Bende süslü olmak istiyorum, çok mu zoorr :)

Bende hasta dahi olsam makyajsiz saclarim daginik filan gelemiyorum işe. Aliskanlik oldu sanirim. Kendimi cok kotu hissediyorum bakimsizken. Yapmaya baslasan zamanla vazgecemezsin bence :)

Ovv fena olmuş gerçi bende açıcı boya derken mahfetmiştim saçlarımı ama burada öğrendiğim bir ürünle baya bir iyileşme sağladım saçlarım da birde durulanmayan saç kremini sürdü mü tamamdır :21:
Tabii artık açıcı da sürdürmüyorum saçıma.
Sadece boya.
Sarıdan da vazgeçemem çünkü.

Bence de insan yaptıkça alışkanlık oluyor.
Artık giyinmek gibi bir durum oluyor süslenmek.
Kesinlikle , sabah hazirlanmam bile rutindir mesela. Asla sasmaz. El -yuz yikama dis fircalama sonrası , önce makyaj sonra saclar sonra giyinip cikarim. Bi tanesi eksik olsa gun boyu kendimi cok kotu hissediyorum. Alışkanlığa cevirdikten sonra cok kolay geliyor.

Kesinlikle , sabah hazirlanmam bile rutindir mesela. Asla sasmaz. El -yuz yikama dis fircalama sonrası , önce makyaj sonra saclar sonra giyinip cikarim. Bi tanesi eksik olsa gun boyu kendimi cok kotu hissediyorum. Alışkanlığa cevirdikten sonra cok kolay geliyor.
Ben duş alırım hemen her sabah. Aşırı geç kalmadıysam. :temizlik:
Saç,giyim,takı,makyaj benim sıralamam. :spor:
Boşluklarda kocama cilvemi bile yapabiliyorum...:dondurma:

Takı konusuna katılıyorum. Onu uydurmak önemli ama çok zevkli ben çok seviyorum. Zaten insan zamanla kendi kombinlerini yapmış oluyor. Bazen bir kolye alıyorum heh diyor eşim, şimdi zamanla buna uygun küpedir, yüzüktür, bileklik de alman lazım :p Hasta kalkmıştım bugün ama gidip süslenesim geldi şu an cidden :KK70:

O ürünler vloggerlara hep tanıtsın, reklam yapsın diye yollanıyor. Yoksa kim o kadar pahalı ürünleri bir ay içinde alıp "ekim ayı favorilerim, beğenmediklerim, bitenler vs." diye video çekecek. Onları da çok kıskanıyorum vala. Ne güzel sevdikleri bir şeyden para kazanıyorlar.

aynen ya bazıları o kadar komik ki bir tane ürüne hayatımın ürünü diyor ertesi gün suratına bakmıyor bir de sürekli toplantım var çok meşgulüm havaları, ben pek de özenmiyorum boş insanlar gibi geliyor:) bedava ürün olayı güzl ama

Ahh ah.
Bu konuda nedense cok cekimserim. Makyajla asla rahat edemiyorum. Nasil olacak bu is bilmiyorum. Aslinda dogalli bir o kadar sevsem de bakimli bir kadin olmak istiyorum. simdilik kiyafetlerime cekidüzen vermeye basladim. Hamileyim. Dogumdan sonra biraz pasakli olabilirim ama sonrasinda bakimli bir kadin olmak istiyorum.
Nasil gaza gelirim bilmiyorum.
Makyaj yapamiyorum ya, alerjim varmis gibi yüzüme degince tiksiniyorum.
Cok sükür cildim güzel falan ama iste herkes makyajli olunca bakimli kadin imaji benden yana durmuyor cogunluga bakinca.
Piril piril cildim gözlerim var ya artik bakimli olmak makyajla esdeger görünmese. Yani biraz az makyaj yapsin gencecik kizlarimiz. Onlar kat kat sürünce illaki ben bakimsiz hissediyorum:110:. Halbuki ne de güzel ciltlerimiz var.
güzel cildin varsa zaten cilt makyajı yapma ki bozmak mı istiyorsun:)) cilt makyajı ciltteki hataları kapatmak için yapılır.
göz makyajı yap doğal tonlarda ruj sür tamam işte. ben de kat kat makyaj sevmem nefes alamaz cildim ztn de hemen bozuluyor yapıcna

güzel cildin varsa zaten cilt makyajı yapma ki bozmak mı istiyorsun:)) cilt makyajı ciltteki hataları kapatmak için yapılır.
göz makyajı yap doğal tonlarda ruj sür tamam işte. ben de kat kat makyaj sevmem nefes alamaz cildim ztn de hemen bozuluyor yapıcna

