ben mi çok kıskancım o kızın suçumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani ne gerek var kıza kurulmanıza? Kocanız sizi seçmiş... ama onun da geçmiş gitmiş bir şeyi söylemesi sizin huzurunuzu kaçırması saçma...
görümcenize fazla yüz verip yüzgöz olmuşsunuz benim görümcem asla böyle bir şey diyemez bana...

Şunu yapmayin ya kiskanan kadinlara teselli vermek için 😬 "kocaniz/sevgiliniz sizi seçmiş" şu cumleyi her gördugumde yazmadan duramiyorum. Erkekler seçen, kadinlar seçilen mi saniyorsunuz siz?

Sanki o kız ve daha niceleri kocasinin kapisinda sırada yatiyordu da konu sahibi mi seçildi? 🙄
Sadece erkegin seçmesiyle olmuyor o işler, kadinin da seçmesi lazim. 😂
O kadin konu sahibinin kocasina bakar miyfi acabbaa?

Son düzenleme:
Sen de atlı kovalar gibi lise biter bitmez evleneceğine, topuklularını giyip gidebileceğin bir iş bulsaydın, araba alsaydın, çalışsaydın, gezseydin.
Kendi yapamadıklarından dolayı ne bu hasetlik.
Ayrıca öyle güzel ve başarılı, özgürlüğüne düşkün bir kızın eşinize baktığını da hiç sanmam. Eşiniz de sizin gibi kendi kendine kurmuş olmasın.

kimin ne giydiği görümceniz dahil hiç kimseyi ilgilendirmez. Herkesin bir geçmişi olabilir sizden önce olup bittiği sürece eşiniz olsa dahi sizi de ilgilendirmez. Sizden sonra olanlar sizi bağlar. boşu boşuna ergen triplerine girmenin alemin yok!

Son düzenleme:
ben minyon yapılı esmer bir bayanım saçlarım sarı ama cildim koyu renk. yakışana yakışıyor :))
liseden sonra görücü usulü evlendim. geçen gün kaynanamların evinde yemek yaparken görümcem yan komuşnun kızı gelmiş falan dedi çok üstünde durmadım. kaynananam da kızı bir yerdi bir yerdi yok işte yurtdışına gitmiş bi başına ana babası nereye gidiyon dememiş. çok uyuz bir kızmış.
aradan zaman geçti. yemek yiyelim dedik bizim bahçenin duvarıyla komşunun bahçesi arasında alçak bir çit var yani aramızda mesafe olmasına rağmen yemeği beraber yiyor gibiyiz. yani. sonra işte bu bizim yan komşular da sofraya oturdular ama kız gelmedi. çok merak etmiştim ne yapayım yemeğimi yerken onları izledim. bu kıza seslendi bunlar tekrar bu öyle geldi. gayet normal görünüyordu kız. yani öyle aman aman bir güzelliği de yoktu ama görümcem çok övdü ikimiz kahve içerken sonra ama alttan alta bana laf sokuyor. yok işte o kız ne kadar güzelmiş yurt dışında iş bulmuş arabasını almış buradan. yok teni bembeyazmış. ben lafın bana olduğunu anlayınca hemen amman öyleleri kendine baktığından güzel görünüyor biz evin işinden kendimize mi bakıyoruz dedim. demez olur mu o kız senle yaşıt. resmen laf sokuyor bana. ama görümcemin yaşı da bana yakın ki. o niye beni aşağılıyor. buraya kadar anlattıklarım dün oldu.
sonra sabah ben çöpü çıkarırken bu kızla karşılaştık kapının önünde. ne işi varsa o saatte topuklarını tak tak ede ede arabasına binip gitti. ben eve girene kadar kendimi zor tuttum sonra tuvalete gidip ağladım. ağladığım belli olmasın diye göz altımı kapattım makyaşla alt kirpiik çizgime de nude kalem sürdüm. bu sabah da beyim lafı ağzından kaçırdı. dediki benimle tanışmadan önce ondan hoşlanmış bir süre. ben kıskançlık krizine girince de dedi ki bir şey olmadı aramızda ama bir kez dışarı çıktık. sonra hiç görüşmedik dedi.
kahvaltıda da ağzımı bıçak açmadı. hiç konuşmadım onlarla. kocama yarın evimize dönelim dedim ama şehire dönmek istemiyor izindeyim diyor. ben bir haftayı o uyuz sırığın yanında nasıl çekicem ahhh ah . her sabah bir de selam veriyor. ne yapsam da o kızın havasını söndürsem

Gorumceniz baya ayip etmis, elalemin kizini sizi kiskandirmak icin kullanmis. Beyaz ten esmer tenden guzel degildir bu da irkcilikla alakali bence. Ote yandan sizin de hayatinizda mutlu olmadiginiz tatmin olmadiginiz seyler var ki arabasini almis, kendine bakan, para kazanan gezen tozan birini gormek sizi bu kadar kotu hissettirdi. Hayatinizdan cok mutlu olsaniz bunlari hissetmezsiniz... Cunku her zaman bizden daha iyi durumda birileri olacaktir. Eger siz de calismak veya ev disinda yeni bir seyler yapmak istiyorsaniz planlayip harekete gecin, bu kiskancligi bir firsat olarak kullanin.

