ben mi çok kıskancım o kızın suçumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
‘’ne işi varsa o saatte topuklarını tak tak ede ede arabasına binip gitti.’’ Bundan size ne istediği saatte istediğini giyer.
‘’ben bir haftayı o uyuz sırığın‘’ ayrıca çok saygısızsınız boyunun uzun olmasının size ne zararı var?
Sonuç olarak koskançlık ve özgüvensizlik almış başını gidiyor

Kesin kz gerçekten dikkat çekici .. Bu kadan takıntı yaptığına göre.. Tenin saç rengin vb. Ne bileyim ne gerek var belirtmeye ? Çocuk musuniz ? Sadece eşiniz üzerinde değil kıskançlığınız bence özgüven eksikliğiniz de var

Esmer olunca ne oluyor beyaz olunca ne oluyor biri beni aydınlatsın. Ben buğday tenliyim saçım sarı ne bu konuda bir yorum aldım ne de bugüne kadar hm bu esmerse çirkin hm bu beyazsa güzel gibi bir fikir geçti aklımdan
Annem öyle kadınları pek sevmez genelde esmer ten sarı saç falan.Kimseye yakışmıyor diyor biz siyah saçlıyız beyaz tenliyiz.

Esmer olunca ne oluyor beyaz olunca ne oluyor biri beni aydınlatsın. Ben buğday tenliyim saçım sarı ne bu konuda bir yorum aldım ne de bugüne kadar hm bu esmerse çirkin hm bu beyazsa güzel gibi bir fikir geçti aklımdan
Anam hiç bisi olmuyor valla bazı esmerlere buğday tenlere sarı saç daha çok yakışıyor. Yakışmayalar da kıskançlıktan ay buğday tene sarı saç olur mu diyor. Şimdi cilt alt tonu diye bir şey var sarı saç sırf ondan dolayı bazı beyaz tenli kizcelere bile yakışmaz desem anlamazlar:)) ayrıca bu konuda tek bi suçlu var görümce görümce gormim omrumceeee ahahha

Bu bir bizde var sanirdim ama Hindistan'da da varmis kadin ne kadar beyazsa o kadar guzel sayiliyormus. Afrika'da da ten acici kimyasal kremler kullaniyorlar ten rengi acmak icin. Bu forumda da gorunce tiksiniyorum. Tam somurge mentalitesi. Esmersen guzelsin diye turkumuz var nedir bu beyaz ten sevdasi anlamadim.

ben minyon yapılı esmer bir bayanım saçlarım sarı ama cildim koyu renk. yakışana yakışıyor :))
liseden sonra görücü usulü evlendim. geçen gün kaynanamların evinde yemek yaparken görümcem yan komuşnun kızı gelmiş falan dedi çok üstünde durmadım. kaynananam da kızı bir yerdi bir yerdi yok işte yurtdışına gitmiş bi başına ana babası nereye gidiyon dememiş. çok uyuz bir kızmış.
aradan zaman geçti. yemek yiyelim dedik bizim bahçenin duvarıyla komşunun bahçesi arasında alçak bir çit var yani aramızda mesafe olmasına rağmen yemeği beraber yiyor gibiyiz. yani. sonra işte bu bizim yan komşular da sofraya oturdular ama kız gelmedi. çok merak etmiştim ne yapayım yemeğimi yerken onları izledim. bu kıza seslendi bunlar tekrar bu öyle geldi. gayet normal görünüyordu kız. yani öyle aman aman bir güzelliği de yoktu ama görümcem çok övdü ikimiz kahve içerken sonra ama alttan alta bana laf sokuyor. yok işte o kız ne kadar güzelmiş yurt dışında iş bulmuş arabasını almış buradan. yok teni bembeyazmış. ben lafın bana olduğunu anlayınca hemen amman öyleleri kendine baktığından güzel görünüyor biz evin işinden kendimize mi bakıyoruz dedim. demez olur mu o kız senle yaşıt. resmen laf sokuyor bana. ama görümcemin yaşı da bana yakın ki. o niye beni aşağılıyor. buraya kadar anlattıklarım dün oldu.
sonra sabah ben çöpü çıkarırken bu kızla karşılaştık kapının önünde. ne işi varsa o saatte topuklarını tak tak ede ede arabasına binip gitti. ben eve girene kadar kendimi zor tuttum sonra tuvalete gidip ağladım. ağladığım belli olmasın diye göz altımı kapattım makyaşla alt kirpiik çizgime de nude kalem sürdüm. bu sabah da beyim lafı ağzından kaçırdı. dediki benimle tanışmadan önce ondan hoşlanmış bir süre. ben kıskançlık krizine girince de dedi ki bir şey olmadı aramızda ama bir kez dışarı çıktık. sonra hiç görüşmedik dedi.
kahvaltıda da ağzımı bıçak açmadı. hiç konuşmadım onlarla. kocama yarın evimize dönelim dedim ama şehire dönmek istemiyor izindeyim diyor. ben bir haftayı o uyuz sırığın yanında nasıl çekicem ahhh ah . her sabah bir de selam veriyor. ne yapsam da o kızın havasını söndürsem
"Ne işi varsa o saatte topuklarını tak tak ede ede arabasına binip gitti."
Bu cümle hiç hoş gelmedi bana, kıskanmanızı anlayalım hadi ama siz de topuklularınızı giyip arabanıza binip sabah sabah gezin, tutan mı var? Niçin bu durumu sanki kötü bir şey gibi algılıyor ve gösteriyorsunuz?

Annem öyle kadınları pek sevmez genelde esmer ten sarı saç falan.Kimseye yakışmıyor diyor biz siyah saçlıyız beyaz tenliyiz.
Çok koyu esmere platin falan gitmiyor evet ama çikolata gibi esmerler var mesela onlara tatlı bir sarıyı yakıştırıyorum ben zevk meselesi ama bu kadar takılacak bir konu mu onu anlamadım ya da bizim ülkeye has bir şey mi? Yurt dışına gittiğimde hiç böyle şeyler görmedim çok kilolu kişileri de beğenenler vardı esmeri de beyazı da kimse konusunu bile açmıyordu

O kadar gercek oldugunuza inanmadim ki yani hangi kadin kosarak aglayip sonra goz alti kapaticisi suruyor hadi yapti diyelim gelipte buraya yaziyor. Ayrica da o kiz calismis okumus seda sayan'in cok sevdigim bir tabirinde de dedigi gibi kopekler gibi calismis kraliceler gibi yasiyor. Sizi ve esinizi zerre umursadigini sanmiyorum.

Çok kıskançsınız ek olarak özgüvensizsiniz. Kızın ne suçu var anlamadım var olduğu için özür dilesin isterseniz sizden? Eşiniz de ayrı bir alem, söyledi de ne oldu başı göğe mi erdi?

Bu bir bizde var sanirdim ama Hindistan'da da varmis kadin ne kadar beyazsa o kadar guzel sayiliyormus. Afrika'da da ten acici kimyasal kremler kullaniyorlar ten rengi acmak icin. Bu forumda da gorunce tiksiniyorum. Tam somurge mentalitesi. Esmersen guzelsin diye turkumuz var nedir bu beyaz ten sevdasi anlamadim.
Eveeet kesinlikle. Bende bir üyeye bunu yazdım. Ben sadece bizim ülkemizde gördüm avrupa iskandinavya dolaylarında hiç rastlamadım. Güzelsen güzelsindir değilsen değil. Bunu ten rengine bağlamak o kadar saçma ki..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X