Benimle zayıflamak isteyen var mı ?

kızlar bence çok yanlış yapıyorsunuz. sabah hafif bir kahvaltı öğlen hafif yemek akşam da salata ile verilen kilolar kalıcı olamaz ki.. 1 ya da 2 hafta sonra normal yeme düzenine geçtiğinizde hepsini kat ve kat fazlasıyla alıcaksınız. önemli olan yiyerek kalıcı zayıflamak. ben haftada 1 kilo veriyorum ama veriyorum kalıcı olduğuna da eminim çünkü kilolu olduğum zamanlardakinden daha çok yiyorum eski yeme alışkanlığıma döndüğümde fazla birşey farketçeğini sanmıyorum. size tavsiyem 5 kilo da olsa fazlalığınız bir uzman gözetiminde verin ki bir daha vermekle uğraşmayın hayatınız boyunca. diyetisyene gitmek istemiyorsanız bile en azından örnek diyetisyen menülerini uygulayın. 3 ana 3 ara öğün gibi. yiyerek zayıflayın aç kalarak değil...

Ben normalde de çok yiyen bi insan değilim kahvaltı bence de aksatılmamalı günün en önemli öğünü ama şöyle ki benim kahvaltı alışkanlığım hiç olmamıştır.
Kola başta olmak üzere abur cubur alışkanlığımı kesmek,daha fazla su tüketmek,yediklerimi abartmamak ve özellikle spor yapmak için katıldım ben bu topiğe.
Şahsım adına söylüyorum aç kalarak kilo verme amacında değilim normal çizgimde ilerliyorum kola içmeme ve spor yapma dışında :)
Önceden onları yapamıodum topluca yapılan bi programa daha iyi uyabilirim diye düşündüm,gerçekten de öyle oluo...

Son düzenleme:
Kızlarrrr ben bugn sabah 1 çay bardağı ılık suyumu içtim elma sirkeli :KK70: sonra şu saate kadar 1litre su içtim off daha çok içmem gerek : ) sabah çok hafif kahvaltımı yaptım sonra ikindiye doğru 4 5 tane sarma yedim :KK70: az öncede karpuz ve 1 salatalık yedim :KK70: şimdide yürüyüşüme gidiyorm 1 saat yürüyüp gelicem herkese kolay gelsin :)

bugün spo r hocamın dediklerini iletiyoruım. Yemeyerek kilo veremezsin.Metabolizba hızını bozarsın mutlaka 3 ana 3 ara öğün yemeliymişim. Birde program verdi

akşam paylaşıcam programı görüşmek üzere

Kızlar günlük 1400 kalorilik bir diyet programı verdi hocam 1 hafta uygulayacakmışım buna göre
1 gün
sabah 2 kibrit kutusu peynir 2 dilim kepek ekmek sınırsız domates, salata (ncak yağsız sossuz) şekersiz çay yada kahve
kuşluk 4 tane form bisk.
öğlen 100 gr kırmızı et(haşlama yada ızgara) 1 bardak ayran, salata
ikindi 2 grisini, 1 porsiyon meyve
akşam 8 kaşık sebze yemeği 1 bardak yoğurt salata
gece 2 porsiyon meyve

dedimki bunları yersem kilo vermem ki alırım. Sen ne yiyorsun dedi anlattım yediklerimi.Sen böyle yersen spor yapmana rağmen kilo alırsın çünkü metabolizbanı düşürürsün dedi. Ki yaptıkalrı analiz sonuçlarını gösterdi metabolizma hızım 1200-1600 arası olması gerekirken 1100 civarında dolayısıyla çalışmıyor :KK43: bakalım bir hafta buna uyayım neler olacak

bu arada benim sorunlu belgem üst bölgem. Üstü yağlı olanlar isterlerse öğrendiğim egzersizleri paylaşabilirim

Ayy canım benim sen nasıl iyi geldin anlatamamm. Paylaş paylaş yaa. O dediğin metabolizma olayı da doğru. O kadar aç yaşadıktan sonra bir gün normal yedim 1 kilo fazla çıkmışım. Çok sinirim bozuldu. Senin dediklerine göre devam edicem bu haftadan sonra.