Ben göz makyaji yapinca ertesi gün gözlerim aciyor, unuttu gözlerim makyaji galiba. Lisedeyken kalem cekerdim yani birsey olmazdi. Ya hadi yaptim diyelim unutup gözlerimi ovusturuyorum hep. Hep ama. Yaptiktan sonra geliyor aklima gözümde rimel oldugu. Fazla rahata alistim.
Bebegim dünyaya gelsin, ilk aylari bir geceyim de ruj sürmeye baslarim artik. Gözlerimi oynamaktan vazgececk gibi degilim ama güzel bakimli saclarim olacak insallah bir de ruj sürecegim. En fazla bunu yapabilirim galiba. Ama ruj da birsey. 40 yasindan sonra birseyler makyaji arttiririm gibime geliyor. Fakat benim gibi güzel cildi olanlar da gayet fondoten kapatigi kullaniyorlar. Mesela göz altlari beyaz tende illa ki birkac dokunus istiyor. Ha ihtiyacim olmasa da yine de yapinca inanilmaz degisiyorum.
Ama süreceksin aksama da cikarmasi var :işsiz:
Benim bu bakim yolunda cok beklemem lazim.
Cocuklardan dus almaya vaktim olmuyor bir de makyaj mi.
Fakat cocuklar büyüyüp ben de ise girdim mi galiba ihtiyacim olan gazi alirim cevremden. Hep evde olunca zaten pjamadan ayrilamiyor insan:halay:

Ben göz makyaji yapinca ertesi gün gözlerim aciyor, unuttu gözlerim makyaji galiba. Lisedeyken kalem cekerdim yani birsey olmazdi. Ya hadi yaptim diyelim unutup gözlerimi ovusturuyorum hep. Hep ama. Yaptiktan sonra geliyor aklima gözümde rimel oldugu. Fazla rahata alistim.
Bebegim dünyaya gelsin, ilk aylari bir geceyim de ruj sürmeye baslarim artik. Gözlerimi oynamaktan vazgececk gibi degilim ama güzel bakimli saclarim olacak insallah bir de ruj sürecegim. En fazla bunu yapabilirim galiba. Ama ruj da birsey. 40 yasindan sonra birseyler makyaji arttiririm gibime geliyor. Fakat benim gibi güzel cildi olanlar da gayet fondoten kapatigi kullaniyorlar. Mesela göz altlari beyaz tende illa ki birkac dokunus istiyor. Ha ihtiyacim olmasa da yine de yapinca inanilmaz degisiyorum.
Fakat cocuklar büyüyüp ben de ise girdim mi galiba ihtiyacim olan gazi alirim cevremden. Hep evde olunca zaten pjamadan ayrilamiyor insan:halay:

bence gerek yok fondöten dediğin bir boya ve içinde bir sürü kimyasal var. hazır güzel cildin varken göz altı kapatıcısı şu bu fln sürmene hiç gerek yok çok ciddi bi morluk filan yoksa. evet bir şey sürünce daha farklı görünüyor ama o da özel günlere kalsın ki bi anlamı olsun:)

bence gerek yok fondöten dediğin bir boya ve içinde bir sürü kimyasal var. hazır güzel cildin varken göz altı kapatıcısı şu bu fln sürmene hiç gerek yok çok ciddi bi morluk filan yoksa. evet bir şey sürünce daha farklı görünüyor ama o da özel günlere kalsın ki bi anlamı olsun:)

Evet haklisin :kahve:
Ben gelin olunca makyaj yapilmisti tabi yine de renk verdirmemistim yüzüme zaten gözlerim renkli dudaklarim büyük iyica palyanco olmayayim diye cok hafif tutmustum.
Inan öyle makyajli halimi görenler bir daha bakti. makyaj inanilmaz degistiriyor insani. Hele ki beni. Iste buna alismak ve alistirmek da istemiyorum. Esim zaten o makyajli halimi yadirgamisti.
Hani makyajsiz görüp beyenmeyenlerin tam tersini yasadim.
Makyajli halimi yabanci gördü dügünümüzde. Birak beyenmeyi..:sinirli:
Iste fazla makyajsizliga da alistirmayacaksin galiba bu erkekleri.

