BEN YORULDUM:(

Allah size sabır versin.. Bende 4.5 aylık bebeğini kaybetmiş biri olarak sizi o kadar iyi anlıyorum ki 😞 Rabbim bu acınızın mükafatını size hayırlı sağlıklı bir bebek olarak versin inşallah.. Ne kadar üzülmeyin desem de biliyorum bu çok farklı bir acı.. Ama bakın en azından sizi anlayabilen, sizinle aynı şeyleri yaşamış birileri var.. Bizlerle paylaşmanız iyi oluyor biraz da olsa bi destek olabilirsek ne mutlu bizlere.. Şuan içinizdeki şey bambaşka biliyorum ama inanın geçmese de zamanla hafifliyor..

Bende kimselerle konuşmamıştım, kimsenin telefonunu açmamıştım.. Geçmiş olsun diyen herkes sanki acınızı tekrar tekrar perçinliyor.. Ama ne mutlu ki ailemiz bizlerle, yakınlarımız bize destek olmak istiyor ve yalnız değilsiniz.. Bir süre kimse ile konuşmayın hatta ileride de bu konu ile ilgili kimseyle birşey konuşmayın sizi anlıyorlar zaten..

Aynı şeyleri yaşadım ama mecburen hayatıma kaldığım yerden devam ettim.. Eşim en büyük destekçim oldu.. Asla isyan etmedim çünkü Rabbim bizlere ne veriyorsa vardır bir bildiği.. Siz bebeğinizi neden kaybettiniz bilmiyorum ama benim bebeğim sağlıksızdı ve ben gebeliğim son vermemiştim.. Allah onu aldı benden.. Yine de şükrettim.. Onu ölü doğumla kaybettim ve ardından hiç adet görmeden Allah bana sağlıklı bir evlat nasip etti..

Sizde güçlü durun umutsuzluğa kapılıp kendinizi yıptatmayın, bir kez size veren Rabbim tekrar verecektir inşallah, çok dua edin inşallah bu günleriniz geçeçek.. Sizinde Sağlıklı bir evladınız olacak.. İnsan umut etmeden yaşayamıyor çünkü.. Nasibimizizde ne varsa ondan kaçamıyoruz işte..
Tesekürler canim .Ne güzel saglikli bebisin olmus insallah bir ömür saglikla sevdikleriyle beraber olur insallah canim.benim melegim cok iyi görünüyor hersey yolunda denildi. Ama suyum geldi ve melegimi hastahanede yasatamadilar:KK43: Allah im böylesi aciyi kimseye yasatmasin:KK43:

Başın sağolsun.. Bende yaşadım malesef 4 buçuk aylikti güzel kizim benimde suyum bitti öylr kaybettim.. Cok zor bi aci geçmiyor malesef ama hayat da devam ediyor.. Ilk günler cok zor geçer kendini sikma aglamak istediğinde agla..
Seninde basin sag olsun canim:KK43:ayni sekilde kaybetmissiz:KK43: öncelikle dogum yaptirdilar daha sonrada kürdaj daha da aci cektim.Allahim sabirlar versin:KK43:

Rabbim yar ve yardımcınız olsun herşeyden önce buna da şükür çünkü yakın arkadaşım 5 senelik evliliğinde 3 düşükten sonra 4. Bebeğinde 8 aylık ilken sancı ile gittiği hastanede gaz sancısı bişey olmaz denilip ağrı kesici yapıldı ve tuvaletini yaptığını zannederken maalesef hastane yatağında bebeğini doğurdu... kimse suyunun geldiğini açılması olduğunu hiçbirşeyini farketmemişler ve bebeği oksijensizlikten yaşayamadı sayılı günler kala.... Çok şükür şimdi dünya güzeli bir çocuğu var rabbim herşeyin zamanını biliyor sizin adınıza güç ve kuvvet diliyorum 🙏🏻
Cok zor bir durum canim :KK43:Allah im kimseye yasatmasin su an kalbimdeki aci kor ates gibi yandikca yaniyor icim aciyor:KK43:

3 defa yasadim cnm.. sana umut vermek icin yaziyorum❤️
Oglumu 23 haftalikken
Kizimi 17 haftalikken
Oglumu 17 haftalikken kaybettim. 3 kere o aciyi ysadim. Ama rabbime sukurler olsun 2 saglikli kizim var ve nasipse 3. Kizim yolda
Allahim sanada cifter cifter saglikli evlatlat nasip etsin❤️ Acin cok taze. Acini yasa ve kendini toparla cnm❤️

Seninde basin sag olsun canim:KK43:ayni sekilde kaybetmissiz:KK43: öncelikle dogum yaptirdilar daha sonrada kürdaj daha da aci cektim.Allahim sabirlar versin:KK43:
Ben doğum yapmadım cnm rahim açıcı ilac verdiler 3 4 saat sanci çektim tabi o sancı da baya zordu sonra aldi doktorum kurtaja sağolsun diğer türlü baya zorlandirdim bende😥

Cok uzgun ve cok uzun beklemisligin ardindan yakalmisken kacirma hissi sizi yoruyor ama soyle dusunun,. Demek hamile kalabiliyosunuz. Bu zor degil. Rabbim insallah tez vakitte yine saglikla nasip etsin amin 🙏

X