Gelinlik Modelleri Benim Gelinliğim

koalina, ne tatlı olmuşsun:) mutluluklar diliyorum...evlilik nasıl bişey ne hissediyorsun :) balayı yaptınız mı nasıl geçti :KK6:
evinin resimlerini de paylaşır mısın :)

Çok teşekkürler :)
Pek bir şey hissetmiyorum şimdilik çünkü kınamız mayıs 31 de. Evlendik ama kağıt üzerinde gibi bir şey oldu bazı sebeplerden... Evim de hazır değil:KK70: Balayı da yapmadık kınayı bekliyoruz.
Ara tatilde bir kaç günlüğüne gittim eşimin ailesi nöbet tuttu başımızda sürekli göz hapsindeydik, evde de hiç yalnız bırakmadılar:KK52:

Çok teşekkürler :)
Pek bir şey hissetmiyorum şimdilik çünkü kınamız mayıs 31 de. Evlendik ama kağıt üzerinde gibi bir şey oldu bazı sebeplerden... Evim de hazır değil:KK70: Balayı da yapmadık kınayı bekliyoruz.
Ara tatilde bir kaç günlüğüne gittim eşimin ailesi nöbet tuttu başımızda sürekli göz hapsindeydik, evde de hiç yalnız bırakmadılar:KK52:

:KK53: nasıl yani dünya evinize henüz giremediniz mi, merak ettiğim, beraber uyumadınız mı daha henüz? hayırlı uğurlu olsun bu arada nikahınız :nazar:

Elimde pek foto yok henüz ama olanları sizinle paylaşmak istedim...:KK52:

Kolları ön göğüs kısmından gelerek arka kısma pelerin şeklinde sabitlenmişti. Pelerini ayrı değil yani :)
Bu gelinlik için çok uğraştık ve bir kere daha giyeceğim için hala uğraşmaya devam ediyoruz :)

harika♥ bayıldım cok zarif durmuş cok yakısmıs fiziğinize :)

Teşekkür ediyorum... 2 hafta sonra yine giyeceğim kendi memleketimdeki düğünüm için:) yeni fotolar eklerim o zaman...

Yok canım aradan sadece 4 yıl geçmiş ne yaşlanması daha dur önünde uzuuun uzun yıllar var :)

X