Benim gördüğümü sizde goruyor musunuz?

Zeyzey2134

Ali Hamza'mm👶💕
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
762
1.403
Adetime 3 gün var ikinci silik çizgi 6 7 dk içinde cikti iyice kuruyunca döker dökmez değil sizce hamile miyim çok heyecanlıyım 3 gün bekleyemicem teşekkür ederim 😊😊😊

Eklentiler

• 20230331_034159.jpg
    20230331_034159.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 470
Zaman geçtikçe belirdi

Eklentiler

• 16802235304832922050000731183840.jpg
    16802235304832922050000731183840.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 453
Hayırlı olsunnnn 😍😍
Cok teşekkür ederim çok sagolun hiç ihtimal vermiyordum hep adetimden önce kahverengi leke gören biriydim bu ay da adete 1 hafta kala once pembe sonra çok açık kahve leke görmüştüm insallah sağlıklı bir gebeliktir

Cok teşekkür ederim çok sagolun hiç ihtimal vermiyordum hep adetimden önce kahverengi leke gören biriydim bu ay da adete 1 hafta kala once pembe sonra çok açık kahve leke görmüştüm insallah sağlıklı bir gebeliktir
Sağlıklıdır inşallahh
Rabbim bizlerede nasip etsin inşallahh

Adetime 3 gün var ikinci silik çizgi 6 7 dk içinde cikti iyice kuruyunca döker dökmez değil sizce hamile miyim çok heyecanlıyım 3 gün bekleyemicem teşekkür ederim 😊😊😊
Canım seni üzmek istemem bu test çok kişide yalancı pozitif çıkarttı, başka bir markayla tekrar yap

Canım hemen kan ver bence, sonra beta takibi yap. Sağlıkla gelsin inşallah
Çalıştığım yerde bayram dolayısıyla yoğunluk var o yüzden 10 günden önce izin alıp gunduz kan veremicem 10 gun beklemek zorundayım malesef 🥺

Erken gebelik testi kulanabirsin yada en iyi kesin çözüm kan vermek
Bu testler çok yanıltıcı inşallah vardır

Artimed kaset test ile yaptıysanız başka bir test ile denemenizi öneririm.
2 gün önce aynı şekilde test yaptım çizgi görüp kan verdim 1.20 çıktı
Markasını hatırlamıyorum ama söylediğiniz marka değildi hazırlıyorum vera mi ne öyle birseydi günüm geldiğinde tekrar test yapicam insallah

Merhabalar, bende benzer durumu yaşıyorum normal regl günüm 28 olmasına rağmen geciktim , 4 gündür sağ yumurtamdan başlayıp ortalara ilerleyen hafif kasılma benzeri ağrılar yaşıyorum 3 gündür test yapıyorum.bugun ilk defa silik çıktı. Daha önce 5 gün gecikme yaşayıp hep negatif test sonucu ile adet görmüştüm.
Doktorum tiroid değerini gebelikte 2.5 istedgni benimki 4 kritik olmasa bile engel olabileceğini söyleyerek çok çok düşük doz ilaç yazdı. Bu ay kullandım. Hayalkırıklığina uğramamak için pazartesi randevu aldım.bakalim hayırlısı olsun benzer şeyler yaşayan olursa akıl almak isterim.
Fotoğraf çekim kameradan dolayı görülmüyor olabilir ama çıplak gözle silik biz çizgi var hayalet çizgi diyeyim ilk 5 dakika içinde oluştu

IMG_20230331_105356.jpg

Merhabalar, bende benzer durumu yaşıyorum normal regl günüm 28 olmasına rağmen geciktim , 4 gündür sağ yumurtamdan başlayıp ortalara ilerleyen hafif kasılma benzeri ağrılar yaşıyorum 3 gündür test yapıyorum.bugun ilk defa silik çıktı. Daha önce 5 gün gecikme yaşayıp hep negatif test sonucu ile adet görmüştüm.
Doktorum tiroid değerini gebelikte 2.5 istedgni benimki 4 kritik olmasa bile engel olabileceğini söyleyerek çok çok düşük doz ilaç yazdı. Bu ay kullandım. Hayalkırıklığina uğramamak için pazartesi randevu aldım.bakalim hayırlısı olsun benzer şeyler yaşayan olursa akıl almak isterim.

Eki Görüntüle 3225994
İnşallah hamişsindir bence kan testi de ver bugün zaten kan testinde idrarda önce yükseliyor en azindan için de rahat olurrr

İnşallah hamişsindir bence kan testi de ver bugün zaten kan testinde idrarda önce yükseliyor en azindan için de rahat olurrr
Umarım evliliğimizin 4. Yılında 7 aydır deniyoruz bu ay ciddi doktor sürecine girelim olmuyor sanırım diye konuşmuştuk.
Bugün bilerek kan vermeyeceğim sanırım o hayalkırıklığına veya net habere hazır değilim olmama korkusu üstüme düştü. Pazartesine kadar totem yapmaya karar verdim dişimi sikarsam herşey güzel olacak gibi geliyor saçma belki ama :KK70:
Ayrıca daha önce 5. Gecikme günü adet olunca çok üzülmüştüm acele etmek istemiyorum

X