Ben mi abartıyorum , lütfen yardım edin

ben sizi 20 li yaşların başında sanmıştım. Çalışıyorsunuz 33 yaşındasınız ve 1 senelik evlilikte bunları yaşıyorsunuz. Kendinize bunu neden yapıyorsunuz. Bu saatten sonra o adam da düzelmez o ailede düzelmez. Birdaha ki olayda Hepsinin saçını başını yolun eşinizin yüzüne tükürün basın gidin o evden😅 şiddete karşıyım ama üstünüze yürüyeninde hakkından gelmek lazım

Her yaptıkları şeye çizgini koruyarak tepki verirsen ama eşinle de aranı iyi tutarak ona da bunların normal olmadığını baş başkayken güzellikle anlatarak bence bir zaman sonra o noktaya ulaşırsın inşallah ,yani güzellikle eşine anlat ama görümcelerine biraz daha sert çizgi olmalı eski tavırlarına göre.
Biraz da öyle deneyeyim , çok teşekkür ederim bu arada derdimi dinlediniz fikir verdiniz çok iyi geldi birinin beni anlaması ve dinlemesi

Haklisin alttan al demek annem ve kiz kardeslerim benim hayatimin merkezindeler sen de benim merkezimdeki insanlari idare etmekle sorumlusun demek. Bence ciddi manada konusmalisiniz, boyle devam edecekse maalesef coluk cocuk sahibi olmadan yollarinizi ayirmalisiniz.

ben sizi 20 li yaşların başında sanmıştım. Çalışıyorsunuz 33 yaşındasınız ve 1 senelik evlilikte bunları yaşıyorsunuz. Kendinize bunu neden yapıyorsunuz. Bu saatten sonra o adam da düzelmez o ailede düzelmez. Birdaha ki olayda Hepsinin saçını başını yolun eşinizin yüzüne tükürün basın gidin o evden😅 şiddete karşıyım ama üstünüze yürüyeninde hakkından gelmek lazım
Benim ailem yok kimsesiz büyüdüm, yetiştirme yurdundan çıkıp eşimle tanıştım ailem de o oldu haliyle başta bir aile sıcaklığım olsun diye ses edemedim sonra da eşim sabret dedi öyle kaldı yani bu sorun hayatımızda

Benim ailem yok kimsesiz büyüdüm, yetiştirme yurdundan çıkıp eşimle tanıştım ailem de o oldu haliyle başta bir aile sıcaklığım olsun diye ses edemedim sonra da eşim sabret dedi öyle kaldı yani bu sorun hayatımızda
Tamam anlaşıldı bunlar senin iyi niyetini suistimal ediyorlar bunlara onların diliyle karşılık vereceksin canım,ve bi süre daha bence çocuk yapmama konusunu idare et 😍

Haklisin alttan al demek annem ve kiz kardeslerim benim hayatimin merkezindeler sen de benim merkezimdeki insanlari idare etmekle sorumlusun demek. Bence ciddi manada konusmalisiniz, boyle devam edecekse maalesef coluk cocuk sahibi olmadan yollarinizi ayirmalisiniz.
Eşime ayrılmak istediğimi söyledim söz düzelteceğim dedi ama iki gün sonra yine aynı bu adamın komple değişmesi lazım ama o da imkansız ve şu da var benden önce ailesiyle çok kopukmus benimle evlenince kıymete bindi ailesi

Beni yanlış anlamayın ama hesap verebileceğiniz kimse yok öyle düşünün. Çoğu kadın ailesi istemediği için olmayacak evliliklerin içinde durmak zorunda kalıyorlar. Sizi ailesi olarak kabul etmeyen bir adama aile olmaya çalışmayın. Tabi tek sorununuz budur onun dışında sizi el üstünde tutuyordur o zaman birşey diyemem ama siz diyorsunuz ki hastanelik oldum pek küçük sorunlar gibi durmuyorlar

Beni yanlış anlamayın ama hesap verebileceğiniz kimse yok öyle düşünün. Çoğu kadın ailesi istemediği için olmayacak evliliklerin içinde durmak zorunda kalıyorlar. Sizi ailesi olarak kabul etmeyen bir adama aile olmaya çalışmayın. Tabi tek sorununuz budur onun dışında sizi el üstünde tutuyordur o zaman birşey diyemem ama siz diyorsunuz ki hastanelik oldum pek küçük sorunlar gibi durmuyorlar
Aslında normalde böyle katı biri değil ailesi dışında her konuda bana iyi davranır ama konu onlar olunca gözü bir şey görmez, hep ben idare edersem prenses gibi davranır bir kere idare etmesem suçlu bulur beni

Merhaba arkadaşlar ben 1senelik evliyim sorunum kayinvalidem ve gorumcelerim iki bekar görümcem var eşim tek erkek çocuk, ilk günden beri beni kabullenmediler ve bunu yüzüme söylüyorlar , görumcelerim bir kere üstüme yürüdü seni abimin yanında istemiyoruz o bizi çok seviyor diye , kayınvalidem de kızlarını uyaracagina onlara destek oldu , mesela biz eşimle bir konu hakkında konuşuyoruz hemen atlıyorlar konuya yorum yapıyorlar, bir yere gideceğiz ya gitmeyin ne işiniz var diyorlar eşim ağzını açmıyor bana sen sabret alttan al sen haklısın diyor , çocuğumuz olmuyor diye sürekli laf sokuyorlar bir de beni en rahatsız eden şey görumcelerim eşim üzerini degistirirken sürekli odaya gidiyorlar ve bizim aramızda özel yok o abimiz diyorlar yani bana göre bu çok yanlış sonuçta o bir erkek ve ben ne zaman eşime sarılsam abimize bir daha sarılma diyorlar ne yapayım sizce?

Ben onlara suç bulmuyorum. Yanında koca diye gezdirdiğin odun adam olsa buna asla cesaret edemezler. Onları sorgulayacağına kocana bak.

Ben onlara suç bulmuyorum. Yanında koca diye gezdirdiğin odun adam olsa buna asla cesaret edemezler. Onları sorgulayacağına kocana bak.
Yorumunuz biraz ağır oldu , ben yetiştirme yurdunda büyüdüm kimsesizim benim tek ailem eşim oldu ve onu aile bildim , eşimin yanlışlarının farkındayım ama başta böyle biri değildi ailesi dışındaki konularda da bana hep iyi davranır bilseydim bu huyunu evlenmezdim ben de

X