Ben mi yanlış anlamışım yani?

Eklentiler

• B599B299-C495-488E-894E-9030E16B6453.jpeg
    B599B299-C495-488E-894E-9030E16B6453.jpeg
    274 KB · Görüntüleme: 13
Yine söylüyorum bence adaletli olarak paylaşılmalı. Tek kişi üzerinde toplanmamalı. Hayat bu ne olacağı belli olmaz, ha bunları düşünerek de yaşanmaz ama tedbirli olmak lazım. Bu hesapları erkekler yapmıyor mu sanıyorsunuz? Ayrıca mal tek kişinin üstündeyken o kadar kolay satılıyor ki noterde, kimse sen evlisin eşinin onayı var mı demiyor sonuçta, gidip satsa ileride bir sorun olsa mahkeme mahkeme onun mu peşine düşeceğim bir de? Bilmiyorum etrafımda kötü örnek çok, o yüzden garanticiyim ben. Sonuçta benim ve ailemin de emeği var bahsi geçen arabada.
Bir eşin diger esten habersiz arabayi satmasi hem diger esin kisilik haklarina saldiri hem de ekonomik siddet sayılıyormus daha az once okudum hatta asagi da linkini ekleyeyim mesajı bitirirken

Yani esiniz sizden habersiz satamaz satarsa hem bosanma sebebi hem de size odeme yapmak zorunda
Lütfen boyle maddi konular yuzunden esinizle iliskinizi bozmayin bu konuda belli ki hassassiniz ama evlilik bu değil fazla realizm de ilişkinizi zedeler

Sizde işinize karışmak gibi bir durum olmamış o yüzden güzellikle halletmişsiniz. Ben de yerinde verdim cevabımı kısa ve net, yine de sinirliyim. Bir de tek arabamız olsaydı onu verirdim eşime, iki tane varken neden ikisi de onun olsun ki?

Aslında ayrılık meselesi olsa zatenn kanunen yarısı sizin ki.
Bence en başında zaten çok kabullenmediğiniz bir durum olmuş kayınvaliden izin söylediğinde abartılı bir şey olmamasına rağmen iç dünyanızda büyümüş.

X