Benimle zayıflamak isteyen var mı ?

OnlyHope

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
62
0
18 yaşındayım. 16 yaşımda tartı da 72'yi görünce dank etti ve yavaş yavaş kilo vere vere şuan 62 kiloyum. Geçen yaz 58 olmuştum ama sınav stres derken 65'i tekrar gördüm ve diyete başlayıp 2 hafta da 62'yi gördüm. Günü birlil yediğim magnumlara rağmen. :26:
Fakat şimdi daha iyisini yapmak ve Ağustos'un 1'ine kadar 55'i görmek istiyorum. 55 olmasa bile sağlıklı olarak 5 kilo vermek istiyorum. Nefsime hakim olabilirim,bozmadan seninle bu yolda devam edebilirim diyenler varsa lütfen gelsin. Kilo vermek bu kadar zor olmamalı yaşıtlarım ve ablalarım. 1 ay vaktim var ve sağlıklı şekilde 5 kilo vermek istiyorum. Kimler benimle?!

BAŞLANGIÇ: 30 HAZİRAN
BİTİŞ:13 TEMMUZ

UYGULANACAK LİSTE:
-Sabahları 1 bardak ılık suya elma sirkesi. (mide sorunu olanlar içmesin!)

-Günde en az 2lt su.

-Akşam 18:00'den sonra yemek yok.(Meyve dışında)

-Ara öğünlerde meyve veya salata.

-Akşam yemeği çok hafif yapılacak.(sadece salata da yenilebilir verilecek kiloya bağlı)

- Kola,cips,çikolata gibi abur cuburlar asla yok!

-Yeşil çay içilecek.

DİYET SÜRECİ 2 HAFTA,İSTEYENLER DAHA SONRA DA DEVAM EDECEK!
OnlyHope = Kilo 62 / Hedef 55
MaT_MazeL = Kilo 51 / Hedef 46
LadyEvil = Kilo 56 / Hedef 52
barınmaz_d = Kilo 60 / Hedef 55
chileq87 = Kilo 54 / Hedef 50
behra = Kilo 68 / Hedef 58
merguana = Kilo 65 / Hedef 58
arcak81 = Kilo / Hedef
kujum = Kilo 68 / Hedef 63
vienna = Kilo 63.8 / Hedef 55-56
YAPIRESSAMI = Kilo / Hedef
elifey = Kilo 60 / Hedef 48
busra__07 = Kilo 62.5 / Hedef 55

Son düzenleme:
İşte buna çok sevindim. :KK70: O zaman yarın ne yediysek ve ne yaptıysak paylaşıyoruz. Yarın maratonun ilk günü. :-)

Bende 5kilo vermeyi düşünüyorum tatlım ama 1ay fazla bir buçuk iki haftada hallederiz kesinlikle:80:.

ben de zayıflamak istiyorum artık.ikş haftadır sınavlar nedeniyle diyet falan kalmadı çoooook mutsuzum.ben de varım diyorum.boyum 162 kilom 68.birbirimizi motive edelim lütfennnnn

Şuan nasıl mutlu olduğumu anlatamamm.. Öncelikle çok teşekkür ederim beni yalnız bırakmadınız ve beraber çok güzel kilo vereceğiz buna inanıyorum!! Eee siz neler düşünüyorsunuz bir liste falan mı yapsak ölçüm olarak ne dersiniz? :KK66:

Liste oluşturup kilomuzu yazalım dediğim gibi 1ay oldukça fazla 5kilo için kısa sürede halledebiliriz.:KK16:Ben sırf salata meyve yiyerek bir haftada 3kilo vermiştim. Salata çeşitli salatalardı pancar salatası yoğurtlu,havuç salatası,patates salatası,semiz salatası karışık salata,muz dışında meyveler tüketerek rahat ve sonuç hızlı oluyor bunun yanında sirkeli su her sabah ve gece tüketicez, yeşilçaylarla destekleyip günde 3litre su içersek 18.00dan sonra meyve dışında bişi yemek yok tabi.minumum sürede istediğimize ulaşırız bana katılan?:87:

Son düzenleme:
7 den sonra yemeklerini kesiyorum yarından itibaren. Su konusunda kendimi zorlamam lazım. en az 2 litre diyorlar.

Hepinize katılıyorum kızlar. :KK70: Akşam 6'dan sonra yemek yok,gün de en az 2lt su,meyve sebze ağırlıklı bir diyetle kurtuluruz bu 5 kilodan !! :KK70:

O zaman düzgün bi liste oluşturuyoruz.
-Sabahları 1 bardak elma sirkesi-su karışımı (tercihen)

-Günde en az 2lt su

-Akşam 8'den sonra yemek yok

-Ara öğünlerde meyve veya salata

-Akşam yemeği çok hafif yapılacak(sadece salata da yenilebilir verilecek kiloya bağlı)

- Kola,cips,çikolata gibi abur cuburlar asla yok!

Daha ekleyebilirim şimdilik aklıma bunlar geldi.
Uygun mudur?

Son düzenleme:
O zaman şöyle yapalımmı sabah kalkar kalkmaz ve gece yatmadan önce sirkeli ballı suyumuzu içelim. (Ben iki yemek kaşığı sirkeye bir tatlı kaşığı bal ve yarısına kadar ılık su ekleyerek içiyorum çay bardağıyla içiyorum ki hemen bitsin diye çok kötü çünkü:KK9:.

Kilolarımızı yazalım konuyu açan arkadaşımız ilk sayfaya eklesin isimlerimizle birlikte ne derseniz?
:82:

Son düzenleme:
Mükemmel olur derim! Ve buna ek olarak ben Callanetics adlı spora da başlayacağım. Eğer siz de isterseniz onu da birlikte yaparız kızlar. :KK70: Siz kilolarınızı ve ölçülerinize bana ulaştırın ben onu ilk mesaja ekleyeyim,olur mu? :)

Tamam anlaştık.
1 ay mı sürecek?
Bence 2 hafta ile başlayalım bu maratona,vereceğimiz kiloya bağlı olarak devam eden etsin etmeyen 2 hafta sonra bıraksın.

Tabii,mantıklı. :-) O zaman yarın büyük gün diyelim ve siz bana kilolarınızı kısa zaman da ulaştırın. :-)

Son düzenleme:
X