Bende süslü olmak istiyorum, çok mu zoorr :)

kizlar makyajimi gece hindistancevizi yagi ile temizliyorum. cilde cok ama cok iyi geliyor tavsiye ederim.
su havlular yok mu su ile yagi aliyorum beze onunla cikartiyorum.

Bir gun onceden berirleyip canta na koy.. Artik isine nasil gidiyorsan.. Vasıtaya bindinde takıstirisiniz boyalanir jilanirsiniz isine vararsaya kadar bitmis olur :KK48:

İçten gelmesi lazım bende oyleyim güzel giyinirim ama makyaj özel günlerde neredeyse hep boyleydim 18 imde de 28 imde de

Bence önemli olan saç. saç güzel, bakımlı göründüğü zaman her şeyi kapatıyor.
benxede saç onemli oje ruj bunlar cokda renk katmiyor bana gore ..
saç farkli olmali hergin farkli model olmali gerisi hikaye..
benim favorim surme rimel

Ben de üşengeç biriyim ama her sabah mutlaka mat rujumu, gözaltıma highlighterımı ve eyelinerımı (siyah,yeşil ve mavi-kıyafetime göre) sürerim. Bunun dışında makyaj yapmam. Ben kozmetik almaya aşırı üşenirim, o yüzden gratis bayram indiriminden birkaç tane ürünü stokladım tabi önce suslusozluk diye bir yerden ürünler hakkında yorumları okudum. Aldığım tüm ürünlerden memnunum. Bir de kışlık kıyafetlerimi yenileyeceğim tabii o da indirimlerde.
canim sen gratis den kullandiysan bana tavsiye edebilecegin bir krem var mi lutfen yardim..
cildim kuru..
bazen soguk havalarda soyuluyor ..
bunun icin guzel bir krem lazim ..
lorael paris iyi mi??

ben anca düğünlerde bir rimel sürüyorm başka bir şeyimde yok :KK70: nasıl becerıyorlar böyle bakımlı olmayı ya

Ben makyaj yaparım zaten yaşım dolayısıyla rimel ruj ve bazen eyeliner sürüyorum :süslü: Saçlarım fönlü gibi kendiliğinden düzdür o yüzden bi şey yapmıyorum

Ama giyim konusunu beceremiyorum ben de çok klasik giyiniyorum takıyı sevmiyordum artık takıyorum küçük bi şeyler havayı değiştiriyormuş anladım ki :oops:

canim sen gratis den kullandiysan bana tavsiye edebilecegin bir krem var mi lutfen yardim..
cildim kuru..
bazen soguk havalarda soyuluyor ..
bunun icin guzel bir krem lazim ..
lorael paris iyi mi??
Hiç bilemeyeceğim canım ya benim cildim yağlıya dönük karma cilt, özellikle çene bölgem sivilceli. Ben de dermokozmetik bir ürün arıyorum sana yardımcı olamayacağım :/

Cok da yuklenmeyin kendinize, icinizden gelmiyorsa gelmiyordur. Bizim memlekette abartildigi kadar onemli degil bu makyaj isi. Hatta benim icinde bulundugum ortamda avam bulunuyor, bizim hatunlar gorse pasakli bulurlar.

Bildigim kadariyla, buyuk sehirlerden birinde yasiyorsaniz, cok zor degil kalici bi bakima ulasmak. Saclariniz nasil bilmiyorum ama dalgali ise Brezilya keratin kurunu evde yapabilirsiniz. Ben evde kendim yapiyorum, esimin yardimiyla 2 saat icinde... Ortalama 4 ay fonlu sacla geziyorum.

Kalici makyaj da eskisi gibi ulasilmaz bir sey degil, sadece gozunuzun uzerine, yuzunuze yakisan bir kalici kalem uygulamasi yaptirsaniz bile yeter. Ben denemedim ama burada arkadasim dovme kalemi ile kendisi yapti. Gunessiz bronzlastiricilar var, sizi 1 hafta kadar idare edebilecek. Kil - tuy isi icin evde lazer makinelerini kesinlikle cok faydali buluyorum. Benim makine kalici kas sekillendirmesi de yapiyor, onu da evde kendim hallettim.

Onemli olan kisisel temizlik. Mutlaka olmasi gerekenler ise gunluk cilt bakiminiz, dis ve dil temizliginiz, gece uyumadan once gozunuzun altina krem ve dudak balminiz. Sirf bunlar bile yeter, fondoten vs ugrasmadan bi rimel cekip, allik ve ruj surup en fazla 10 dk icinde hazir olabilirsiniz. Ben bu rutinde yasiyorum. Yogun otesi bi hayatim var, canim da cok tatlidir, hic zorlamiyor beni. O yuzden kalici uygulamalara bi bakin derim, toplamda 500 TL bile harcamadan yeni bir imaj edinebilirsiniz.

Ilhaminiz bol olsun!
Tüyler için evde kullandığınız lazer makinesinin markası nedir acaba?

X