Ben nerde hata yaptım ...

svgiiii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
255
107
29
Esim arkadaş ve abilerinin ortamında evlendiğim güne lanet ediyorum demiş. Keşke evlenmeseydim gibisinden laflar etmiş. Bunu bugün kaynim ve eltimlerle yemekteyken konu konuyu acti ve kaynim dile getirdi böyle böyle dedi diye. Döndüm eşime doğru mu dedim evet dedi. Neden böyle bir şey söyledin dedim. Doğru ben bunu kaç defa söyledim fakat evlendiğime geç bile kalmışım onu da dile getirdim artık bir düzenim sen hamile değilken onu söylemiştim fakat şimdi öyle demiyorum dedi. Gönlümü falan almaya çalıştı ama ben çok üzüldüm. Soruyorum kendime ben nerde hata ettim diye de böyle bir şeyi söyleme gereği duydu. Bir dediğini iki etmem saygıda kusur etmem üstelik her şeyden önemlisi bu ilişkiye yıllarımızı vermişiz ve benim için ailesini karşısına almış bir insan nasıl bu cümleleri kurar. Ve biz kolay kolay tartışmayiz da tartıssak bile bu genelde ailesi yüzünden olur. Dırdırci bir insan da değilim. Bana deseki şu yönünden rahatsızım diye onu da anlarım fakat öyle bir şey de yok. Tüm bunlara rağmen neden öyle bir şey demiş ben artık anlam veremiyorum. Oturdum kara kara düşünüyorum şuan. Tek bildiğim çok mutsuzum suan 😔😔

Esim arkadaş ve abilerinin ortamında evlendiğim güne lanet ediyorum demiş. Keşke evlenmeseydim gibisinden laflar etmiş. Bunu bugün kaynim ve eltimlerle yemekteyken konu konuyu acti ve kaynim dile getirdi böyle böyle dedi diye. Döndüm eşime doğru mu dedim evet dedi. Neden böyle bir şey söyledin dedim. Doğru ben bunu kaç defa söyledim fakat evlendiğime geç bile kalmışım onu da dile getirdim artık bir düzenim sen hamile değilken onu söylemiştim fakat şimdi öyle demiyorum dedi. Gönlümü falan almaya çalıştı ama ben çok üzüldüm. Soruyorum kendime ben nerde hata ettim diye de böyle bir şeyi söyleme gereği duydu. Bir dediğini iki etmem saygıda kusur etmem üstelik her şeyden önemlisi bu ilişkiye yıllarımızı vermişiz ve benim için ailesini karşısına almış bir insan nasıl bu cümleleri kurar. Ve biz kolay kolay tartışmayiz da tartıssak bile bu genelde ailesi yüzünden olur. Dırdırci bir insan da değilim. Bana deseki şu yönünden rahatsızım diye onu da anlarım fakat öyle bir şey de yok. Tüm bunlara rağmen neden öyle bir şey demiş ben artık anlam veremiyorum. Oturdum kara kara düşünüyorum şuan. Tek bildiğim çok mutsuzum suan 😔😔
Sen kendinde hata arayarak hata yapıyorsun. Evlenmek istemeyen bir adam öyle böyle sebeplerle evlenmiş. İnşallah sonu hüsran olmaz. Aldatma,şiddet olmazsa kör topal geçinip gidersiniz. Hata sende değil severek mi evlendi bilmem ama hata eşinde

Erkek ortamında birbirlerinin gazına gelip saçmalamış olabilir ama söylediği sözün bir nedeni olamaz bu. Yaptığı hoş olmamış nedenini öğrenmeniz lazım

Kalabalık ortamda bunu öğrenmeniz kötü olmuş ama bende derim bunu. Bekarlık zamanlarımı özlüyorum. Evlendim iyi halt yedim arada sırada dillendirdiğim cümleler 😂 Oda anlık olan bişeyden dolayıdır yoksa çabucak geçer. Evliliğmde öyle aman aman sıkıntımda yoktur.
Demem o ki sorumluluk bazen ağır gelebiliyor insana emin olun sizle ilgisi yoktur.

