Saç Uzatma Yöntemleri Benimle saç uzatmaya varmisiniz ??

rzyekz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2016
27
16
28
image.jpeg image.jpeg saclarim bu sekilde ekleri açin lutfen :)) merhaba herkese ben foruma yeni uye oldumm 3 yildir ugrasiyorum bir cok sMpun denedim hic biri ise yaramadi . saclarim uclari kuru dipleri normal yani 2 gun temiz durur ucuncu gun sonmeye baslar . ince telli kalin telli karma bi sacim var . okula baslamadan bu sacimi uzatmam gerekiyor fotoraflarla bunu desteklicemm merak ettiginizi sorun :super:
YARDIMCILARIM
-tresan isirgan otlu sampuan
-dax supergro
-farmasi yumurtali sac maskesi
-hafta bir sac diplerime uyguladgim sirkeli su
-hp biotin 5 mg
sadece bunlari kullaniyorum
cunku sacima iyi geliyorlar
hydi bismillaaah :KK54:
BIR HAFTA SOnra asagidaki gbidir arkadslar sampuanini degistrdim klorane kullaniyorum

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 431
Son düzenleme:
benim saçlarım omzuma değmiyor bile maşallah sana inşallah benimde bu kadar uzarlar hadi hep birlikte saç uzatalım :nazar::KK200:

sac gozenekleri tikali oldgundada sac uzamiyor acmak icin haftada iki kez sirkeli suyu pamukla kfa derinize tampon ypin yikamaniza gerek yok ucup gidiyo kokusu
yapacağım çok teşekkür ederim ne kadar süre bunu uygulayım ?

bildiğimiz elma sirkesi mi ?

evet evet elma sirkesi her markette satiliyo
var bizim evde biliyorumda acaba dedim saç için farklı bi sirke falan mı çıktı :)) şimdi sarımsak sürdüm diplere yıkayıp kurutunca sirke süreceğim :KK200: inşallah uzar artık

bir hafta gecti arkadslar smdi bir hafta onceyle sonrasini fotorafladim ama sampuanimi degistirdim krolane markasini kullanicagim

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 453
kizlarrr cevp verinnn sizce uzamaaa varrmiiiii ve bu aralar cok dokulemeye basladdi neden olabilirrr :KK43:(((

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 430
sac gozenekleri tikali oldgundada sac uzamiyor acmak icin haftada iki kez sirkeli suyu pamukla kfa derinize tampon ypin yikamaniza gerek yok ucup gidiyo kokusu
Canım bence bu iş için denediğim profesyonel bir bakım var, yani saç derisindeki tıkanıkları açan ve hızlı saç uzatan keratin gözenek açıcı var. Denemediysenız mutlaka deneyin derim. Sonra da doğal bir şampuan ve kalıtelı bir keratin dip bakım yağı ile devam etmenız daha ıyı olur.

Saçlarına cok işlem uyguluyorsun dökülür tabi. 2 hafta yap 2 hafta dinlendir. Bu tüm bakımlarda böyle. Zaten saçların uzun ve gür maşallah. Haftada 1 zeytinyağı ve badem yağını karıştırıp sürsen bile uzar. Sirke önemli, sirkeyle de gözeneklerini temizlersin daha rahat uzar ve dökülmez

Saçlarına cok işlem uyguluyorsun dökülür tabi. 2 hafta yap 2 hafta dinlendir. Bu tüm bakımlarda böyle. Zaten saçların uzun ve gür maşallah. Haftada 1 zeytinyağı ve badem yağını karıştırıp sürsen bile uzar. Sirke önemli, sirkeyle de gözeneklerini temizlersin daha rahat uzar ve dökülmez

Hındıstan cevızı saçı korumada bence bir numaradır. Yanı sureklı duzenlı bakımda saçı besler ve korur. Ama yıpranmış saçı onarmaz. onu da sadece doğal katkısız keratin yüklemesı şart.

Canım bence bu iş için denediğim profesyonel bir bakım var, yani saç derisindeki tıkanıkları açan ve hızlı saç uzatan keratin gözenek açıcı var. Denemediysenız mutlaka deneyin derim. Sonra da doğal bir şampuan ve kalıtelı bir keratin dip bakım yağı ile devam etmenız daha ıyı olur.
marka ismi verirmisin :)

Cnm merhaba.
Saclarin gayet guzel gorunuyor masallah
Isteyim su an
Eve geceyim yazarim sana bildiklerimi :KK66:

X