Benim gördüğümü sizde goruyor musunuz?

Umarım evliliğimizin 4. Yılında 7 aydır deniyoruz bu ay ciddi doktor sürecine girelim olmuyor sanırım diye konuşmuştuk.
Bugün bilerek kan vermeyeceğim sanırım o hayalkırıklığına veya net habere hazır değilim olmama korkusu üstüme düştü. Pazartesine kadar totem yapmaya karar verdim dişimi sikarsam herşey güzel olacak gibi geliyor saçma belki ama :KK70:
Ayrıca daha önce 5. Gecikme günü adet olunca çok üzülmüştüm acele etmek istemiyorum
Aslında çok haklısın canım ben de catlatma ignesiyle ufak bi tedaviye başladım iğneden sonra 8. Günüm bugün ben de ara ara gidip kan testi vermek istiyorum ama korkuyorum bi yandan da negatif görmeye inşallah adet olmazsın olmayizzz

Aslında çok haklısın canım ben de catlatma ignesiyle ufak bi tedaviye başladım iğneden sonra 8. Günüm bugün ben de ara ara gidip kan testi vermek istiyorum ama korkuyorum bi yandan da negatif görmeye inşallah adet olmazsın olmayizzz
İnşallah Allah gönlümüze göre verir sağlıklı şekilde bebeklerimizi alırız kucağımıza 🙏

Kizlar merhaba bu ay tüm belirtileri yaşadım 2 tane evladım var çok şükürr 3.su de olsun istedik ama adetim 2 gun geçti sonra pembe lekem başladı sonra regl oldum gibi 2 gun adet gördüm ama normalinden farklı en az 5 gün surerdi 2 gun sürdü ve hala kasik ağrım var sizce olabilir mj

Merhabalar, bende benzer durumu yaşıyorum normal regl günüm 28 olmasına rağmen geciktim , 4 gündür sağ yumurtamdan başlayıp ortalara ilerleyen hafif kasılma benzeri ağrılar yaşıyorum 3 gündür test yapıyorum.bugun ilk defa silik çıktı. Daha önce 5 gün gecikme yaşayıp hep negatif test sonucu ile adet görmüştüm.
Doktorum tiroid değerini gebelikte 2.5 istedgni benimki 4 kritik olmasa bile engel olabileceğini söyleyerek çok çok düşük doz ilaç yazdı. Bu ay kullandım. Hayalkırıklığina uğramamak için pazartesi randevu aldım.bakalim hayırlısı olsun benzer şeyler yaşayan olursa akıl almak isterim.
Fotoğraf çekim kameradan dolayı görülmüyor olabilir ama çıplak gözle silik biz çizgi var hayalet çizgi diyeyim ilk 5 dakika içinde oluştu

Eki Görüntüle 3225994
Görünüyor canim çizgi benimkisi de böyle insallah saglilikla kucağımıza aliriz bebislerimizi ben 3 gün beklicem sonra tekrar kaset test yapicam inşallah çizgi koyulasorsa acile kan vericem birbirimizle iletisimi kesmeyelim😊

Kizlar merhaba bu ay tüm belirtileri yaşadım 2 tane evladım var çok şükürr 3.su de olsun istedik ama adetim 2 gun geçti sonra pembe lekem başladı sonra regl oldum gibi 2 gun adet gördüm ama normalinden farklı en az 5 gün surerdi 2 gun sürdü ve hala kasik ağrım var sizce olabilir mj
Olabilir yerleşme kanamasidir test yapn isterseniz gununuz geçmişse çıkar

Görünüyor canim çizgi benimkisi de böyle insallah saglilikla kucağımıza aliriz bebislerimizi ben 3 gün beklicem sonra tekrar kaset test yapicam inşallah çizgi koyulasorsa acile kan vericem birbirimizle iletisimi kesmeyelim😊
Pazartesi randevu aldım doktordan iyi kötü sonucu yazarım buraya umarım güzel haberler alırız 💮

Sizde kasılma oluyor mu ?
Benim sağ kasığımda kasılmalar oluyor adet kasılması gibi değil böyle hafif ağrılı ortaya doğru vuruyor ama özellikle sağ tarafimda bazen adet mi oluyorum diye endişelenip bakıyorum ama adet sancım gibi de değil.

Benim sağ kasığımda kasılmalar oluyor adet kasılması gibi değil böyle hafif ağrılı ortaya doğru vuruyor ama özellikle sağ tarafimda bazen adet mi oluyorum diye endişelenip bakıyorum ama adet sancım gibi de değil.
Bende 2 gündür bu şekilde durum yaşıyorum hem kaşık hem bel ikisi aynı anda geliyor ve ben az önce kaset test yaptim dayanamayip çok aşırı silik bi çizgi var varla yok arası ama ben görüyorum eminim gözle görülüyor yarin tekrar yapsam biraz daha net olur mu acaba eğer varsaa çok heycanlandim sabredemiuorum bileee

Evet oluyor kasik agrisi hamilelik belirtisi zaten ben ordan anlayıp da erken test yaptım zaten

Bende 2 gündür bu şekilde durum yaşıyorum hem kaşık hem bel ikisi aynı anda geliyor ve ben az önce kaset test yaptim dayanamayip çok aşırı silik bi çizgi var varla yok arası ama ben görüyorum eminim gözle görülüyor yarin tekrar yapsam biraz daha net olur mu acaba eğer varsaa çok heycanlandim sabredemiuorum bileee
Adetinize kac gün var

Bu arada bende tedavi sürecinde 3 tane 20 mm lik yumurta oluşmuştu yani çoğul gebelik de ihtimali var yani eğer çoğul gebelik olursa da hcg çok daha hızlı arttığında daha erken de çıkabilir diye dusunuyorum

Bu arada bende tedavi sürecinde 3 tane 20 mm lik yumurta oluşmuştu yani çoğul gebelik de ihtimali var yani eğer çoğul gebelik olursa da hcg çok daha hızlı arttığında daha erken de çıkabilir diye dusunuyorum
İnşallah oyledir sonucu bizimle paylaşırsanız sevinirim

X