Benden hoşlanıyor mu

Sarisin9

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2016
9
0
26
Okula ilk başladığım andan beri ondan çok hoşlanıyorum onu uzaktan uzağa hep takipteydim ama o bunu bilmiyor. Fakat son zamanlarda bana yaklaştığını hissediyorum ama emin değilim. Benimle hep konuşuyor geçen günde iki üç gün boyunca mesajlaştık sonra okulda sanki hiç o mesajları o yazan değil gibi esrarengiz duruyor ama. Kalabalık ortamda eğlenirken eğer ben köşede duruyorsam hemen hadi kalk diye çağırıyor. Beni davet ediyor etkinliklere. En ilginci de bugün bi piknikteydik ve yine böyle ufak ilgileri oldu hadi onlar arkadaşçadır diye umutlanmadım ama bir ara gelip iki eliyle yanaklarımı kavradı yüzümü iki elinin arasına aldı sanki bebek sever gibi sonra gitti. Ben giderken de çağırdığım taksiye kadar eşlik etti kapimi açtı falan. Bilmiyorum karışık

Bi erkek gercekten hoslaniyosa zaten adim atar. Sen sadece bekle. Yanagini sikacak kadar samimiyse adim atmaktan da cekinmez.

Kullanacak ne yaptı ki
Belki arkadaşça seviyor dur,belki hoşlanıyordu bunu zaman gösterecek ama yinede her hareketine anlam yükleme hayalkırıklığı yaşama ihtimalinde var.

Kullanacak ne yaptı ki
Belki arkadaşça seviyor dur,belki hoşlanıyordu bunu zaman gösterecek ama yinede her hareketine anlam yükleme hayalkırıklığı yaşama ihtimalinde var.
Bende korkuyorum ya zaten. Ama bir yandan da neden böyle yakın duruyor anlam veremedim

Çok umutlanmadan bekle bence sevgilisi olup olmadığını biliyo musun bu konu çok önemli.

Sanki cocuk sana acımış gibi davraniyor.
Nedense bir an böyle hissettim.

Belki ona şirin geliyor sun belki ses sizin diyorsun kenarda kalma diye ilgileniyor bir çok seçenek var.fazla kapilma bazilari cok aktif olur herkesle konusur belki oyle biridir

Belki ona şirin geliyor sun belki ses sizin diyorsun kenarda kalma diye ilgileniyor bir çok seçenek var.fazla kapilma bazilari cok aktif olur herkesle konusur belki oyle biridir
Öyle düşündüm kapılmamak icin ama neden bana dokunup yanıma oturup duruyor. He bi de sarışın diye hitap etmesi var sarışıncığım dedi bana

Hiç böyle benden hoşlanıyor mu sorularına daldığımı hatırlamıyorum. Çok yakın erkek arkadaşlarım da oldu ama kimse yanağımı sıkmadı ya da elime vs dokunmadı. Yolarım öyle yapanı. Ciddiyim cesaret edemez kimse. Hoşlanan da geldi söyledi ya da yazdı. Bence o kadar yakın davranmasına izin vermeyin böyle ikilemde kalırsınız. Hoşlanan gelip söylüyor cidden hele böyle laubali biri hepten söyler. Tavır önemli

Etrafinda guzel kizlar var dedin ya hersey guzellik degil sende farkli bisey gormus olabilir. Mesajlardan belli olur sana karsi bisey hissedip hissetmedigi aslinda senin anlaman gerek

Peki herkese mi böyle davranıyor yoksa sana mi yakın davranıyor.bunu gözlemle eğer sadece sana ise hoşlanıyor olabilir.şey yap blöf başka erkeklerle sohbet ederken tepkisini olc:)ama dozunu kaçırma

Peki herkese mi böyle davranıyor yoksa sana mi yakın davranıyor.bunu gözlemle eğer sadece sana ise hoşlanıyor olabilir.şey yap blöf başka erkeklerle sohbet ederken tepkisini olc:)ama dozunu kaçırma

Bugün onun bi erkek arkadaşıyla konuşurken azıcık baktım da kafasını çevirip kendi işiyle ilgileniyor gayet katı bi şekilde

X