Beni kopyalayan esimin eski sevgilisi

Nespresso’yu araştırmıştım, kötü yoruma pek denk gelmedim. Siz neden memnun değilsiniz?
Benim kullandigim otomatik yani tek tusla Capuccino, Macchiato falan yapabiliyorsunuz ama her kahve cok farkli cikiyor. Birinin köpügü cok oluyor, digerinin hic olmuyor. Bazen olmasi gerektigi mikarda süt olmuyor. Nespresso servisi ile iletisime gectim o makinalarda varmis öyle hata dediler sadece

Ben o kadinin mail attiğina bile inanmiyorum. Onu eşin kendini saçma bir şekilfe değerli olarak göstermek için yapmiştir.

Yok yani kadin haril haril seni instayi takip edecekte bir çiçek gördü diye koştur koştur ertesi gün çiçekçiye gidecek. Hii cinim hii.
kadinin is yerinin mail adresini esim herhalde biraz zor tahrif eder 😃

Merhaba,

Esimle tanistigimizda hic eski sevgili derdi yoktu. Ne ben onun gecmisi ile ilgilendim, ne o benimki ile. Yaklasik 5 ay tanismaya basladiktan sonra bana eski sevgilisi ona mail yazdigini anlatti. Esimi merak etmis nasilmis diye sormak icin. Esimde pek ilgilenmedi, sevgilisi oldugunu ve ona bir daha yazmamasini söyledi. Bende onun icin basta hic takmadim ve o konu beni fazla ilgilendirmedi. Esimle her sey daha ciddi olmaya basladiginda o kizi arastirmayi düsündüm ve sosyal medyada buldum.

Kendisinin üc senedir evli oldugunu anladim ve birden onun benim sevgilime mesaj yazmasi beni cok rahatsizlandirdi. Yinede fazla dikkate almadim sadece bana cok garip geldi.

Bir kac aydir sosyal medyayi cok aktif kullanmaya basladim ve acik paylasim yapiyorum. Ve niye bilmiyorum ama eski sevgilisinin hesabini izlemeye basladim ve fark ettim ki benim yaptiklarimin hepsini taklit ediyor. Gittigim yerleri, yedigim ve hazirladigim seyleri, kullandigim tabaklari, bardaklari hatta ayni kahve makinasini. Bir gün kendime cicek aldim, ertesi gün cicekciden kendine cicek alacagi icin resim koymus. Kullandigim cam pipetlerin bile aynisi kullaniyor. Resimlerimin altinda paylastigim sözlerin bile aynisini kullaniyor ve bunu bir kac aydir yapiyormus. Basta tesadüf diyordum ama bu kadar tesadür olamaz. Yoksa ben mi abartiyorum?

Kadinin amacini anlamadim. Bu durumu yasayan var mi? Yani kendiside evli ve esiyle cok mutlu kareler paylasiyor onun icin ben anlamiyorum..
Bu benim de başıma geldi. Eski sevgilisi benim yakın arkadaşımın başka bir yakın arkadaşıydı. Haliyle bizim de merhaba merhabamız vardı. Sosyal medya hesaplarımızdan bile ekliydik. Herşeyimi taklit ediyordu hatta yetmezmiş gibi, mesaj atıp soruyordu "Bu bluzu nerden aldın, küpeni nerden aldın?" gibi gibi. Saçlarım yandı diye kestirdim, oda kestirdi aynı modelde iki gün sonra. Tüm sosyal medya hesaplarımdan sildim en sonunda. Hala ortak arkadaşlarımıza beni soruyor hatta stalklıyor.

Bu benim de başıma geldi. Eski sevgilisi benim yakın arkadaşımın başka bir yakın arkadaşıydı. Haliyle bizim de meraba merabamız vardı. Sosyal medya hesaplarımızdan bile ekliydik. Herşeyimi taklit ediyordu hatta yetmezmiş gibi, mesaj atıp soruyordu "Bu bluzu nerden aldın, küpeni nerden aldın?" gibi gibi. Saçlarım yandı diye kestirdim, oda kestirdi aynı modelde iki gün sonra. Tüm sosyal medya hesaplarımdan sildim, engelledim en sonunda. Hala ortak arkadaşlarımıza beni soruyor hatta stalklıyor.
siz üstelik tanisiyormussunuz. engellemekle iyi yapmissiniz. ben kendisini engellemedim cünkü kendi hesabiyla stalklamiyor beni. hep yeni hesaplar aciyor. ben engelliyorum onlari ve sürekli yeni bir hesap takip ediyor beni😅

Takip, taklit falan olabilir bence. İnsanlar değişik. Bana tek garip gelen evinizdeki herşeyi, gittiğiniz yerleri paylaşmanız.

siz üstelik tanisiyormussunuz. engellemekle iyi yapmissiniz. ben kendisini engellemedim cünkü kendi hesabiyla stalklamiyor beni. hep yeni hesaplar aciyor. ben engelliyorum onlari ve sürekli yeni bir hesap takip ediyor beni😅
Bi kaç kez gönderilerimi gecenin saat 2'sinde 3'ünde beğendi ve geri çekti😅 Ben de ordan biliyorum stalkladığını. Umursamamak gerekiyor ya da gerçekten rahatsızsanız hesabınızı gizleyin. Başlarda çoğu insan gibi beni taklit etmesi egomu okşasa da, zamanla rahatsız olmaya başlamıştım. Şimdi hiç umursamıyorum kafam rahat

Merhaba,

Esimle tanistigimizda hic eski sevgili derdi yoktu. Ne ben onun gecmisi ile ilgilendim, ne o benimki ile. Yaklasik 5 ay tanismaya basladiktan sonra bana eski sevgilisi ona mail yazdigini anlatti. Esimi merak etmis nasilmis diye sormak icin. Esimde pek ilgilenmedi, sevgilisi oldugunu ve ona bir daha yazmamasini söyledi. Bende onun icin basta hic takmadim ve o konu beni fazla ilgilendirmedi. Esimle her sey daha ciddi olmaya basladiginda o kizi arastirmayi düsündüm ve sosyal medyada buldum.

