Ben mi abartiyorum kizlar?

bende kv oturuyrm 1 senelk evliym bende eşimi hiç biyere salmak istemiyorum hep yanimda olan istyrm eşimde gitmiyor akşam dişarya ckmz arkadasa takilmz hep beraber gezerz abartigimin farkindaym ama elimde degil iste herkezden kiskaniyorum ve salmiyorum hiç dogru degil aslinda

Eşin seninle gezmeye gidiyor mu,birlikte dışarı çıkıyor musunuz ?
Sen tek başına dışarı çıkıyor musun ? Arkadaşın olsaydı,ona gitmene veya onunla gezmene izin verirler miydi ?
Bu soruların cevabı evetse abartıyorsun.Hayır diyorsan abartmıyorsun.

Abartiyosun demicem yalnızlık böyle birsey bence sen sosyalles biraz arkadas falan edin ne bileyim 24 saat hayatini esinr ve onun ailesinin ekseninde gecirirsen böyle pireyi deve yaparsın tabi

Kusura bakmayin ama cok abartiyorsunuz. Birakin biraz nefes alsin kocaniz. Evlendiniz diye 24 dibinizde durcak diye bi kural yok. En fazla 1 saat disari cikmak istiyormus oda cok nadirmis zaten. Daha napsin adam. Ellerinizi birbirinize baglayinda kacmasin bari biyere..

arkadaslar normalde calisiyodum esimde öyle ama farklı sebeplerle isten cikmak zorunda kaldik. simdide evdeyiz hep haliyle. 1 ay sonra kendi evimize cikicaz kismetse. buyuk bi heycanla sabirsizlikla bekliyorum o gunu. calistigim zamanlar aksam eve geliyodum 1 saat kv yaninda durup odama geciodm esim gelince yemek vs yine odam geciodm ama simdi hep evdeyiz ve surekli yatak odasini beklemek igrenc bi durum. kv ile biraz gergin aramizz o yuzden yanyana oturmak istemiyorum onunla. sigara konusuna gelince ben mutfakta ikimiz varken söyledim o lafi sessizce ama o annesinin kaynimin duycagi sekilde bagirip kapiyi vurup çıktı. abarttigimi biliyorum eşimi surekli yanimda isteyerek ama bi tane bile gidebilecek arkadasim yok. her yer yasli burda. arkadsima gidebilmem için 2 vasita en yakını. ise başladığımda bi arkadas edinmiştim sadece. simdi yine is bakiyorum baslar baslamaz biraz daha normallesecegimize inanıyorum. herkes her yorumda hakli arkadaslar herkes dogru soyluyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaslar normalde calisiyodum esimde öyle ama farklı sebeplerle isten cikmak zorunda kaldik. simdide evdeyiz hep haliyle. 1 ay sonra kendi evimize cikicaz kismetse. buyuk bi heycanla sabirsizlikla bekliyorum o gunu. calistigim zamanlar aksam eve geliyodum 1 saat kv yaninda durup odama geciodm esim gelince yemek vs yine odam geciodm ama simdi hep evdeyiz ve surekli yatak odasini beklemek igrenc bi durum. kv ile biraz gergin aramizz o yuzden yanyana oturmak istemiyorum onunla. sigara konusuna gelince ben mutfakta ikimiz varken söyledim o lafi sessizce ama o annesinin kaynimin duycagi sekilde bagirip kapiyi vurup çıktı. abarttigimi biliyorum eşimi surekli yanimda isteyerek ama bi tane bile gidebilecek arkadasim yok. her yer yasli burda. arkadsima gidebilmem için 2 vasita en yakını. ise başladığımda bi arkadas edinmiştim sadece. simdi yine is bakiyorum baslar baslamaz biraz daha normallesecegimize inanıyorum. herkes her yorumda hakli arkadaslar herkes dogru soyluyor