Sen kendinde hata arayarak hata yapıyorsun. Evlenmek istemeyen bir adam öyle böyle sebeplerle evlenmiş. İnşallah sonu hüsran olmaz. Aldatma,şiddet olmazsa kör topal geçinip gidersiniz. Hata sende değil severek mi evlendi bilmem ama hata eşinde
Evt severek evlendik yıllarımızı verdik ailesi karşı çıkmıştı benim için ailesini karşısına almıştı. Ne bileyim böyle demesi çok üzdü beni

Eşini yeren, eşinin dedikodusunu yapan bir insan kötü biridir. Kötü bir eştir.
Herhangi bir ortamda eşini çekiştiren, eleştiren adam varsa ben direkt adamı kınarım. Kadında suç aramam. Adama not veririm.
Siz de kendinizde kusur aramayın. Eşiniz iğrenç bir insan sizin dedikodunuzu yapıp millete malzeme ettiği için. Kaynınız da kötü bir insan bunu size üstelik hamileyken taşıyıp sizi üzdüğü için.
Onlar kötü. Onlar terbiyesiz. Onların ayıbı

Kalabalık ortamda bunu öğrenmeniz kötü olmuş ama bende arada sırada derim bunu. Bekarlık zamanlarımı özlüyorum. Evlendim iyi halt yedim arada sırada dillendirdiğim cümleler 😂 Oda anlık olan bişeyden dolayıdır yoksa çabucak geçer. Evliliğmde öyle aman aman sıkıntımda yoktur.
Demem o ki sorumluluk bazen ağır gelebiliyor insana emin olun sizle ilgisi yoktur.
İnşallah dediğiniz gibidir

Bence canını sıkma. Çoğu erkek böyle erkeklerle oturup konuşurken "iyiki evlendim canım karım" demez, evliliği kötüler. Başka bir konuya yazdım, bu erkekler ortamlarda eşlerini kötüler, kadınla yalnız kalınca miyuv miyuv peşlerindeler diye. Seninki hemen u dönüşü yapmış, söylediği lafın arkasında bile duramamış, lafı kıvırmış, gönlünü almaya çalışmış.

Bir süre mesafeli davran, bilerek soğuk dur, kendini affettirmeye çalışsın, evde ev işi yapma, sürünsün.

Eşini yeren, eşinin dedikodusunu yapan bir insan kötü biridir. Kötü bir eştir.
Herhangi bir ortamda eşini çekiştiren, eleştiren adam varsa ben direkt adamı kınarım. Kadında suç aramam. Adama not veririm.
Siz de kendinizde kusur aramayın. Eşiniz iğrenç bir insan sizin dedikodunuzu yapıp millete malzeme ettiği için. Kaynınız da kötü bir insan bunu size üstelik hamileyken taşıyıp sizi üzdüğü için.
Onlar kötü. Onlar terbiyesiz. Onların ayıbı
Çok üzüldüm çok aklımdan çıkmıyor dedikleri. Eşim şuan evde değil gelince sormayı düşünüyorum

İnşallah dediğiniz gibidir

Yani yazıklarızdan sizinle ilgili değil evlilik kurumu , evlilik sorumluluğu gibi anladım. Ha sizinle ilgili eşim şöyle böyle ondan bıktım evlilikten şeklinde bir konuşma ise dilini kesip atmak serbest 👌

Çok anlam yüklemeyin belki öylesine komiklik olsun diye söylemiştir.ciddi olsa illaki size yansitirdi.kayinlarinizin gelip size söylemesi de ayrı bı saçmalık,sonuçta hamilesiniz niye sizi uzmusler

Yani yazıklarızdan sizinle ilgili değil evlilik kurumu , evlilik sorumluluğu gibi anladım. Ha sizinle ilgili eşim şöyle böyle ondan bıktım evlilikten şeklinde bir konuşma ise dilini kesip atmak serbest 👌
Olabilir aslında. Düğünden kalma borçlar falan derken belki de onun sorumluluğu yüzünden böyle dedi. Ama yinede ben olsam bunu demezdim çünkü eşimi çok sevdiğimi biliyorum her şeye ragmen

Çok anlam yüklemeyin belki öylesine komiklik olsun diye söylemiştir.ciddi olsa illaki size yansitirdi.kayinlarinizin gelip size söylemesi de ayrı bı saçmalık,sonuçta hamilesiniz niye sizi uzmusler
Zaten o ayrı mesele sürekli böyle şeyleri dile getirirler ortamlarda yok o şunu dedi o bunu dedi. Dovusturmeye çalışıyorlar. Ben o aşamayı atlattım artık huylarını biliyorum fakat eşimin gerçekten böyle demesi zoruma gtti

X