Bencil kocam

Yada birbirinizle kaliteli ortak zaman geçirmeye bakın
Mesela ben dizi izlemeyi severim eşim de bazen bana eşlik ediyor .
Esim de komik videolara bakmayı sever
Bende ona eşlik ediyorum birlikte bakıp
Ya ben onunla zaman geçiremiyorum ki sürekli elinde oyun oynuyor ha bazen dışarı çıkmayı felan teklif ediyor ama ben cikmiyorum git gide bende soğudum her şeyden sanırım

Ben sizi anladım da neyse. Zaten genel olarak konuştuğumu söyledim olumlu yönlerini anlattıklarını burdakilerin. Sizi suçlar gibi yazmak işin neresinde ayrılamam demediniz mi? Birdaha okuyun gerçekten yazdıklarınızı hiçbir çözümünüze de adam olumlu yaklaşmıyor ki? Yemek yap otur demiş işte sadece hizmet bekliyor sizden. Bunları söyledim bende ne yazdıysanız onları yorumluyoruz.
Bende alışın dedim o halde tüm kapıları kapattınız çünkü yazdıklarınız da suçlamak bunun neresinde gözünüzü seveyim. Kaybetme korkusu yaşatın biraz şu mıymıy eşinize.
İyiliğiniz için konuşuyorum yine kötü oldum yahu.

Burda bir üye esiyle cift terapisine gidip sonuc aldi. Ancak onun kocasi sizinki kadar kotu degildi. Hemde terapisti dinleyip ona göre davranmaya baslamisti. Esiniz terapiyi kabul etse en azindan denemis olurdunuz. Tek tarafli cabayla sorunu cozemezsiniz

Annesinin evinden size hiçbirşey olmamış gibi size mesajnatıyor en ufak bir üzülme pişman olma yok. Senin üçüz çocuğun var ne işin var annenin evinde hanımına biraz nefes aldırsana onun psikolojisini düşünsene izin gününse...Üç çocuğu vermiş kucağınıza evim temizleniyor çocuklatına bakılıyor yemeği pişiyor ütüsünü yapılıyor ama cinsellik yok kıymet bilmeyen değer vermek yok.Siz eşi değilsiniz o sizi kendine hizmetçi yapmış. Bırakıver otursun dursun ana ocağında

Kusura bakmayın ya cidden Belkide ben sizi sert anladım cidden kafam çok dolu
kaybettirme korkusu yaşatmak istiyorum ama karşımdaki umursamaz diye korkuyorum evet ayrilmak belki tek çare belkide beni bagimmi gibi felan da görebilirsiniz ama cok farkli sebeplerim var

Son çıkış burası sanırım bir terapistten randevu alim gelmek zorunda kalsın
Yemin ederim suan annesigilin orda arayıp ağzıma geleni sayıp bırakıp gitmek istiyorum ama üç çocukla ani hareket çok zor aslında tüm özeti yazmışsınız bilmiyorum bende niye hala benimle sevmiyorsa ayrilmak istese onuda anlarım ama bununki çok başka Belkide dediginiz gibi bedava hizmetcilik başka bisey degil

Yada birbirinizle kaliteli ortak zaman geçirmeye bakın
Mesela ben dizi izlemeyi severim eşim de bazen bana eşlik ediyor .
Esim de komik videolara bakmayı sever
Bende ona eşlik ediyorum birlikte bakıp

Her konuya dizi izleme önerisiyle gelmekten sıkılmadınız mı? Slogan yapalım “dizi bütün kötülüklerin ilacıdır”…

Birlikte dizi izlemek kaliteli zaman geçirmek değildir. Burda zaten kaliteli zaman geçirmekten daha ciddi sorunlar var.

Sinema filmi olabilir .
Zaten ben illa dizi izlesinler demedim okey tavla satranç gibi oyunlar var ilgi çekici dikkat çekici olsun diye aklıma öneriler geliyor . Tiyatroya gidilir muze gezilir

adam bencil. 1.5 yaşındaki bebeklerinizden de önce bencildi. dolayısıyla üstüne basa basa bebeklerinizi söylemenizi anlayamadım.

Sinema filmi olabilir .
Zaten ben illa dizi izlesinler demedim okey tavla satranç gibi oyunlar var ilgi çekici dikkat çekici olsun diye aklıma öneriler geliyor . Tiyatroya gidilir muze gezilir
Üçüz bebeklerle yapılacak harika aktiviteler. Tebrik ederim nasıl aklınıza geldi bunlar.

Hanımefendi konuyu tekrar okur musunuz lütfen, sizce bu adam karşılıklı oturup satranç oynayınca birden aydınlanma yaşayıp “ulan ben karıma çok kötü davranıyorum hemen kendime çeki düzen vereyim” mi diyecek? Polyannanın antep şubesi misiniz?

adam bencil. 1.5 yaşındaki bebeklerinizden de önce bencildi. dolayısıyla üstüne basa basa bebeklerinizi söylemenizi anlayamadım.
Cunki tüm konular olaylar bebeklerden çıkıyor
kavgalarin çoğu sebebi onun ilgisizligi baslica ama
bir yandan da bebeklere birseyi yapmasam olay çıkıyor
bebeğin ayağı ciplak corap giydirmemisin
hasta Olacak üstünde kazak yok gibi gibi
dusunceli ve iyi baba demem de bu yüzden
ayrica 3 bebekle uğraşıpta birde ondan destek almamak beni deli ediyor

Haklisiniz ucuz Bebekle çoğu şey cidden cok zor çok kucukler yazin tatile gittik üç bebekle burnumdan geldi
Deli cesareti üç bebekle bir şeyler yapmaya çalışmak
Çoğu Zaman delirmek istemem de bu yüzden ben ondan desteği geçtim artık
Bazen bakıyorum çocuklarına yardım ediyor bazen yalvariyorum nolursun sen uyut veya sen mama yap diye çünkü yetişmek bazen zorlasiyor
ama artık bıktım sormuyorum yalvarmıyorum da yaparsa yapsın yoksa birsekilde basa çıkabiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…