Ben mi kuruntu yapıyorum yoksa herşey ortada mı?

jnkdfghl

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2020
547
865
40
Tutucu da değil cıvık birisi de değil.Resmi şuan gösteremiyorum ama böyle tam sarmaş dolaş değillerdi bi yakınlık vardı elide arkadaydı o yüzden sarılmadım arkada duruyordu elim diye iddia ediyor.Akşam tekrardan konuştuk ben o kadına abla diyorum olanaz öyle birşey diyor
Bence siz kuruntu yapıyorsunuz.

bikergirlaea

ALTIN ELBİSELİ ADAM
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
2.949
5.619
Böyle bir iş arkadaşı benim eski sevgilimde de vardı…Benzer şeyleri yaşadım ve sonra gördüm ki ne hissettiysem haklıymışım.

Black93

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
3.985
5.239
Ne hissediyorsan doğru hissetmişsin..

Bir de üzülüyor gibi "zaten işten ayrılıyor merak etme" demiş.. 🥴

zillikedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2016
690
1.111
Kadin hisseder.... erkek de suclaninca boyle sinirli hiddetli yanitlar verir... iyi yapmissiniz var bu iste bir is.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-11-2021

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 106 gün kaldı.

Şu ana kadar tıkalı olan bebeğinizin burun delikleri açılmaya başladı. Bugün itibariyle bebeğinizin akciğerlerindeki kan damarları gelişimini tamamlamış olmalıdır. Doğumdan sonra bu damarlar akciğer içinde dolaşarak, akciğerlerdeki oksijeni kana alacak ve bebeğinizin diğer dokularına taşıyacak. Diğer kültürlerde doğum : Bazı kültürlerde baby shower denilen doğum öncesinde anneye hediye verme partisi düzenlenir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

namaste21

Duayla başladı her güzel şey
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2019
1.011
1.470
40
Sinirlenip köpürüyorsa yalan söulüyor net..Yalanları ortaya çıkınca hep üste çıkmak için sinirlenmiş numarası yaparlar.Biz kadınlarda kendimizi suçlu hissederiz..
Bence şüphelenmiyotmuş gibi davranıp gizlice takipte kalın..Her bulduğunuz şeyde hesap sorarsanız varsa birşey daha iyi gizler sadece..