ben mi çok kıskancım o kızın suçumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok koyu esmere platin falan gitmiyor evet ama çikolata gibi esmerler var mesela onlara tatlı bir sarıyı yakıştırıyorum ben zevk meselesi ama bu kadar takılacak bir konu mu onu anlamadım ya da bizim ülkeye has bir şey mi? Yurt dışına gittiğimde hiç böyle şeyler görmedim çok kilolu kişileri de beğenenler vardı esmeri de beyazı da kimse konusunu bile açmıyordu
Şarkıcı Zeynep var biliyor musunuz ? 90'lardan onun da fiziği görünüşü sanırım konu sahibimiz gibidir .Kısa boy,koyu ten,sarı saç(yapay) ...

ben minyon yapılı esmer bir bayanım saçlarım sarı ama cildim koyu renk. yakışana yakışıyor :))
liseden sonra görücü usulü evlendim. geçen gün kaynanamların evinde yemek yaparken görümcem yan komuşnun kızı gelmiş falan dedi çok üstünde durmadım. kaynananam da kızı bir yerdi bir yerdi yok işte yurtdışına gitmiş bi başına ana babası nereye gidiyon dememiş. çok uyuz bir kızmış.
aradan zaman geçti. yemek yiyelim dedik bizim bahçenin duvarıyla komşunun bahçesi arasında alçak bir çit var yani aramızda mesafe olmasına rağmen yemeği beraber yiyor gibiyiz. yani. sonra işte bu bizim yan komşular da sofraya oturdular ama kız gelmedi. çok merak etmiştim ne yapayım yemeğimi yerken onları izledim. bu kıza seslendi bunlar tekrar bu öyle geldi. gayet normal görünüyordu kız. yani öyle aman aman bir güzelliği de yoktu ama görümcem çok övdü ikimiz kahve içerken sonra ama alttan alta bana laf sokuyor. yok işte o kız ne kadar güzelmiş yurt dışında iş bulmuş arabasını almış buradan. yok teni bembeyazmış. ben lafın bana olduğunu anlayınca hemen amman öyleleri kendine baktığından güzel görünüyor biz evin işinden kendimize mi bakıyoruz dedim. demez olur mu o kız senle yaşıt. resmen laf sokuyor bana. ama görümcemin yaşı da bana yakın ki. o niye beni aşağılıyor. buraya kadar anlattıklarım dün oldu.
sonra sabah ben çöpü çıkarırken bu kızla karşılaştık kapının önünde. ne işi varsa o saatte topuklarını tak tak ede ede arabasına binip gitti. ben eve girene kadar kendimi zor tuttum sonra tuvalete gidip ağladım. ağladığım belli olmasın diye göz altımı kapattım makyaşla alt kirpiik çizgime de nude kalem sürdüm. bu sabah da beyim lafı ağzından kaçırdı. dediki benimle tanışmadan önce ondan hoşlanmış bir süre. ben kıskançlık krizine girince de dedi ki bir şey olmadı aramızda ama bir kez dışarı çıktık. sonra hiç görüşmedik dedi.
kahvaltıda da ağzımı bıçak açmadı. hiç konuşmadım onlarla. kocama yarın evimize dönelim dedim ama şehire dönmek istemiyor izindeyim diyor. ben bir haftayı o uyuz sırığın yanında nasıl çekicem ahhh ah . her sabah bir de selam veriyor. ne yapsam da o kızın havasını söndürsem
Bu nasıl bir uslup nasıl bir insan çekememe durumu.. Yok sırık yok sabah topuklarına vurarak yürüyor acaba tüm bu olan bitenlerden size ne.. Çok itici bir tipsiniz...Kendine özgüvüne olmayanlardan tıpkı sizin gibi kabahati başkalarında ararlar.. Bırakın onunla bununla uğraşmayı kendimi nasıl iyileştirebilirimin yollarını arayın..

Şarkıcı Zeynep var biliyor musunuz ? 90'lardan onun da fiziği görünüşü sanırım konu sahibimiz gibidir .Kısa boy,koyu ten,sarı saç(yapay) ...

Google’dan da baktım güzel kadın işte. Esmer ama sarıyı çok iyi taşımış. Sadece yaşı var o yüzden cildi bozulmuş biraz.

yazik uzuldum ya,
demek ki komsu cocugu ile en azindan bir yemek ye kizim diye ailesi tarafindan zorlanmis, bak yuz yuze bakiyoruz ayip oluyor falan denmis,
yoksa neden yani :KK47: :bicak:

Eee bazi insanlar guzel olur, bazi insanlar basarili olur, bazi insanlar cirkin olur. Demek ki onun payina hem guzel hem basarili olmak dusmus.
Ayrica esmer ten sari sac deyince aklima sadece tarik menguc geliyor.
Ay buna çok güldüm ya :KK70:DDDDDD aynen Tarık Mengüç kadın versiyonu gibi şuan hayalimde konu sahibi töbeeee :KK70:

Kıskançlık değil bunu adı fesatlık. Kız sizin kocanıza tenezzül edecek olsa zamanında ederdi. Tenezzül etmemiş demek ki boş yere kıskanıyorsunuz. Ne sizin ne de kocanızın kızın umrunda olduğunu sanmıyorum.

Google’dan da baktım güzel kadın işte. Esmer ama sarıyı çok iyi taşımış. Sadece yaşı var o yüzden cildi bozulmuş biraz.
[/
Yaşı o kadar fazla değil ki 44 henüz.Yani Sertab Erener'in 56 ya gireceğini düşündüğümüzde :). Ama estetiksiz diye biliyorum Zeynep'i bence doğallık daha iyi siyah saçlı haliyle klibi de var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X