ben mi çok kıskancım o kızın suçumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızın hatası dediğiniz tam olarak neresi? Ya işi vardır ya onu seven arkadaşlarıyla buluşacaktir. Tabii ki giyecek topuklulari,çıkacak evden.
Kocanız için de boşuna kıskanmayin. Öyle özgürlüğüne düşkün kadının sizin kocanız prototipinde birine bakmasına imkan yok .
Bence kızın havasini söndürmeye calismak gibi gereksiz bir çabaya hiç girmeyin,kendi keyfinize bakin

okudukça size de hak veriyorum ama görümcem çok kışkırttı beni onun yüzünden öye oldu. yoksa o kıza ne diyeyim ben. pandemi olmasaydı benki çaya çağırırdım bize ama evlere ziyaret de yapamıyoruz ya
ondan çok uzak kaldık
eşimin boş boş konuşmasını bana yüklemeyin ne olur

çok mutsuz hissediyorum zaten. keşke görümcemin dolduruşuna gelmeseydim. havasını söndürmek derken ben ne yapayım da onun gibi taktir edileyim demek istedim. kaynnam pek hazetmiyor ama özendim o kıza

çok mutsuz hissediyorum zaten. keşke görümcemin dolduruşuna gelmeseydim. havasını söndürmek derken ben ne yapayım da onun gibi taktir edileyim demek istedim. kaynnam pek hazetmiyor ama özendim o kıza
Kendin ol böyle çabalara girmene gerek yok

Ulaşamadığınız şeyleri kötülemeyin.

ulaşabilecek durumdaysanız da çalışıp çabalayın sabah topuklu giyip gidecek bir işiniz olur belki.

Anlattığınız profilin kocanızla bi kere bile dışarı çıktığını sanmıyorum kocanız biraz uydurmuş bence.

Sizin aile kıza ayılıp bayıldığına göre belli ki kız eşinizi istememiş bir görüşmede bitirmiş işi güzelliğini bilmem ama akıllı kızmış vallahi. Bu arada sizin de görümcenizden hiç bir farkınız yok bence her şeyden bi haber bi kıza öfke duyup onun hakkından gelme planları yapacağınıza önce kendinizi toparlayın ve size saygısızlık eden eşinize ve ailesine haddini bildirin. Allah kızı sizlerin kem gözünden korusun.

kızın havasını söndürmekle uğraşana kadar kendiniz özgüveninizi nasıl kazanırsınız onu düşünün
yazık ya kıza cidden acıdım yani dünyadan haberi yok sırf topuklu ayakkabı giydi diye eleştiriliyor hem de kim tarafından bi hemcinsi
kocanız da ayrı bi olay, durup dururken neden size bunu anlatmış hayret doğrusu
+1

hı hı o kızın suçu, siz kıskanç değilsiniz kıskanç kelimesi yanınızdan geçmez,

Bir de Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış atasözü cuk oturmuş şu saçma sapan duruma.

Şaka mı bu konu?
Kıza uyuz falan mı dediniz ben mi yanlış okudum? Kızın ne suçu var? Ne güzel gitmiş iş bulmuş kendine yetiyor. Size normal insanlar gibi selam veriyor.
Kendinizi övmenizden kızı yermenizden belliki kıskanmışsınız. Olabilir yani insanız hepimiz normal bir duygu ama içinizde yaşayın. Anormal olan durum sizinki şu an.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X