Benimle Spor Yapmaya Var Mısınız?

Tuqce_KP

Yaz kızım :D
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2011
887
16
Merhaba arkadaşlar. Adım Tuğçe 22 Yaşında 160 Boyunda ve 53 Kiloyum. Zayıflamaktan ötürü spor yapıp vücudumu sıkılaştırmak istiyorum. İki gündür Jillian Michaels In 30 Day Shred ını yaptım. Bugünde 30 Day Squat Challenge Yapmayı planlıyorum. Benim gibi düşünüp spor yapmak isteyenler bir topik de buluşalım istedim. Haydi başlayalım.
tumblr_mg335xaOcy1qkv0ero2_1280.png
30-day-squat-challenge.jpg

Yukarıdaki resim Jillian Michaels ın takvimi Aşagıdaki resim ise 30 Day Squad Challengin takvimi. Hayırlısı olsun hadi başlayalım :KK70::KK49::KK49::KK76::rolleyes:

Ayol benım kılom yokda malum tatıle hazırlık yapmak ıstyrum selulıte ıyı gelr mıe bu

Bunlar bugünkü yaptiklarim

Eklentiler

• PicsArt_05-03-11.49.50.jpg
    PicsArt_05-03-11.49.50.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 126
  • PicsArt_05-03-04.39.17.jpg
    PicsArt_05-03-04.39.17.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 128
A tamam o zmn bende yaparm yalnız benı bılgılendırmen lazım ben bılmıyrum jıllıan ne nasıl yapılır baska ne yapcaz sadece squat mı

Jillian 30 günlük bir program ve 3 seviyeden oluşuyor. İlk 10 gün 1. Seviye 10 gün 2. Seviye ve 10 gün 3. Seviyeyi yaparak programı bitiriyorsun. Yeni başlayanlar videodaki sarışın bayanı takip ediyor çünkü sarışın bayan hareketleri daha hafif yapiyor. Video yaklaşık 30 dk ısınma hareketleri kardiyo hareketler ve soğuma hareketlerinden oluşuyor. Videoda kullanılan tek alet 2 kiloluk 2 tane dambil.

Hımmm sen sımdı ılk gındesın dımı yarın ıkıncı gunun ? vıdeo nerde netten mı bulcaz

Hımmm sen sımdı ılk gındesın dımı yarın ıkıncı gunun ? vıdeo nerde netten mı bulcaz
Ben bugün jillian Michaels in 2. Gününü squatin da ilk gününü bitirdim. İnternete jillian Michaels 30 day shred diyerek 3 seviyesinide bulup indirebilirsin. Bulamaz isen ben sana gönderebilirim.

Tamam canım yarın bende baslıyrum o haldee bulurum bulamazsam haber verıeım sana tesekkurler :)

Ya bu squat Cidde'n işe yarıyor Walla popoyu kaldırıyor selüliti azaltıyor sıkıkaştırıyor hemde tek hareketle birsürü sorun çözülüyor. Bende çok etkisini görmüştüm bıraktım ama dur ben yarın başliyim gerçi ilk günler bacaklarım titreyerek dolaşıyorum ama olsun :spor:

Ya bu squat Cidde'n işe yarıyor Walla popoyu kaldırıyor selüliti azaltıyor sıkıkaştırıyor hemde tek hareketle birsürü sorun çözülüyor. Bende çok etkisini görmüştüm bıraktım ama dur ben yarın başliyim gerçi ilk günler bacaklarım titreyerek dolaşıyorum ama olsun :spor:
Başlayalım ya bende yaza fit girmek istiyorum. Benim de etim çok yumuşak sikilassin biraz

Başlayalım ya bende yaza fit girmek istiyorum. Benim de etim çok yumuşak sikilassin biraz

Ay canım ya ben braz baktımda vıdeoya sey srcam sana 10 gun byunca hep aynı vıdeoyumu yapcam brdeee ben bugun yapamadm cuma gunu de asılama yaptrcam yapamam acaba ctesı baslasam olur mu o_O

Ay canım ya ben braz baktımda vıdeoya sey srcam sana 10 gun byunca hep aynı vıdeoyumu yapcam brdeee ben bugun yapamadm cuma gunu de asılama yaptrcam yapamam acaba ctesı baslasam olur mu o_O
evet 10 gün boyunca aynı video yapılacak ama aşılama yaptıracak san once doktoruna Danış bence çünkü içinde ağır spor hareketleri var

X