Normal yemeden neyi kast ediyosunuz pardon. Sağlıklı yiyip böyle devam edip sadece porsiyon artırmak olmalıydı amacınız. 2hafta sebze salata haşlama ızgara yiyip diyet süreci bitince sizin tabirinizle normal yemek yemek bol şerbetli tatlılar yağlı kızartmalar ekmekler makarnalarmı? Yanlış yapıyosunuz. İki hafta az az sebze salata ızgara yiyosanız diyet sürecinde(ben böyle yapıyorum) bunu diyet dışında hayatınız boyunca haşlama sebze ızgara yağlıdan uzak bi şekilde porsiyon artırarak devam edip hem kilonuzu korumak hem sağlıklı olmak adına yapılmalı en azından ben bunu yapıyorum ve çok çok sağlıklıyım istediğim an istediğim kiloya düşüp o kiloyu koruyabiliyorum bu sayede . Ömrümün sonuna kadarda yağlı şerbetli kızartma ekmek tüketmicem tüketmedim diyet dışına çıktığınzda yedikleriniz diyetde yediklerinizden farklı olmamalı ki kilonuzu koruyun porsiyonunuzu arttırın sadece.

pardon da haftada bir kilo vererek hedefe ulaştınız ve normal yeme** dediğiniz şeye geri döndünüz yani kızartmalar hamur işleri tatlılar fln.. tabiki onları geri alırsınız ister şimdi yiyerek haftada yarım kilo yarım kilo gidin ister haftada 3 kilo vererek..sonuçda eski düzene geri dönüdkten sonra illa ki onu alırsınız..ben midemi küçültmek istiyorum o yüzden az az yiyorum ki artık midem iyice küçülsün normalim az yemek olsun anlatabildim mi? nice arkadaşlarım var' annem çok güzel yemekler yapıyo ama yiyemiyorum midem almıyo' diyorlar benimde amacım bu ve bunu da şimdi az yieyerek yapabilirim günde yedi öğün yiyerek değil..zaten beni zorlamıyo az yemek canım isterse kalkıp meyve yiyorum öyle ayy saat .... olmuş ara öğün yemem lazım demiyorum ki bu çok saçma ..

bugun spora ara verdim karın kaslarım çok agrıyo fazla yuklendım galıba. bu sabah 1 bardak açık çay 1 dilim çavdar ekmegi bıraz yumurta yeşil bıber ve domates yedim. 2 saat sonra ise 10 13 tane kiraz yedin 2.30 saat sonrada y.fasulye 1 dilim ekmek ve 1 kase yogur yedim. kızlar yanlış yapdıgım bişey varsa uyarın lütfen

Normal yemeden neyi kast ediyosunuz pardon. Sağlıklı yiyip böyle devam edip sadece porsiyon artırmak olmalıydı amacınız. 2hafta sebze salata haşlama ızgara yiyip diyet süreci bitince sizin tabirinizle normal yemek yemek bol şerbetli tatlılar yağlı kızartmalar ekmekler makarnalarmı? Yanlış yapıyosunuz. İki hafta az az sebze salata ızgara yiyosanız diyet sürecinde(ben böyle yapıyorum) bunu diyet dışında hayatınız boyunca haşlama sebze ızgara yağlıdan uzak bi şekilde porsiyon artırarak devam edip hem kilonuzu korumak hem sağlıklı olmak adına yapılmalı en azından ben bunu yapıyorum ve çok çok sağlıklıyım istediğim an istediğim kiloya düşüp o kiloyu koruyabiliyorum bu sayede . Ömrümün sonuna kadarda yağlı şerbetli kızartma ekmek tüketmicem tüketmedim diyet dışına çıktığınzda yedikleriniz diyetde yediklerinizden farklı olmamalı ki kilonuzu koruyun porsiyonunuzu arttırın sadece.

