Ben mi abartıyorum , lütfen yardım edin

Yaptıkları saygısızlık akılları yok mu bu insanların, gelişimlerini henüz tamamlayamamışlar sanırım. Çok haklısınız isyanınızda. Çocuk yaşta olsalar tamam, eşiniz size alttan al sen haklısın desin de kendileri evlenecek yaşa gelmiş insanlar. Eşinizden yüz buluyorlar yoksa bu davranışları sergileyemezler
Aynen öyle bir de şımarık hareketler yapıp abimiz bizim arkamızda bizi seviyor diyorlar deliriyorum resmen

Of bu aileler ne yiyor ne içiyor içtiklerine bir şey mi katıyorlar anlamıyorum :KK70: erkek kardeşim var buna rağmen asla empati kuramıyorum gelin adayıyla bu konuda polemiğe girmeyi bırak bu şekilde bile asla düşünmezdim bazı insanlar delirmiş gerçekten

Of bu aileler ne yiyor ne içiyor içtiklerine bir şey mi katıyorlar anlamıyorum :KK70: erkek kardeşim var buna rağmen asla empati kuramıyorum gelin adayıyla bu konuda polemiğe girmeyi bırak bu şekilde bile asla düşünmezdim bazı insanlar delirmiş gerçekten
Kafa yapılarini ben de merak ediyorum, ben empati kurdum başta ama baktım işin sonu aklımı kaybetmeye gidiyor bıraktım olmuyor çünkü kafam almıyor bu hareketleri

Sizin gibi düşünüyorum ben de ama o kadar korkuyorum ki ses çıkarsam eşimle kötü oluyoruz bu sefer eşim sen idare etmiyorsun diyor ben ufak bir tepki versem aglayarak beni eşime sikayet edip hastanelik oluyorlar eşim de yaptığını beğendin mi diyor bana

Bir kere de siz ağlayarak hastanelik olun o zaman.

Benim en sinir olduğum şey onlarla aynı dilden konuşunca hemen hastanelik oluvermeleri sonra herkes bana yükleniyor sanki kalp krizi geçirdi sanırsınız, ağlamalar kendini yerlere atmalar , bu şekilde davranarak gelecek tepkileri yok ediyorlar , eşime dengeyi kuramayacaksan neden evlendik diyorum sonra bana inanmıyorum sana bir ailemi idare edemedin baksana kardeşlerim üzülmekten hastanelik oldular diyor bu sefer iyice sinirleniyorum
İyide siz kimseyi idare etmek zorunda değilsiniz bunu söyleyin eşinize aile onun ailesi idare edecek biri varsa o etsin. Kardeşleri de üzülmek istemiyorsa sizi üzmesin. İstediğini söyleyen istemediğini işitir. Onlar sizden çok mu kıymetli hep idare edilecek hanımefendiler.

İyide siz kimseyi idare etmek zorunda değilsiniz bunu söyleyin eşinize aile onun ailesi idare edecek biri varsa o etsin. Kardeşleri de üzülmek istemiyorsa sizi üzmesin. İstediğini söyleyen istemediğini işitir. Onlar sizden çok mu kıymetli hep idare edilecek hanımefendiler.
Eşime göre kıymetli onlar , bana diyor ki sen olgunsun onlar cahil idare et ben idare ediyorum sonra bir olay olunca sen haklısın ama ne yapayım kardeşlerim cok ağlıyor diyor ya beter olsunlar banane diyorum ne kadar kötü düşünüyorsun sen kardeslerimi sevmediğin için idare edemiyorsun diyor tam sinir krizi yani

Benim de aklıma geliyor yakıştıramıyorum ama gerçek bu , Allah var eşimde görmedim onlara karşı bir sapkınlık ama görumcelerim tam sapıkll sürekli eşime dokunmak istiyorlar
Boyle cok ornekler var, malesef kardesler beraber buyurken cinsel kimlikleri olustugu donemler aralarinda bir seyler gecebiliyor, evet duyunca igrenc bir sey ama geneli cogunluk ya kuzenlerle ya arkadasiyla yada kendi kardesiyle belli basli cinsel kimliklerini tanirken yasayabiliyorlar.. Çoğumuz buyudugumuzde bunu unutuyor veya bir gun akla geldiginde utaniyoruz, bu durumda gorumcelerin bunu unutmamis ve erkek kardeslerine ensest duygular besliyor olabilirler ne yazikki..
Ben size sabretmenizi soyleyen esinizede anlam veremiyorum acikcasi, bunun sabirlik birbirinize alismalik bir durumu yokki.

