Saç Kesim Şekilleri Benim kırıklarla dolu, kıvırcık saçlarım ne olacak ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Hayalperestpiyonnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
77
11
27
Hanımlar öncelikle merhaba herkese. Benim saçlarım son zamanlarda inanılmaz derece dökülmeye başladı. Ben de nemlendiri şampuan ve krem edindim. Ama daha beter oldu herşey ve altından kalkamıyorum. Argan yagı aldım denemedim henüz. Var mı önerileriniz ? Saçlarımdaki kırıkları ve kökten kopmaları nasıl engelleyebilirim ? Kestirip düzenli bir bakım yapmak da istiyorum aslında ama kiyamıyorum

Önce dr git cnm ilac gerektrebilir cok dokuluyorsa deri hastalandmı yag fln cozum degil bnimde sac derim cok kotu kepek gbi ama asırısı zeytin yagı denedim fayda bile yapmadı dr a gitmem lazm iste

Önce dr git cnm ilac gerektrebilir cok dokuluyorsa deri hastalandmı yag fln cozum degil bnimde sac derim cok kotu kepek gbi ama asırısı zeytin yagı denedim fayda bile yapmadı dr a gitmem lazm iste
Cildiyeci mi bakıyor ki ? Doktora gitmeyi düsünmedim ama güzellik salonuna gitmeyi düsünmüştüm. Bir arkadasim mahvederler daha beter diyince ondan da vazgectim

Cildiyeci mi bakıyor ki ? Doktora gitmeyi düsünmedim ama güzellik salonuna gitmeyi düsünmüştüm. Bir arkadasim mahvederler daha beter diyince ondan da vazgectim
Sanırım cildiye bakıyor sn ilk dr git tedavsi varsa ol snra extra bakim yaptirirsn ve bn 2 senedr boya bile yapmyirm sakin sac derim olmasi lazm ve zeytinyagi msj yapiyorum olmuyor dr sart olduyani

Bir bardsgin icine 10-12 tane karanfil koyup üzerine kaynamis su dök.
Su ilidiktan sonra sac diplerine masaj yaparak suyu yedir.

- durulamana gerek yok
- saclarin güzel kokuyor
- sac dökülmesi önleniyor
- sac kökleri gücleniyor

Ben 2-3 aydir 2-3 günde bir yapiyorum ve sac dökülmem cok cok azaldi.

Demir eksikliği veya B vitaminlerinin eksikliği dökülme yapabilir.

Bence dışarıdan bir şey kullanmaktansa önce doktora görünün

Bir de bol bol su için

Hanımlar öncelikle merhaba herkese. Benim saçlarım son zamanlarda inanılmaz derece dökülmeye başladı. Ben de nemlendiri şampuan ve krem edindim. Ama daha beter oldu herşey ve altından kalkamıyorum. Argan yagı aldım denemedim henüz. Var mı önerileriniz ? Saçlarımdaki kırıkları ve kökten kopmaları nasıl engelleyebilirim ? Kestirip düzenli bir bakım yapmak da istiyorum aslında ama kiyamıyorum
Benim saçlarım çok kötü olmuştu rüzgar esse düğüm oluyordu ve düğünüme 3 4 ay gibi kısa bir süre vardı. Hemen internetten araştırma yaptım saçımın sorunlarına göre yağlar araştırdım. Aktardan alıp içine ampul vitaminler kırıp 15 günde bir uyguladım. Düzenli aralıklarla da uçlarından aldırdım. (Kuaföre düğünümün yakın olduğunu söylediğim için azıcık azıcık kestik). Gayette toparladı saçlarım. Sizde bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Bir bardsgin icine 10-12 tane karanfil koyup üzerine kaynamis su dök.
Su ilidiktan sonra sac diplerine masaj yaparak suyu yedir.

- durulamana gerek yok
- saclarin güzel kokuyor
- sac dökülmesi önleniyor
- sac kökleri gücleniyor

Ben 2-3 aydir 2-3 günde bir yapiyorum ve sac dökülmem cok cok azaldi.
Bunu denemiştim ama ben hiçbir sonuç alamadım :KK43:

X