Benim mucizem size mucize getirsin.

Hakkını helal et dualarımdasın bebişini de öpüyorum

güel duaların için çok teşekkür ederim inşallah rabbim enn kısa sürede seninde kucağını doldursun zaten soğan kürü iltihaba iyi gelir bide iltihap için kuşburnu çayı da çok iyi gelir hayıt otu değil canım benim dediğim internetten siparş edebilirsin hayıt otu suyu soğuk sıkım mecitefendi marka çok çok iyi ben iki kez yaptım hep dha çabuk öğrenmek için bi akşam bi öğlen ama tek seferde olur pik olduğunda teste devam et bırakma sakın bide üç gün üst üste ilişki sonra zaten silikleşecek o zaman da gün aşırı iki üç ilişki daha garanti olur tam olarak doktor tavsiyesi bu şekilde idi ve ben byle yaptım tabiki vitaminler çok çok iyi geliyor ben normalde de kullanırım birde soğan suyunu iç yarım saat sonra yada bir saat sonra hayıt suyunu iç o biraz acı çay bardağına koy yarım çay bardağından az üzerine azıck su ilave et birde hurma polenini atlama çünkü oda yumurta geliştiriyor birde hakiki soğuk sıkım zeytinyağı içerinde bekleyen incirde çok güzel yumurta geliştirir ne demek baş ağrısı bunu yaşayan bilir her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım eşin mutlaka keçiboynuzu özü içsin oda çok çok iyi spermi kaliteli hale getiriyor birde sperm arttırıyor allaha emanet olun güzel haberlerinizi bekliyorum inşallah

Bir saat önce leke gördüm kanamam başlayacak yine kimyasal oluyor iki kere gebe kaldım ikisi de kimyasal maalesefne diyim allahım ne uygun görürüse onu yaşayaacaz şükür
bende kimyasal yaşadım canım kızımdan önceki iki ay sonra hemen hamile kaldım çok şükür şuan 18 aylık ben 11 yıl sonra kavuştum yavruma sağlıksız bi embriyo demekki hem üzülme demekki hamile kalabiliyorsun doktorum kimyasal sonrası gebelik daha kolay olur demişti rabbim inşallah sağlıklı sıhhatli enn kısa sürede kucağınızı doldursun

Çok salo allah razı olsun bebişleriniİ sizlere bağişlasın inşllah canım benim

Öncelikle sağlık ve sıhhatle evladınıza kavuşmanız ümidiyle ben pko ( polikistik over) hastasiyim ve sağ yumurtalığım rahmime yapışık . 22 aralık tarihinde tüp bebek tedavisine başladım ve çok endişeliyim korkuyorum . İnşaallah ben de hayırlı haberler veririm

Allah yardımcın olsun.. Birden fazla imtihan birada gelmiş..Bebeğin hayır ve bereketle gelir inşaallah

Merhaba çok sevindim adınıza. Çok benzer süreçlerden geçmişiz. Benim de 1 tüp bebek denemem oldu. Eşimin sperm sayısında sorun bende de pco var. Proxeed plus kullandı 6 ay, hiç artmadı sperm sayısı. Sizde ne güzel işe yaramış. İlk denememizde 8 yumurta toplandı, 3 iyi kalite embriyo elde edildi ve donduruldu. 1.denemede pozitifi gördük, 6.haftada kaybettik. 2.denemede 2 transfer oldu negatif sonuçlandı. Şimdi yeniden tüp bebek tedavisi görüyorum.
anksiyetem tavan yaptı. Stres seviyem o kadar yüksekki sürekli çarpıntım oluyor aklıma kötü düşünceler geliyor. Uzmandan destek almak istiyorum yumurtalarım toplandıktan sonra. Memnun kaldığınızı söylemişsiniz. İl ve isim söyleyebilir misiniz?

Allahım hayırlı evlat etsin. Gözün aydın canım... Okuyunca moral oldu yazdıkların. İstanbulda mı gittiğin doktor?

Son durum nedir?
Adet oldum hastaneye gittim doktor asılamaya gececgiz dedi ama bir ay sende dinlen vücudunda dinlensin dedi şimdi yeniden adet olmayı bekliyorum artık bütün umudumu yitirdim aşılamayı da bir kere deneyip bırakacağım artık olmuyor

Sıkıntı neydi? Umudunu kaybetme öyle dur bakalım.

Sıkıntı neydi? Umudunu kaybetme öyle dur bakalım.
Eşimde hiç bir sıkıntı yok benim hormonlar vs de çok guzel hatta doktorum maşallah dedi rahim filmi çekildim oda temiz çıktı tek sıkıntı yumurtaliklarm büyümüyordu oda ilaç ile büyüyor iğne ile çatlıyor ama yinede gebelik olmuyor

Sebepsiz infertilite gibi sanırım. Dr olur diyorsa zamanı vardır kendini yıpratma beklemediğin anda olacaktır inş.

Sebepsiz infertilite gibi sanırım. Dr olur diyorsa zamanı vardır kendini yıpratma beklemediğin anda olacaktır inş.
Doktor stres yapma olucak Allah'ın izniyle diyor hep ama benim hiç umudum yok evliliğimiz 2 buçuk seneye yaklaştı kaç gecedir uyku uyuyamıyorum 3 4 saatlik uykuyla dolaşıyorum zaten artık hiç bir beklentim yok ya bir yada iki kere aşılamayı deneyeceğim eğer olmazsa da esime boşanmayı teklif edeceğim onun baba olma hakkını elinden alamam böyle bir hakkım yok

Yok daha neler. Şu an üzüntüyle böyle bir şey yazmışsınız. Güzel düşünün güzel olsun böyle yanlış düşünceleri aklınızdan bile geçirmeyin. Baba olma hakkını elinden alamam da ne demek? Her şeyin bir zamanı var sizin de zamanı geldiğinde en güzel şekilde olacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…