Boyle cok ornekler var, malesef kardesler beraber buyurken cinsel kimlikleri olustugu donemler aralarinda bir seyler gecebiliyor, evet duyunca igrenc bir sey ama geneli cogunluk ya kuzenlerle ya arkadasiyla yada kendi kardesiyle belli basli cinsel kimliklerini tanirken yasayabiliyorlar.. Çoğumuz buyudugumuzde bunu unutuyor veya bir gun akla geldiginde utaniyoruz, bu durumda gorumcelerin bunu unutmamis ve erkek kardeslerine ensest duygular besliyor olabilirler ne yazikki..
Ben size sabretmenizi soyleyen esinizede anlam veremiyorum acikcasi, bunun sabirlik birbirinize alismalik bir durumu yokki.
Bunu anlatamıyorum işte, ayrıca bu sapkınlıklari eşime anlatıyorum bak kardeşlerin normal değil diye kafanda ne biçim şeyler dönüyor onlar benim kardesim bunu nasıl yakistirirsin diyor

Merhaba arkadaşlar ben 1senelik evliyim sorunum kayinvalidem ve gorumcelerim iki bekar görümcem var eşim tek erkek çocuk, ilk günden beri beni kabullenmediler ve bunu yüzüme söylüyorlar , görumcelerim bir kere üstüme yürüdü seni abimin yanında istemiyoruz o bizi çok seviyor diye , kayınvalidem de kızlarını uyaracagina onlara destek oldu , mesela biz eşimle bir konu hakkında konuşuyoruz hemen atlıyorlar konuya yorum yapıyorlar, bir yere gideceğiz ya gitmeyin ne işiniz var diyorlar eşim ağzını açmıyor bana sen sabret alttan al sen haklısın diyor , çocuğumuz olmuyor diye sürekli laf sokuyorlar bir de beni en rahatsız eden şey görumcelerim eşim üzerini degistirirken sürekli odaya gidiyorlar ve bizim aramızda özel yok o abimiz diyorlar yani bana göre bu çok yanlış sonuçta o bir erkek ve ben ne zaman eşime sarılsam abimize bir daha sarılma diyorlar ne yapayım sizce?
Siz de cevabınızı verin. Birlikte mi yaşıyorsunuz ? 1 yıllık evlilikte çocuk mu sorulur ya !

Birlikten yaşamıyoruz , 1 saatlik uzaktayız ama her an yanımızdalar , peşimizi bırakmıyorlar, çocuk sormaya daha biz 1 aylık evliyken başladılar zaten
Kocamla birbirimize doymak istiyoruz diyin. Cirkefe çirkef olmayınca anlamazlar. Esin müdahale etmedikçe onlar aynen devam edecek.

Kocamla birbirimize doymak istiyoruz diyin. Cirkefe çirkef olmayınca anlamazlar. Esin müdahale etmedikçe onlar aynen devam edecek.
Bir kere eşime onların yanında sarılmıştım da olay olmuştu bunu desem herhalde yok ederler beni, eşim de anca susup otursun ağzını açıp tek kelime etmez sağ olsun anca bana sen alttan al der , her şey onun suçu zaten

Bir kere eşime onların yanında sarılmıştım da olay olmuştu bunu desem herhalde yok ederler beni, eşim de anca susup otursun ağzını açıp tek kelime etmez sağ olsun anca bana sen alttan al der , her şey onun suçu zaten
Biraz daha kudursunlar boşver. Gülerek söyle.

Olduğum zamanlar da oldu ama onlar kadar değer göremedim
Hazır çocuk yokken vazgeç bu sevdadan ben yorumlarıda okudum inan hayatını maf ediyosun çocuk olduğunda psikolojin berbat olacak şimdi sen idare ediyosun ama anne olunca yeni güncelleme geliyo insana o zaman boşanmak daha ağır gelicek boşanmazsan çocukta bu aile gibi manyak olacak. Bunlar kangren olmuşlar iyileştiremezsin kesip atacaksın. Eşin seni sevmiyor eğer sevseydi böyle olmazdı şuan düşünüyorum değil kardeşi ,ana babası bana bunları yapsa söylese eşim bi kalemde siler atar o atmasa ben atarım bunu bilir. Kendini ezdirme sen çok güçlüsün ayağını yere vur sesini çıkart kötü olmaktan korkma ya böyle yada boşuyorum seni hadi git yapış ailene de. Semer vuran tatlı olur senin kocan gibiler ezik ruhlu olduğu için böyle basit “paylaşılamıyorum” durumlarından ego tatmin eder. Sen benim arkadaşım dostum olsaydın o görümceleri öyle bi yolardım öyle bi elaleme rezil ederdim ki bi daha dil uzatamazlardı

Peki ne yapmam lazim , soğuk duş etkisi nasıl olmalı?
mesafe koy, onsuz da bir hayatının olabileceğini göster ama bunları öyle güzel yapman lazım ki o kendini suçlu hissetmeli (ki zaten suçlu) absürt bir şey yapmıyoruz burada, böyle hayat geçmez yani kendinin kıymetini bil her zaman kendine saygı göstermezsen kimse sana saygı göstermez. terslemeden gayet doğal akışında yaparsan işe yarayabilir baktın yaramıyor açık açık söylersin ama o şekilde de anlamamış işine gelmiyor adamın yani, mesela bir süre ailende kal ama onunla iletişimi de asla kesme hep iyi ol özledim falan de ona sensiz bir hayatın nasıl hissettirdiğini göstermiş ol

X