Kendisinin üc senedir evli oldugunu anladim ve birden onun benim sevgilime mesaj yazmasi beni cok rahatsizlandirdi. Yinede fazla dikkate almadim sadece bana cok garip geldi.

Bir kac aydir sosyal medyayi cok aktif kullanmaya basladim ve acik paylasim yapiyorum. Ve niye bilmiyorum ama eski sevgilisinin hesabini izlemeye basladim ve fark ettim ki benim yaptiklarimin hepsini taklit ediyor. Gittigim yerleri, yedigim ve hazirladigim seyleri, kullandigim tabaklari, bardaklari hatta ayni kahve makinasini. Bir gün kendime cicek aldim, ertesi gün cicekciden kendine cicek alacagi icin resim koymus. Kullandigim cam pipetlerin bile aynisi kullaniyor. Resimlerimin altinda paylastigim sözlerin bile aynisini kullaniyor ve bunu bir kac aydir yapiyormus. Basta tesadüf diyordum ama bu kadar tesadür olamaz. Yoksa ben mi abartiyorum?

Kadinin amacini anlamadim. Bu durumu yasayan var mi? Yani kendiside evli ve esiyle cok mutlu kareler paylasiyor onun icin ben anlamiyorum..
Bence siz de bana normal gelmediniz. Hatta diğer tarafı görmediğim için siz bana takıntılı geldiniz

Merhaba,

İnşallah öyle bir şey yoktur hepsi birer tesadüften ibarettir. Eğer varsa gerçekten çok çirkin bir durum. Ama sizin ilgilenmeniz, didiklemeniz asla size bir şey kazandırmaz. Aksine sizi yorar ve yıpratır. Ne gerek var? Kapatın hesabınızı ya da onu engelleyin. Takip etmeyin o da sizi edemesin.

benim de var boyle bir klonum. oyle hesabimi gizliye alip kurtulacagim cinsten de degil ustelik.

beni taklit ettigi yetmiyormus gibi, esine de esimi taklit ettiriyor. 😅 sohbet ortamlarinda benim 5 yil once anlattigim olayi kendisi yasamis gibi anlatiyor falan.

ilk zamanlar komigime gidiyordu, sonrasinda sinir bozucu olmaya basladi.

instagram hesabimdan onu sessize aldim. gormuyorum, duymuyorum. yuzyuze ortamlara girmiyorum. girmek durumunda kaldigimda hicbirsey anlatmiyorum. hele hele hevesim olan birseyi, almayi cok istedigim birseyi fikir sahibi olsam bile asla konusmuyorum. gidip benden once aliyor cunku. 😂

gormeyeceksiniz S Serenay15 , hesabinizi bir baskasi yuzunden gizliye alin diyemem. sonucta isiniz dolayisiyla acik tutuyormussunuz. o kisiyi engelleyin. saaaaaak diye damdan dusmuse donsun. 😂

Takip etmezseniz takmazsınız. Evli diyorsunuz mutlu görünüyor diyorsunuz. Evli ve mutlu birisi ya da nesne eski sevgilisinin sevgilisini takip etsin ki. Takıntısıdır anlarım ama o da takiple taklitle kalmaz taciz eder. Bence ne sevgilinizi ne de kendinizi çok abartmayın bence.

Kadinin Esine yazdigi seylerin ekran goruntusunu kocasina at. Madem dotu basi oynuyor bi kendine gelsin. Oyle bi gol atmis olursun ki sittin sene kendine gelemez. Bu firsati ben olsam degerlendirirdim kesinlikle. Evli kadin nereden bulmus bu curreti? Hem de psikomanyakmis resmen. Valla boylesini yolup sacini eline vereceksin ama kocasina durumu kanitlariyla gostermek cok daha guzel bi intikam.

Bu durumu yasayan var mi? Yani kendiside evli ve esiyle cok mutlu kareler paylasiyor onun icin ben anlamiyorum..

Yok yasamadim,
yasasam da fark etmeyebilirim gerci,
ama cidden beni taklit etmesi zor, eger gercekten de birisi boyle bir efor sarfediyorsa kendisine buradan sesleniyorum
"valla bravo :KK48: tebrik ederim. Bol okumalar, bol podcast dinlemeleri dilerim. Guzel bir hayatim var, aferin sana, dogru kisiyi takip ediyorsun." :KK52: (ovundum cuma cuma, pek iyi geldi :KK45:)

Profilin açık ve ya gizli olmasına kimse bir şey diyenez lakin bence sizin profiliniz gizliydi ve eşinizin size o kişinin mail attığını duyduktan sonra açtığınızı düşünüyorum. Bilerek açıp onun görmesini istedin kıskandırma rekabet bla bla tarzı çocuksu toplara girmişsiniz. Emin olun o kişi gerçekten sizi stalklıyorsa bile komik gelmiştir

X