kımse normal yemek düzeninde dönünce derken kızartmalardan yaglı yıyecekelrden hamur işlerinden bahsetmediki tabıkı saglıklı beslenerek devam edılecek ama sürekli aynı tazr yiyecekelr yiyerek hayat geçmze bence önemli olan sunu yemem asla demek yerıne herseyden ölçülü şekilde yemek ve bunu hayat boyu uygulamak benım natıgımda bu var çünkü yasak kelımesı gırınce mutlaka ınsana daha cezbedici geliyor bazı yiyecekler.ben etimi sütümü sebzemi kılo versemde vermesemde hayat boyu yıycem ama yeri gelcek ppatets kızartması da yiycem poacada yıycem canım ısterse ama bu ölçülü olcak bu şekilde olduktan sonra neden kilo alınsınki anlamıyorum:KK19:

ayrıca her yiyeceğin bi besleyiciliği ayrı bir faydası var ekmeği neden kayatımdan tamamen cıkarayım kı sadece oturup 1 ekmek yemem olur bıter hayatımda da hiç yemedim zaten

kımse normal yemek düzeninde dönünce derken kızartmalardan yaglı yıyecekelrden hamur işlerinden bahsetmediki tabıkı saglıklı beslenerek devam edılecek ama sürekli aynı tazr yiyecekelr yiyerek hayat geçmze bence önemli olan sunu yemem asla demek yerıne herseyden ölçülü şekilde yemek ve bunu hayat boyu uygulamak benım natıgımda bu var çünkü yasak kelımesı gırınce mutlaka ınsana daha cezbedici geliyor bazı yiyecekler.ben etimi sütümü sebzemi kılo versemde vermesemde hayat boyu yıycem ama yeri gelcek ppatets kızartması da yiycem poacada yıycem canım ısterse ama bu ölçülü olcak bu şekilde olduktan sonra neden kilo alınsınki anlamıyorum:KK19:

Onlyhope u kast ederek o şekilde yiyenleri kast ettim neden üstüne alındın ki

Son düzenleme:
Yazdığımı savunma olarak karşılık vericek bi konu yok gayet doğru şeyler ama üzerine alınıcak seni kast edilen durum yok.Eğerki salata ızgara haşlama 2haftalık diyet sürecinde yediklerinizin dışına çıkıcaksanız boş yere aç kalmayın verdiğiniz kiloyu fazlasıyla alıcaksınız. Sağlıklı beslenmeye dahil bi diyet bu programdada salata sebze haşlama ızgara konuşuldu kızartma vs değil.Yiyip yememk size kalmış gerçekler bunlar. İKi hafta sonunda diyet bitincede programa sadık kalınırısa vücut sağlığıda kilo problemide olmaz porsiyon artırarak devam edilirse altını çiziyorum sağlıklı kilo koruma adına kimse bunlara uymak zorunda değil.Bu konularda çok bilinçliyim program dışına çıkmadım bir hafta sonra diyet biticek ve ben porsiyonumu artırarak devam edicem diyet bitti normal yeme adı altında kızartma yağlı şerbetli vs yicek değilim maksat sağlıklı olup kilo korumaksa.Teşekürler

bu sabah sadece form bisküvi yedim öğeyin 10 tane kadar ince uzun mercimek köftesi (bol limon salatalık domatez ve marulla) ya aslında mercimek köftesini biraz fazla kaçırdım sanırım ama gün içinde başka bişey de yemedim doğru düzgün o yüzden dengelenir sanırım ..şimdide cindy crawfordla egzersimi yapıcam 45 dk lık akşama da acıkırsam meyveyle atıştırıcam çnkü zaten saat 18 oldu bile öğle yemeğimi geç yemiştim..:KK64:

Konu nereden nereye gitmiş.
İsteyen istediği gibi yesin,doğru gelen şekilde yapsın diyetini.
Bu şekilde devam ederse konuyu kapatalım daha iyi.

Sistemli sistemsiz belli bi programa uyarak yada değil iki hafta süreç konuşuldu ilk sayfada yer alan kapatıcaksanda kapatabilirsin kapanması gereken durum yok sen açtın sonuçta. Bir hafta kaldı bekliyorum keyifle sonuçları kimse durumdan şikayetçi olmadı henüz

bugun spora ara verdim karın kaslarım çok agrıyo fazla yuklendım galıba. bu sabah 1 bardak açık çay 1 dilim çavdar ekmegi bıraz yumurta yeşil bıber ve domates yedim. 2 saat sonra ise 10 13 tane kiraz yedin 2.30 saat sonrada y.fasulye 1 dilim ekmek ve 1 kase yogur yedim. kızlar yanlış yapdıgım bişey varsa uyarın lütfen

kasların çok ağrıyorsa kas gevşetici alabilirsin canım. Aranı ver ama mutlaka

X