ben öğretmenim dersimiz 6 40 da başlıyor ve ben her sabah harika bir makyajla okula giderim millet bana özeniyor cildime de özen gösteririm sen bir başla gerisi gelir ben de süslü olmayınca kendimi kötü hissediyorum

Eğer vakitsizliktense daha erken yatıp daha erken kalkıcaksın.

Ama üşengeçlikten ve içinde olmamasındansa yapıcak bişey yok.

Mümkün değil ojesiz gezemem çıplak hissederim kendimi .

Makyajsızde gezmem giyinmek nasıl mecburi bileyse makyajda benim için öyle.

Burda bazı arkadaşlar yok onlar düzeltiyodur gün içinde yok yanında taşıyodur demişte doğru yapıldı mı uyuyup uyansan bile çıkmaz sen çıkartmadan makyajı.

Göz makyajınızı suyla yaparsanız çıkmaz rujunuzunda altına pudra sürüp sürerseniz asla çıkmaz.

Ojeyede gelince öyle 3-5 kat sürülmesi gerekenleri tek katta renk verenleri tercih ederseniz problem olmaz.

Aynen ya çıkarması var bir de makyajı bir rimel bir eyeliner sürüyorum pandaya dönüyorum resmen çıkarana kadar :KK53:hele allık ruj bb kreme değinmiyorum bile:işsiz:

Makyaj konusu okey önce hafifçe başlamak lazım üşen üşen nereye kadar. Ama benim saçlarım aksine çok düz ve biraz inceldi eskiye nazaran ve şuan keratin bakım uyguluyorum ama henüz tam anlamıyla kendine gelmiş değil. En azındam hafif dalgalı saçlarım olmasını isterdim daha çok şekil verebilirdim en azından. Önerebileceğiniz kalıcı bişiler var mı

Makyaj konusu okey önce hafifçe başlamak lazım üşen üşen nereye kadar. Ama benim saçlarım aksine çok düz ve biraz inceldi eskiye nazaran ve şuan keratin bakım uyguluyorum ama henüz tam anlamıyla kendine gelmiş değil. En azındam hafif dalgalı saçlarım olmasını isterdim daha çok şekil verebilirdim en azından. Önerebileceğiniz kalıcı bişiler var mı
Köpük ? Işıl işlemi kaldırmaz zira

Aynen ya çıkarması var bir de makyajı bir rimel bir eyeliner sürüyorum pandaya dönüyorum resmen çıkarana kadar :KK53:hele allık ruj bb kreme değinmiyorum bile:işsiz:
Gerçekten mi ya?
Ben makyaj temizleme mendili,sonra da duş.
Hiç bir şey kalmıyor.
Çok mu dandik makyaj yapıyorum mudur nedir?

Köpük ? Işıl işlemi kaldırmaz zira

Düz saç...
Ne güzel yav.
En sevdiğim!!! :dondurma::skandal:

Gerçekten mi ya?
Ben makyaj temizleme mendili,sonra da duş.
Hiç bir şey kalmıyor.
Çok mu dandik makyaj yapıyorum mudur nedir?
Yani ben bu kadar kolay kurtulamıyorum malyaj temizlemekten :işsiz:kapalıyım ağır da yapmam ama yine panda olmaktan kurtulamıyorum tirsiyorum birgün eşime öyle yakalancam diye :KK17:önümüzdeki 5 yılın geyiği olur zira :KK70::KK70::KK70:

Yani ben bu kadar kolay kurtulamıyorum malyaj temizlemekten :işsiz:kapalıyım ağır da yapmam ama yine panda olmaktan kurtulamıyorum tirsiyorum birgün eşime öyle yakalancam diye :KK17:önümüzdeki 5 yılın geyiği olur zira :KK70::KK70::KK70:
Bende silerken çok işkence çekiyorum kirpiklerimi yoluyorum resmen :ıslık:

X