Beni sadece normal bir arkadaşı olarak mı görüyor sizce

Onu 4 sene önce 5 dk gördüm, onu tanımıyorum açıkçası mesajla da tanıyacağımı sanmıyorum, buluşmayı düşünmüştüm ama beni tanımadan yeterince görmeden evlilik konusunu açması canım demek istemesi falan kafamı karıştırdı, onunla konuşmak konusunda kararsızım
bence birkaç buluşma ayarla bir görüş, tavırları irite ederse koşarak uzaklaşırsın :)

Yazdıklarına göre temiz kalpli birisin ve seni kastetmiş ama anlamışsın. Denersin olmazsa olmaz bunda bişey yok.
Bir de temiz kalpli olmasın diye tutturmuş sun ya yani ifade ediş şeklin öyle olmuş sen nasıl bir kalp istiyorsun dedimbu kadar 🙄🙄🙄
Ben ona temiz kalpli biri olması dışında başka bir özellik aramıyor musun dedim o da sadece temiz kalplilikten bahsetti o yüzden sordum ona

Ben cok anormal bir sey gormedim ya nedense.
Uni yillarinda zaten evlilikten kim soz aciyordur ki.
30lu yaslar da bu mubabbetlerin yogunlastigi yaslar. Garip degil.

Herkesin gonlune gore olsun der kapatirsin konuyu eger hoslanmadi isen.

Bu kadar veriden de sizi ne olarak gordugunu anlamak zor.
17 gun olayi da erken/gec gelmedi bana, iletisim ulasim cagindayiz. Her sey hizli ilerliyor zaten 🙄

Bana şöyle geldi; öyle bir kazık yemiski sevdiği kızdan artık sadece temiz kalple ilgileniyor. Canımı yakmasın sevsin yeter. Boyu,poşu, istekleri önemsiz ama hata ediyor.

Adamin tek kriteri "temiz kalpli biri" olmasi. Anlasmak bile önemli degil. Yani böyle sig düsünen biri ile ne konusulur, ne paylasilir? Degil ki evlilik bile düsünülsün?

"Sana canim diyebilirmiyim" demekte çok saçma duruyor. Öyle seyler zaten zaman ile kendiliginden gelisiyor. Adam besbelli önüne gelen kiz ile evlenmek istiyor. Ve eminim (ama ispatlayamam), temiz kalpli demek=evi temizleyen, annemlere hizmet eden, benim sözümden çikmayan biri demektir.

Yani yerinde olsam uzaklasirdim

Yüzyüze buluşamam onunla şu sıralar bazı nedenlerden dolayı, görüntülü arasam yüz yüze görüşmenin yerini tutar mı bilmiyorum
Ben görüntülü arama olayını sevmediğim için yerini tutmayacagini düşünüyorum tabi kişiden kişiye değişir

Adamin tek kriteri "temiz kalpli biri" olmasi. Anlasmak bile önemli degil. Yani böyle sig düsünen biri ile ne konusulur, ne paylasilir? Degil ki evlilik bile düsünülsün?

"Sana canim diyebilirmiyim" demekte çok saçma duruyor. Öyle seyler zaten zaman ile kendiliginden gelisiyor. Adam besbelli önüne gelen kiz ile evlenmek istiyor. Ve eminim (ama ispatlayamam), temiz kalpli demek=evi temizleyen, annemlere hizmet eden, benim sözümden çikmayan biri demektir.

Yani yerinde olsam uzaklasirdim
Haklısınız, ben bugün artık tamamen vazgeçtim onunla uygun olduğumu hiç sanmıyorum, normal sohbet ederken kardeşlerimi sordu konuştuk, sonra kilo konusu açılınca benim kilomu sorsa belki yine anlardım ama ablamın kilosunu sordu, aynı yaştalar, kilo verilmiyor bir yaştan sonra dedi, sonra ablan ne yapıyor uyuyor mu dedi, ablamı tanımıyor hiç görmedi bile, ailemi soracak kadar samimiyet de kurmadık, ben ona ailesini sormadım hiç, önceden de ablan bekar mı diye soruyordu, ev işi yapacam şimdi dedim telefonda konuşurken, benim masam kirli gel temizle bana kahve yap dedi ona da şok oldum, böyle konuşması normal mi bilmiyorum ama ben normal bulamadım o yüzden bana uygun biri olduğunu düşünmüyorum, bu konuşmanın üzerine de konuşmadık o da yazmadı bende yazmadım, benim için kapandı bu konu, onunla hayata bakış açımız da aynı değil gibi

Bana şöyle geldi; öyle bir kazık yemiski sevdiği kızdan artık sadece temiz kalple ilgileniyor. Canımı yakmasın sevsin yeter. Boyu,poşu, istekleri önemsiz ama hata ediyor.
Bana göre anlaşamadıktan sonra temiz kalpli olmakta yetmiyor

X