Bende süslü olmak istiyorum, çok mu zoorr :)

Cok da yuklenmeyin kendinize, icinizden gelmiyorsa gelmiyordur. Bizim memlekette abartildigi kadar onemli degil bu makyaj isi. Hatta benim icinde bulundugum ortamda avam bulunuyor, bizim hatunlar gorse pasakli bulurlar.

Bildigim kadariyla, buyuk sehirlerden birinde yasiyorsaniz, cok zor degil kalici bi bakima ulasmak. Saclariniz nasil bilmiyorum ama dalgali ise Brezilya keratin kurunu evde yapabilirsiniz. Ben evde kendim yapiyorum, esimin yardimiyla 2 saat icinde... Ortalama 4 ay fonlu sacla geziyorum.

Kalici makyaj da eskisi gibi ulasilmaz bir sey degil, sadece gozunuzun uzerine, yuzunuze yakisan bir kalici kalem uygulamasi yaptirsaniz bile yeter. Ben denemedim ama burada arkadasim dovme kalemi ile kendisi yapti. Gunessiz bronzlastiricilar var, sizi 1 hafta kadar idare edebilecek. Kil - tuy isi icin evde lazer makinelerini kesinlikle cok faydali buluyorum. Benim makine kalici kas sekillendirmesi de yapiyor, onu da evde kendim hallettim.

Onemli olan kisisel temizlik. Mutlaka olmasi gerekenler ise gunluk cilt bakiminiz, dis ve dil temizliginiz, gece uyumadan once gozunuzun altina krem ve dudak balminiz. Sirf bunlar bile yeter, fondoten vs ugrasmadan bi rimel cekip, allik ve ruj surup en fazla 10 dk icinde hazir olabilirsiniz. Ben bu rutinde yasiyorum. Yogun otesi bi hayatim var, canim da cok tatlidir, hic zorlamiyor beni. O yuzden kalici uygulamalara bi bakin derim, toplamda 500 TL bile harcamadan yeni bir imaj edinebilirsiniz.

Ilhaminiz bol olsun!

Cok da yuklenmeyin kendinize, icinizden gelmiyorsa gelmiyordur. Bizim memlekette abartildigi kadar onemli degil bu makyaj isi. Hatta benim icinde bulundugum ortamda avam bulunuyor, bizim hatunlar gorse pasakli bulurlar.

Bildigim kadariyla, buyuk sehirlerden birinde yasiyorsaniz, cok zor degil kalici bi bakima ulasmak. Saclariniz nasil bilmiyorum ama dalgali ise Brezilya keratin kurunu evde yapabilirsiniz. Ben evde kendim yapiyorum, esimin yardimiyla 2 saat icinde... Ortalama 4 ay fonlu sacla geziyorum.

Kalici makyaj da eskisi gibi ulasilmaz bir sey degil, sadece gozunuzun uzerine, yuzunuze yakisan bir kalici kalem uygulamasi yaptirsaniz bile yeter. Ben denemedim ama burada arkadasim dovme kalemi ile kendisi yapti. Gunessiz bronzlastiricilar var, sizi 1 hafta kadar idare edebilecek. Kil - tuy isi icin evde lazer makinelerini kesinlikle cok faydali buluyorum. Benim makine kalici kas sekillendirmesi de yapiyor, onu da evde kendim hallettim.

Onemli olan kisisel temizlik. Mutlaka olmasi gerekenler ise gunluk cilt bakiminiz, dis ve dil temizliginiz, gece uyumadan once gozunuzun altina krem ve dudak balminiz. Sirf bunlar bile yeter, fondoten vs ugrasmadan bi rimel cekip, allik ve ruj surup en fazla 10 dk icinde hazir olabilirsiniz. Ben bu rutinde yasiyorum. Yogun otesi bi hayatim var, canim da cok tatlidir, hic zorlamiyor beni. O yuzden kalici uygulamalara bi bakin derim, toplamda 500 TL bile harcamadan yeni bir imaj edinebilirsiniz.

Ilhaminiz bol olsun!

Sanirim fitrat meselesi bu isler biraz, bakim yapmak zor deil ama kadinin icinde yoksa devami gelmiyo, surekliligi saglamak kolay deil cidden, vakit alan bisey tepeden tirnaga bakimli olmak, sac sekillendirmesi, cilt bakimi peelingi maskesi makyaji, epilasyou, manikuru pedikuru vs derken liste uzayip gidiyo, ama bakimda en onemli 2 unsur sac ve makyaj bence, onlar yoksa ne kadar bakimli olunursa olunsun bakim kendini gostermiyo, ben dizginleyemiyorum mesela bakim hevesimi, elimde deil gezemiyorum fonsuz, manikursuz, her sabah ozene bezene makyaj yapmadan gidemiyorum ise, kiyafetlerimi cantami takilarimi geceden secip hazirliyorum ve bunlari 2 cocukla yapiyorum :halay:bence bi yerden baslarsan devami gelir, unide cok bakimsiz bi arkadasim vardi sonradan gordum taniyamadim inanilmaz bakimli bi kadin olmus, demek cok istenirse bi kadin180 derece degisebilir :dondurma:

Ayyyy sorma ben de eşim yüzünden saldık kendimi eskiden süslüydüm ağzına geleni saya saya şimdi evde dışarda paspal paspal geziyorum hiç hevesim kalmadı kendime bakmaya ama oh oldu kendi etti şimdi de pişman olsun.

kızlar her halinizle güzelsiniz içiniz ışıldasın yeterki yansır görünümünüze. biraz eyeliner biraz lipcare rimel işi çözer fontodenle cildi mahvetmenin lüzumu yok :KK54::KK36:

Tria 4X laser, ucu biraz kucuk ama diode lazer, epey guclu bir sey. Ise gercekten yaradi bende.
merhaba bende yeni tria aldım, fakat cilt tonu algılama sensörü gentila bölgemi- bikini bölgesini algılamıyor. yani genital bölge bi tık daha koyu oysa ki cildimden. sizde böyle bir sorun oldu mu? nasıl kullanacağımı bilemedim. tedirgin oldum acıkcası.

Merhaba bayanlar,

27 yaşındayım ve sabah yataktan kalkıp işe gitmek bile büyük bir başarı bence benim için. Makyaj vs hak getire zaten ayda bir kaç gün yaparsam yaparım o kadar. Masamın üstünde takılar bilmem neler dolu ama sorsanız en son geçen yıl görmüşümdür o derece yani :))) Ben ne yaparım ne ederimde çekidüzen verebilirim kendime acaba. Beni gaza getirebilecek yada pratik birşeyler söyler misiniz ?

Dışarda görüyorum şıkır şıkır bayanları özenmekten öteye geçemedim henüz :)
Bende böyleyim neden böyle oluyoruz.

Bu ergenlik döneminden bu yana gelişen bi eğilim diye düşünüyorum. O yaşlarda böyle şeylerle ilgilenmeyen yada durumlardan dolayı ilgilenemeyen ileride de pek böyle şeyleri yapmıyor yapamıyor gibi belki yanlıştır tezim bilmiyorum. Ben de pek böyle şeylerim olmazdı şuan beceremiyorum istiyorum ama alışkanlık da olmamış nadir takıp takıştırıyorum makyaj pek yapmıyorum yapayım diyorum beceremiyorum içten istesen de alışkanlık edinememişim diye düşünüyorum

X