Ama kizin havasini sondurmek filan asiri sacma bir dusunce, kizin muhtemelen hicbir seyden haberi yok, saf saf selam veriyor bir de, siz de selam verin gecin kizin sizin psikopat gorumceyle kvyle ondan fi tarihinde hoslanmis patavatsiz esinizle ne alakasi var?

Sen de atlı kovalar gibi lise biter bitmez evleneceğine, topuklularını giyip gidebileceğin bir iş bulsaydın, araba alsaydın, çalışsaydın, gezseydin.
Kendi yapamadıklarından dolayı ne bu hasetlik.
Ayrıca öyle güzel ve başarılı, özgürlüğüne düşkün bir kızın eşinize baktığını da hiç sanmam. Eşiniz de sizin gibi kendi kendine kurmuş olmasın.
bayıldım butonu niye yok burda yorum harika :)

Kızın ne sucu var sımdı gorumcen ovuyor dıye kızmı suclu sende kıskanıuorsun dıye yıne kızmı suclu. Allah fesat ınsanlardan korusun. Sacmalık bastan basa esın hoslandı dıye kıskan tamam ama kıza laf soylemek veya hava sondurmek ıcın bısey yapmak. Gundemınız neden o kız sızın hıcmı arabası olan uzun guzel bı kız gormedınız hayatınızdada hergun onu konusuyorsunuz

ben minyon yapılı esmer bir bayanım saçlarım sarı ama cildim koyu renk. yakışana yakışıyor :))
liseden sonra görücü usulü evlendim. geçen gün kaynanamların evinde yemek yaparken görümcem yan komuşnun kızı gelmiş falan dedi çok üstünde durmadım. kaynananam da kızı bir yerdi bir yerdi yok işte yurtdışına gitmiş bi başına ana babası nereye gidiyon dememiş. çok uyuz bir kızmış.
aradan zaman geçti. yemek yiyelim dedik bizim bahçenin duvarıyla komşunun bahçesi arasında alçak bir çit var yani aramızda mesafe olmasına rağmen yemeği beraber yiyor gibiyiz. yani. sonra işte bu bizim yan komşular da sofraya oturdular ama kız gelmedi. çok merak etmiştim ne yapayım yemeğimi yerken onları izledim. bu kıza seslendi bunlar tekrar bu öyle geldi. gayet normal görünüyordu kız. yani öyle aman aman bir güzelliği de yoktu ama görümcem çok övdü ikimiz kahve içerken sonra ama alttan alta bana laf sokuyor. yok işte o kız ne kadar güzelmiş yurt dışında iş bulmuş arabasını almış buradan. yok teni bembeyazmış. ben lafın bana olduğunu anlayınca hemen amman öyleleri kendine baktığından güzel görünüyor biz evin işinden kendimize mi bakıyoruz dedim. demez olur mu o kız senle yaşıt. resmen laf sokuyor bana. ama görümcemin yaşı da bana yakın ki. o niye beni aşağılıyor. buraya kadar anlattıklarım dün oldu.
sonra sabah ben çöpü çıkarırken bu kızla karşılaştık kapının önünde. ne işi varsa o saatte topuklarını tak tak ede ede arabasına binip gitti. ben eve girene kadar kendimi zor tuttum sonra tuvalete gidip ağladım. ağladığım belli olmasın diye göz altımı kapattım makyaşla alt kirpiik çizgime de nude kalem sürdüm. bu sabah da beyim lafı ağzından kaçırdı. dediki benimle tanışmadan önce ondan hoşlanmış bir süre. ben kıskançlık krizine girince de dedi ki bir şey olmadı aramızda ama bir kez dışarı çıktık. sonra hiç görüşmedik dedi.
kahvaltıda da ağzımı bıçak açmadı. hiç konuşmadım onlarla. kocama yarın evimize dönelim dedim ama şehire dönmek istemiyor izindeyim diyor. ben bir haftayı o uyuz sırığın yanında nasıl çekicem ahhh ah . her sabah bir de selam veriyor. ne yapsam da o kızın havasını söndürsem
Kıskançlık yapmışsın bayaaa oda yetmemiş kıza uyuz sırık demişsin kızın suçu güzel olmaksa cezasnıda sen bu şekilde davranarak ödeyeceksin

Tek basina yurtdışına gitmiş cok uyuzmus bu yuzden, yok. Sabah erken saatte topuklular giymis nereye gidiyormuşsa bu saatte... sizin yapamadıklarınızı yapanlar gözünüzde hep sözümona hafif kadin dimi? Ayaklari uzerinde duruyor. Para kazaniyor. Özgürce geziyor tozuyor kime ne? Kendi eksikliginizden ona karsi boyle hissediyorsunuz. Once biraz özgüven geliştirin. Sonra bu kadın dusmanliginizdan vazgecin.

Kızda bir suç bulamadım sonuçta komşu komşuya selam verir hesabı sadece selam veriyor.Görümceniz fitne fücurluk yapmış gibi geldi bana.Gereksiz takıntı yapmayın,görümcenize inat kızı görünce siz selam verin hal hatır sorun.Öbür türlü hem kendinizi hem eşinizi yer bitirirsiniz...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X