Benden ne saklıyor?

Bankadan mesaj geliyo diye, Numara degisilmez!
Bencede yalan soyluyor sana , seni daha fazla kudkulandirmak istemem ama bence öyle.

Ve tek o kizla yazistigi mesajlarida silmesi , hic dogru bir davranis degil , yanlis ve gizli birsey yoksa neden silsin ki...
bence sen sevgilini iyice bi takipe al..

Bankalardan mesaj geldiği için telefon numarası değiştirmek, çok anlamsız, kuşku uyandırıcı bir durum.
Kaç kişi bunu için telefon numarasını değiştirir ki
:44:

Geçenlerde birkaç kez erkek arkadaşımın facebook hesabına girdim.Oyundan kendime hediye gönderiyordum.O ara bir mesaj geldi bir kızdan ne haber ne yapıyorsun sizinkiler nasıl?diye.Kız kayınpederimin uzaktan akrabasıymış daha önceden bunu biliyordum.Önemsemedim sonuçta erkek arkadaşımla diyaloğu olabilir bu gayet doğal çıktım.İki gün sonra tekrar girdim oyun için o an ne düşündüm bilmiyorum ama mesaj kutusuna bakma gereği hissettim.Ve tüm mesajların durduğunu yalnızca kızla olan mesajlaşmasını sildiğini gördüm.Sonra yaptığını yüzüne söyledim ve neden böyle birşey yaptığını sordum.Başta kötü birşey düşünmediğim halde beni kuşkulandırıyorsun dedim.Haklısın ilk facebooka eklediğinde bu kim diye sormuştun bende yanlış anlarsın diye sildim hata yaptım vs dedi.Bundan bir ay sonra kontrol edip birşeylere bakma gereği duydum çünkü cevap beni tatmin etmedi.Geçmiş aramalarda 6 ay kadar önce eski kız arkadaşını arattığını gördüm.Bunu da sorunca sadece merak ettim bakmak istedim başka bişey düşünmedim dedi.geçen hafta askerden geldi ve geldiğinde telefon numarasına çok banka mesajı geldiğini soylerek numarasını değiştirmek istedi.Sonra vazgeçti.Ben mi çok şüpheciyim.Yoksa erkek arkadaşım beni aldatıyor mu? Bu ilişkiye devam etmem ne kadar sağlıklı sizce?:18:

Akrabasıyla konuşmasını sen yanlış anlarsın diye silmesi normal bunu masum olup da yapan çok erkek var. O önemli değil de senle sevgiliyken eski kız arkadaşını arattıysa işte o büyük bi problem.
Merak etmek masumca değildir eski sevgiliyi.. İlla fiziken aldatmasına gerek yok, aklında beyninde fikren de ihanet edebilir asla bilemezsin.
Ama ben tecrübeyle sabit, eski sevgilisinin profilini aratan erkekten hayır geldiğini görmedim.
O merakın altında, dibinde, mantıken masum herhangi birşey yatıyor olamaz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Geçenlerde birkaç kez erkek arkadaşımın facebook hesabına girdim.Oyundan kendime hediye gönderiyordum.O ara bir mesaj geldi bir kızdan ne haber ne yapıyorsun sizinkiler nasıl?diye.Kız kayınpederimin uzaktan akrabasıymış daha önceden bunu biliyordum.Önemsemedim sonuçta erkek arkadaşımla diyaloğu olabilir bu gayet doğal çıktım.İki gün sonra tekrar girdim oyun için o an ne düşündüm bilmiyorum ama mesaj kutusuna bakma gereği hissettim.Ve tüm mesajların durduğunu yalnızca kızla olan mesajlaşmasını sildiğini gördüm.Sonra yaptığını yüzüne söyledim ve neden böyle birşey yaptığını sordum.Başta kötü birşey düşünmediğim halde beni kuşkulandırıyorsun dedim.Haklısın ilk facebooka eklediğinde bu kim diye sormuştun bende yanlış anlarsın diye sildim hata yaptım vs dedi.Bundan bir ay sonra kontrol edip birşeylere bakma gereği duydum çünkü cevap beni tatmin etmedi.Geçmiş aramalarda 6 ay kadar önce eski kız arkadaşını arattığını gördüm.Bunu da sorunca sadece merak ettim bakmak istedim başka bişey düşünmedim dedi.geçen hafta askerden geldi ve geldiğinde telefon numarasına çok banka mesajı geldiğini soylerek numarasını değiştirmek istedi.Sonra vazgeçti.Ben mi çok şüpheciyim.Yoksa erkek arkadaşım beni aldatıyor mu? Bu ilişkiye devam etmem ne kadar sağlıklı sizce?:18:

bence bıseyler saklıyorkı sılıyor yada tel numarasını degıstırmek ıstıyor fakat bunu yıne siz anlayabılırsınız gözlemleyın bır sure bence bıde ne kadar suredır berabersınız

canıııım bende sana kıyamam aramalar siliniyoki istediğin aramayı silebiliyosun gerisi kalıyo :26:

​Arama kayıtları silinebiliyor,istedigi kişiyi siler istedigi kişiyi arama kayıtında bırakabilir.

kızlar çok kötüsünüz ya:KK53:
benim gibi oda bilmiyor aratmayı diyecem ama siz inanmayacaksınız valla bilmiyor:KK52:

sırf banka yüzünden değiştiremiyorım ben....başka bahane bulsa isabet olacakmıs.kestir at diyemem ama uyanık ol

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

amiiiiiiiin tişikkür ederim:KK16::KK16:

şekerim şöyleki belki bilmiyo gibi yapıyodur safa yatıyodur ben bazen yapıyorum kendimden biliyorum:KK52:

yok yok emin ol ki biilmiyor..şurdan anlıyorum bazen girip mesajalrını okuyorum ya zahmet edip de silmiyor onlarıda safım benim..bazen bende sakladığı sürpriz, mesela benim bilmemem gereken bişey olsa bile silmeyi akıl edemiyor..:KK53:
yani bende diyorum ki msj silmeyen adam aratmayı hiç silmez zaten haberi de yok öyle bişeyden.:KK76:.

yok yok emin ol ki biilmiyor..şurdan anlıyorum bazen girip mesajalrını okuyorum ya zahmet edip de silmiyor onlarıda safım benim..bazen bende sakladığı sürpriz, mesela benim bilmemem gereken bişey olsa bile silmeyi akıl edemiyor..:KK53:
yani bende diyorum ki msj silmeyen adam aratmayı hiç silmez zaten haberi de yok öyle bişeyden.:KK76:.

hakikaten safmış masumum benim:KK52:

ben yaptım o hatayı ve bin pişmanım geçmişteki hatunlar bir bir döküldü önüme ne yaşamış na yapmış hepsi elime düştü iğrenç bi duygu hiç tavsiye etmem ben yeni başladığımda olmuştu ona güvenmem için yaptı eski hattı aldım oda yeni hat kullandı ama gerçekten çok kötü bişey kabaca hayatında biri var diye bilmek yeterli detayıını öğrenmek çok kötü:KK30:

En azından gerçekleri öğrenmişsin.. Herşeyde bi hayır vardır :KK6:

X