Beni arkadaşımla kıyasladı

Genel olarak iletişiminizi bilmiyorum ama böyle bir isteği varsa yerine getirebilirsiniz diye düşünüyorum. Evlenmeden önce olsa belki ne münasebet derdim aslında ama evli olunca insan gönülden paylaşmak istiyor bu tarz şeyleri . Bende kendime şaşırıyorum aslinda bu akşam arkadasimla buluştum evden çıkarken aradım gole inicez su kisiyle dedim .( Planda olan birşey değildi ) eve dönerken de ben eve geçiyorum diye aradım . Kendiliğinden gelişiyor ,bir de nerede olduğumu bilmesi iyi birşey çünkü herhangi bir kaza aninda arkadaşımi arayabilir . Siz bunu gerekli görmüyor olabilirsiniz ama eşler bu gibi şeylerde birbirlerini tamamlayabilir .Zor birşey değil sonuçta .

Bence adam haklı, dağılalim biz ...

Bence aramalı insan aranmak istiyor

zaten konuşacak konu sıkıntın varsa evliliğin anlamı yok ki.
o zaman geriye sadece seks ve faturaları ortak ödemek kalıyor ki bununla da ömür geçmez.
ben adamın hesap sorduğunu da sanmıyorum zaten. yani karına/kocana şu mekanda yada semtteyim demekten daha normal kaç şey olabilir ?
ayrıca gün içinde araşmanın nesi kötü ?
ha saat başı yoklama gibi aranmak, hesap sorulmak çok başka.
ama içinden gelir özledim demek için bile 2 saniye arar kaparsın.
bence konu sahibinin eşi de böyle minik şeyleri kastediyor.

Bu seviyeye kaç yıllık evlilikten sonra gelecegim ?
Biz ilk günden beri öyleyiz, çok şükür çevremizde çok da özenilen bir evliliğimiz var. hala akşam evde olmadığında elimi kolumu koyacak yer bulamam o da aynıdır ama telefon işi evlendikten sonra hiç olmadı

Ben mutlaka sesini duymak isterim.
Eşimde öyledir arar mutlaka sesini duymak istedim diye.

O yüzden akşam nasıl olsa gelecek
Yada bir hafta sonra nasıl olsa bir araya geleceğiz diye bir bakış açısını çok anlayamıyorum ben

Eşinize ilginizi nasıl gösteriyorsunuz, ve eşiniz size nasıl ilgi gösteriyor?

Sizce, Eşiniz sizi kontrol etmek için mi aramanizi istiyor? Yoksa ilginizi mi istiyor?

6 yıldır evliyim ilk 2 yılda arkadasıma gitigimde yüz kere arardı ne zaman geliyorsun diye şimdi sorar nerdesin diye sonrası yok rahat rahat belgesel izlemek var tabi:)

Azıcık ilgilen benimle demenin bir yöntemi. Daha önce anlatmaya çalışmış geri dönüş alamayınca bir de böyle söyliyeyim demiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…