın garantisini verebilirim size. Umurunda dahi olmaz, siz yıpranırsınız.
Pişman olmaz o aldatan insan pişman olur mu ya... O düşünceyi o tatildeyken çok düşündüm tatildeyken söyliyim istedim sonra umrunda değilim adamın moduna girdim şimdi sadece bana söyle diyen insanlar oldugu için düşünmüştüm ama burdaki yorumları okuyunca vazgeçtim bilmeye hakkı yok beni sevmeyen bana bu şekilde zarar vermiş birine bakıp bunları demek bana zarar verir gibime geliyor

X