ya canım bazı yorumlarda sana yüklenilmiş sen bile kendine yükleniyosun haksızım ben diye ama ben kesinlikle ssenin haksız bir tarafını göremedim nerde haksızsın Allahsen??
eşini yanında istemen kadar doğal başka hiçbişey olmamaz kv ile aran bozukmuş,başka bir ilden gelin gelmişsin ve en önemlisi henüz 3 aylık evlisin eşine doymak istiyosun yanında olsun istiyosun bunun neresi sorun?ben 3 yıllık evliyim hala eşimi burnumun dibinde isterim bensiz çıkmasın dışarıya çıkarsada beraber çıkalım ben kv.lerle beraber kalmıyorum ama 2 günlüğüne bayramlarda gideriz ona bile tahammül edemem eşimin peşinde dolanırım..
sigara içmesine gelince eşinin zarar görmesini istemediğin için bırakmasını istemişsin sen içersen bende içerim demişsin sırf caydırıcı olsun diye ben abartılacak bir durum göremedim açıkcası senin yaptığın davranışların içinde...
şimdi eşine gelecek olursak asıl abartı ve fevri davranan eşin canım daha anlayışlı ve toleranslı olabilmeli sana karşı herşeyden önce eşini ailenin değil hiçkimsenin yanında rencide etmemeli ne o öyle kapıya vurmalar bağırıp çağırmalar hiç hoş değil :KK19: anlattıklarına bakılırla eşinin yaşı küçük gibime geldi değilsede olgun değil böyle yapmamalı asla sen farklı bir ilden gelmişsin annen-babandan uzaktasın eşinden başka kimsen yok haliyle daha çok destek olması gerekmezmi ?? üstelik çiçeği burnundasınız birazcık ben bilirim ben karıma sözümü geçiririm tavrımı var bilemedim :44: hani annesinin kardeşinin yanında kendinimi ispatlamaya çalışıyo sen daha iyi bilirsin şuanda yazdıklarımın tümü olumsuza yakın ama farklı bi açıdan değerlendireyim dedim sen çok iyi niyetli iyi düşünceli bi insana benziyosun öyle olmasaydı şayet eşine burdan saydırırdın ama hep kendine yüklenmişsin :nazar:
canım sen biran önce kendi evine çıkmana bak kv eşinle aranızda saygı sevgi varken uzamadan çık evine arada gelir gidersin eşinde düzelir inşallah :21:

Son düzenleme:
kizlar ben 3 aylik evliyim. kv le birlikte oturuyoruz ve benim esimle yasadigim en büyük sıkıntı beni birakip disari cikmk istemesi. aslında esim cok değil en fazla 1 saat dışarı bensiz cikmak istiyor o da cok nadir ama onda bile istemiyorum cikmasini. cunku o gidince kolum kanadm kirilmis gibi uzgun hissediyorum icim sizlayiveriyor. benim esimden baska kimsem yok burda baska sehirden gelin geldim ve o disari çıkınca kv ile ayni evde tek kalmak istemiyorum ayni seyi ben ona yapsam oda istemez biliyorum ama beni anlamiyor bu konuda. ben gitme deyince kiziyor haliyle ve en sinir oldugum ailesinin yaninda bana kızması. kendimi kimsesiz hissediyorum o an. bi de sigara icmesinden haz etmiyorum surekli birakmasini istiyorum ama israrla yinede iciyor. icme deyincede kiziyor. az once yine kapiya sigara içmeye cikcam 10 dkkaya gelirim dedi. icme dedim sen icersen bende icerim dedm sirf oyle deyince icmez diye. elindeki sigarayı kirdi firlatti. kapiyi vurdu cikti kv ve kaynimin yaninda. cok canim yandi oyle yapinca. cok üzüldüm ama anlamaz ki beni anlatsamda biliyorum. cunku ciddi anlamda bi iletisim bozuklugumz var. esimi coook seviyorum ama cok sinirli biri. bende de sorun var biliyorum esimi hep yanimda istemek yanlış ama o kapidan cikinca gidecegi bir suru insan varken benim ondan baska kimsem yok maalesef..

ben senın önceki konunuda okumuştum işin çok zor arkadasım eşin seni anlamıyor umarım birgün seni anlar da mutlu olursunuz tek sorun sıgara degıl anladıgım kadarıyla lakın eşin evlendıgınızın hala farkında degıl ayrı eve cıkmadanda bunun farkına varamayacak anladıgım kadarıyla umarım cocuk düşünmüyorsundur hakkında hayırlısı olsun

canım 2 vasıta demişssin sen cokmu uzak ark.esin bırakmazmıkı yada istanbulda otursaydın kendın de gıdıp gelebılırdın aslında nerde oturdunuda bılmıyorum ama en azından sıkılmazdın evde bırde kv aranda ne sorun varkı?belki eşini dolduruyodur

Gurbete gelin gitmek basli basina bi dert zaten benim evim ayri ama ayni seyleri bende hissediyorum insan oksuz kaliyo ama yinede esinle arani bozmamaya calis cunku bu donemlerde birbirinize cok ihtiyaciniz var onuda anlamaya calis otur konus oda seni anlamaya calissin

Evlenmek cok kolay ben zamanin da birak ayni evde yasamayi ayni onlarin yaptiklari çikma 3 katli ev de oturmamak icin 5 senelik sözlumden ayrildim kendisi ayri binada yasamak istemedi simdi baskasi ile evlenmis yasiyorlar ama ben mutlu olmazdim kendi gül gibi memleketimi cevremi birakip bursaya gidecektim sonuc simdi baskasi ile evli onla yasiyor yaptiklari ev de :) belki olan benim yillarima oldu ama ayni ev de ayni apt yasama olayi bana gore degil.

X